Sensibio Defensive rich

Bagātīgs nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

Ikdienas ādas kopšana

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīts iedarbīgums

97% cilvēku apgalvoja, ka viņu āda aizsargā sevi labāk pret agresīviem faktoriem

SENSIBIO DEFENSIVE RICH

BAGĀTĪGA TEKSTŪRA, IDEĀLI PIEMĒROTS SAUSAI ĀDAI

- Nomierina, novēršot nepatīkamas sajūtas (savilkuma sajūtu, kņudoņu un niezi) jau pēc 30 sekundēm

- Mitrināšana 12 stundas

- Nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret iekšējiem un ārējiem agresīviem faktoriem

- Bagātīga un pārklājoša tekstūra, strauji iesūcas, baro un mīkstina ādu

Optimāla panesība – Izcila dekoratīvās kosmētikas bāze – Neaizsprosto poras – Sastāvā nav smaržvielu – Pārbaudīts dermatologu uzraudzībā

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Mūsu produktu ekoloģiskais dizains: mēs ikdienā strādājam, lai uzlabotu mūsu produktus nolūkā līdz minimumam samazināt to ietekmi uz apkārtējo vidi. Vairums mūsu produktu ir izgatavoti no 100% otrreizēji pārstrādājamas plastmasas. Visi mūsu ārējie iepakojumi ir 100% pārstrādājami un izgatavoti no papīra, kas iegūts no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. Šķirošanas norādījumi: lūdzam skatīt norādījumus par šķirošanu, lai visatbilstošāk otrreiz pārstrādātu mūsu produktu.

Šis produkts ir izgatavots no sastāvdaļām, kas atbilst NAOS Laboratories ekobioloģiskajai pieejai ar mērķi rūpēties par Jums.

Seja
Kakls

Uzklājiet no rīta un/vai vakarā

  • Solis 1 Uzklājiet Sensibio Defensive uz savas sejas un kakla
  • Solis 2 Maigi masējiet, līdz iesūcas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Bioderma laboratorijas progresīvo pētījumu rezultātā iegūtā DEFENSIVE Tehnoloģija iedarbojas uz abiem šiem jutīguma veidiem. Šī tehnoloģija ne tikai nomierina ar jutīgumu saistītos simptomus, bet arī nostiprina ādas pašaizsardzības spējas un iedarbojas uz jutīgas ādas apburto loku, nodrošinot noturīgus rezultātus: - antioksidanta aizsargājošā iedarbība, pateicoties karnozīna un E vitamīna kombinācijai - nomierinoša iedarbība, pateicoties sarkanās salvijas polifenoliem, kas iedarbojas uz divējādo iekaisumu (neirogēnisko un keratinocītu) - aizsargbarjeras funkciju nostiprinošā iedarbība, lai aizsargātu pret agresīviem faktoriem, pateicoties tetrapeptīdam-10

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu