Error message

Could not retrieve the oEmbed resource.

Bioloģija dermatoloģijas labā, lai kalpotu veselībai

Bioderma - expert focusing on skin

Mūsu zināšanas ādas bioloģija

 

BIODERMA ir NAOS zīmols, kas jau 40 gadus ir aizrāvies ar kalpošanu ādas bioloģijai. Mūsu jauninājumi un dalība dermatoloģiskos sasniegumos, lai uzlabotu ādas veselību, ir padarījusi mūs par celmlaužiem dermatoloģiskās aprūpes jomā.

 

Tā kā veselīgai ādai jābūt ikviena iespējai, mēs izstrādājam produktus katram indivīdam, visiem vecumiem un ādas tipiem, izmantojot mūsu zināšanas ādas bioloģijā un specializāciju dermatoloģijā.

Strādājot kopā ar veselības aprūpes profesionāļiem no visas pasaules, mūsu produkti ir izstrādāti, lai saglabātu veselīgu ādu un sniegtu pielāgotus risinājumus, kas piemēroti katrai problēmai. Reaktīva āda, sausa vai atopiska āda, āda ar noslieci uz akni... Mēs palīdzam visiem ādas tipiem kļūt stiprākiem neatkarīgi no jutīguma vai vides.

Izstrādāti tā, lai tie būtu praktiski un ērti lietojami, mūsu produkti rūpējas par Jūsu ādu un katru dienu to atbalsta, lai iegūtu redzamu, noturīgu efektivitāti, dziļi cienot Jūsu ādas individuālās vajadzības.

BIODERMA paļaujas uz NAOS pētījumu un inovāciju tīklu.

Katru dienu vairāk nekā 80 starptautiskie partneri no elites universitātēm, prestižiem pētniecības centriem un novatoriskiem jaunuzņēmumiem strādā kopā ar mūsu komandām Ēksanprovansā.

Pateicoties šai regulārajai saskarei ar jaunākajiem zinātniskajiem sasniegumiem ādas veselības jomā, mūsu izpratnei par veselīgām ādas funkcijām un ādas jutīgumu, disfunkcijām, reģenerāciju un ikdienas aizsardzību, mūsu izpratne un zināšanas ādas bioloģijā pastāvīgi pieaug.

Mēs strādājam ar veselības aprūpes profesionāļiem no visas pasaules, kuriem ir līdzīgs redzējums par ekobioloģiju. Dermatologi, pediatri, onkologi, slimnīcu darbinieki un farmaceiti ir iesaistīti un ar entuziasmu piedalās mūsu izpētes programmās.

Kopā, vadoties pēc vienas un tās pašas pieejas, mēs cenšamies labāk izprast ādas nelīdzsvarotības cēloņus, lai pavērtu ceļu jauniem dermatoloģiskiem jauninājumiem un izpētītu revolucionārus risinājumus.

Šajā fundamentālajā izpētē panāktais pastāvīgais progress ļauj mums soli pa solim labāk kalpot katra indivīda ādai un veselībai.

Bioderma - experts community

Bioderma - women in laboratory

Izstrādājot mūsu produktu jauninājumus, mēs strādājam roku rokā ar ārstiem, dermatologiem un ādas ekspertiem.

Mūsu attiecību pamatā ir uzņēmība, uzmanība un apdomība, lai mēs varētu izstrādāt savas formulas un formulējumus.

Sākot no idejas līdz galaproduktam, ieskaitot tā efektivitātes un panesības novērtēšanu, BIODERMA piesaista neatkarīgus ekspertus un patērētājus, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti atbilst viņu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tās ir apaļā galda diskusijas, vai atsevišķas intervijas, mēs cenšamies nodrošināt, lai rezultāts būtu noderīgs visām mūsu kopienām..

Katra cilvēka āda ir unikāla, un BIODERMA par to rūpējas ar pielāgotu risinājumu, balstoties uz ekobioloģiskajiem principiem.

Uzņēmumā BIODERMA mēs uzskatām, ka perfekti attīrīta āda ir veselīgas ādas priekšnoteikums. Pareiza tīrīšana ir pirmais solis ādas kopšanā, un tā optimizē visu kosmētikas līdzekļu efektivitāti. Mums ādas tīrīšana ir veids, kā par to rūpēties.

Tāpēc mēs veidojām pieredzi dermatoloģiskajā attīrīšanā, kas nav pārspēta; tas noveda mūs pie jaunievedumiem, piemēram, Nodé šampūna 1977. gadā, kas ir pirmais īpaši maigais šampūns, kas izstrādāts uz detergentus nesaturošas attīrīšanas bāzes. Nemaz nerunājot par ikonisko Sensibio H2O, patiesi novatorisku attīrīšanas līdzekli, kas bija paredzēts dermatologu vajadzībām, meklējot attīrīšanas līdzekli, kas nav agresīvs pret pacientu ādu. Pionieris BIODERMA tāpēc izgudroja pirmo micelāro ūdeni tirgū – attīrīšanas līdzekli, ko nav nepieciešams noskalot un kas dziļi attīra pat visjutīgāko ādu.

Bioderma - woman cleansing her face

Ar nepieciešamajiem ikdienas produktiem, lai rūpīgi attīrītu ādu un nodrošinātu tai nepieciešamo mitrināšanu.

Mūsu kopšanas līdzekļi ietver patentētu dabisko DAF kompleksu (Dermatological Advanced Formulation), kas palīdz ādai samazināt tās reaktivitāti.

Bioderma - preserve healthy skin

Izstrādājot savus kopšanas līdzekļus, mēs izmantojam starptautiskos patentus, lai sniegtu mērķtiecīgu risinājumu katrai ādas problēmai. Pamatojoties uz ekobioloģijas principiem, kas mūs virza it visā, mūsu patenti iedarbojas uz šo disfunkciju cēloņiem, sniedzoties tālāk par simptomiem, lai palīdzētu ādai atjaunot tās dabiskās bioloģiskās funkcijas.

Bioderma - adolescent with acne-prone

Dažu ilgstošu slimību (diabēta, vēža, nieru mazspējas utt.) gadījumā lietotie medikamenti var vājināt ādu un izraisīt ādas blakusparādības. Kā eksperti gan bioloģijā, gan dermatoloģijā mēs izstrādājam produktus, kas ir īpaši paredzēti tam, lai novērstu šīs blaknes.

Bioderma - dermatological accompaniment

Vairāk nekā 40 gadu garumā mēs izstrādājam konkrētus, efektīvus, visiem pieejamus risinājumus, kas vienkāršo ikdienas dzīvi un palīdz labāk rūpēties par ādas veselību.

Daži no mūsu sasniegumiem

2019

Bioderma_pigmentbio

Pigmentbio

Pigmentbio C-Concentrate

Iedvesmojoties no dermatologu izmantotajām ārstēšanas metodēm hiperpigmentācijas mazināšanai, Pigmentbio C-Concentrate darbojas kā programma, kas palīdz mazināt pigmentācijas plankumus un atjaunot ādas sākotnējo mirdzumu, nebojājot to. Īsts ekobioloģisks kopšanas līdzeklis, pateicoties tā pieejai un iepakojumam, kas nodrošina tīru, ļoti stabilu C vitamīnu, kas tiek glabāts svaigā stāvoklī. Pigmentbio C-Concentrate ciena ādu un ļauj tai atsākt dabisko, līdzsvaroto melanīna izstrādāšanu.

2020

Bioderma_medisecure

Medi-Secure

Medi-Secure approach

Medi-Secure pieeja ņem vērā nelīdzsvarotību, kas raksturīga ādai, kuru ir vājinājušas noteiktas slimības un ārstēšana. Pamatojoties uz ekobioloģijas principiem, tā balstās uz trim pīlāriem: rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām, praktiskiem un higiēniskiem TubairlessTM iepakojumiem un klīniskiem pētījumiem, kas veikti medicīniskā un onkoloģiskā uzraudzībā. Šāda pieeja radīja divus dermokosmētikas produktus: Atoderm Xereane, nomierinošu, barojošu balzamu, kas izstrādāts ādai, kas kļuvusi sausa dažādas vēža ārstēšanas, diabēta vai dialīzes rezultātā, un Cicabio Restor, aizsargājošu un nomierinošu krēmu, kas paredzēts ādai, kas ir novājināta noteiktu ārstēšanas procedūru rezultātā, jo īpaši vēža ārstēšanas rezultātā.