Sensibio Forte

Nomierinoša krēms, kas ātri un ilgstoši nomierina bojātu ādu

Ikdienas ādas kopšana

Jutīga āda

Toleridine™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Āda tiek nomierināta: 95%.*

SENSIBIO FORTE

  • Ātri nomierina
  • Intensīvi nomierina un mitrina
  • Ilgstoši atjauno ādas komfortu 
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sensibio Forte ātri samazina ar iekaisumu saistītās bioloģiskās reaktīvās pazīmes (berzēšana, izsitumi pēc skūšanās, depilācija, pīlings, saules eritēma) un paaugstina ādas panesības slieksni. Tā nomierinošās aktīvās sastāvdaļas, ieskaitot alantoīnu un augstas koncentrācijas enoksolonu, ātri mazina reaktīvas pazīmes, piemēram, apsārtumu un karstuma sajūtu. D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) patentētais dabiskais komplekss padara ādu mazāk reaktīvu. Sensibio Forte mitrinošās sastāvdaļas - bišu vasks un ksilitols - novērš ādas atūdeņošanos, kas bieži ir saistīta ar kairinājumu, un tādējādi noturīgi atjauno ādas labsajūtu.

Seja
Ķermenis
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta un vakarā un, iespējams, 3 reizes dienā intensīva apsārtuma un/vai karstuma sajūtas gadījumā.

  • Solis 1 Pēc ādas attīrīšanas uzklājiet Sensibio Forte.
  • Solis 2 Uzklājiet retāk, kad ādas stāvoklis ir uzlabojies.

Nelietojiet uz ādas, kas ir acīmredzami sakairināta vai mitrojoša. Lūdziet veselības aprūpes speciālista padomu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Jutīga āda nespēj pildīt aizsargbarjeras lomu pret kairinātājiem. Dekoratīvā kosmētika, dekoratīvās kosmētikas noņemšana, piesārņojums, ārējs stress, pīlings, lāzerprocedūras, berze, skūšanās: āda dienu no dienas tiek novājināta un savilkta. Jutīga āda izpaužas ar karstuma, diskomforta sajūtu un pilnīgu vai lokālu apsārtumu. Tā viegli atūdeņojas, un sekojošais sausums automātiski saglabā trauslumu un rada nepatīkamu savilkuma sajūtu. Pārmērīga ādas jutība var būt īslaicīga vai pastāvīga.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Mitrina

Āda tiek mitrināta: 100%*


Nomierina

Ādas komforts: 100%*

Nomierināta āda: 95%*

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Jutīga āda reaģē uz agresīvajiem ārējās vides faktoriem, izdalot molekulas, kas izraisa hiperreaktivitātes reakcijas un karstuma sajūtu, niezi, tirpšanu un apsārtumu. Šis patentētais komplekss novērš šo molekulu izstrādāšanu, lai palielinātu ādas pretestību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu