Sensibio Eye

Nomierinoša un mitrinoša kopšana jutīgai ādai acu apvidū.

Ikdienas ādas kopšana

Jutīga āda

Toleridine™ patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Atslogojoša iedarbība: 85%.*

  • Samazina pietūkumu un krunciņas
  • Nomierina un atslogo
  • Mitrina Ļoti laba panesība acu apvidū 
  • Želejkrēma tekstūra, saderīga ar dekoratīvo kosmētiku 
  • Piemērots kontaktlēcu nēsātājiem 
  • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sensibio Eye tūlītēji remdē diskomforta un kairinājuma sajūtas acu apvidū, bioloģiski stiprina ādas izturību pret agresīviem faktoriem un paaugstina jutīgas ādas panesības slieksni. Bioloģiska inovācija jutīgai ādai - Toléridine™ patents, kura iedarbību pastiprina dabiskais patentētais D.A.F. komplekss (Dermatoloģiski uzlabotais sastāvs), kavē iekaisumu veicinošo molekulu veidošanos, un tādējādi āda vairs nav tik reaktīva. Sensibio Eye sastāvā esošā atslogojošā viela - kofeīns palīdz samazināt pietūkumu. Hialuronskābe un gaismu atstarojošie pūderi izlīdzina un samazina sīkās krunciņas, tā dēvētās "vārnu kājiņas".

Acis un plakstiņi
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta un/vai vakarā

  • Solis 1 Pēc tīrīšanas uzklājiet Sensibio Eye uz plakstiņiem un ap acīm.
  • Solis 2 Viegli iemasējiet virzienā no acu iekšējā kaktiņa uz ārējo, līdz produkts uzsūcas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Jutīga āda nespēj pildīt aizsargbarjeras lomu pret kairinātājiem. Dekoratīvā kosmētika, dekoratīvās kosmētikas noņemšana, piesārņojums, ārējs stress: āda dienu no dienas tiek novājināta un savilkta. Jutīga āda izpaužas ar karstuma, diskomforta sajūtu un pilnīgu vai lokālu apsārtumu. Tā viegli atūdeņojas, un sekojošais sausums automātiski saglabā trauslumu un rada nepatīkamu savilkuma sajūtu. Pārmērīga ādas jutība var būt īslaicīga vai pastāvīga.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Mitrina 

Tūlītēji mitrināta āda: 100%*

Skatīt avotus

Nomierina

Āda tiek nomierināta: 91%*


Atslogo

Atslogojoša iedarbība: 85%*

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Jutīga āda reaģē uz agresīvajiem ārējās vides faktoriem, izdalot molekulas, kas izraisa hiperreaktivitātes reakcijas un karstuma sajūtu, niezi, tirpšanu un apsārtumu. Šis patentētais komplekss novērš šo molekulu izstrādāšanu, lai palielinātu ādas pretestību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu