Mūsu apņemšanās veselīgas ādas labā

Bioderma - healthy skin

BIODERMA ir NAOS zīmols, kura misija ir ilgstoši saglabāt veselīgu ādu.

Ar vislielāko cieņu pret ādas dabisko līdzsvaru, mūsu kopšanas līdzekļi tiek izstrādāti, izmantojot pozitīvu pieeju, neapdraudot dermatoloģisko drošību.

Mūsu prasība ir visu mūsu produktu atbilstība visstingrākajiem veselības iestāžu un dermatoloģijas biedrību ieteikumiem un bieži vien pat to pārsniegšana.merd

Mūsu produktiem tiek veiktas sistemātiskas drošības un efektivitātes pārbaudes.

Visiem mūsu produktiem tiek veikti panesības testi neatkarīgu ekspertu dermatologu, alergologu un toksikologu no visas pasaules uzraudzībā.

Dažu pēdējo gadu laikā gandrīz 30 dažādās valstīs ir veikti vairāk nekā 1000 klīniskie pētījumi. To rezultāti tiek regulāri publicēti vadošajos zinātniskajos žurnālos.

Bioderma - dermatological safety

Drošība un visu veidu ādas jutības ievērošana ir mūsu prioritāte. Papildus mūsu ekobioloģiskajiem sastāvdaļu izvēles principiem un stingrajam apstiprināšanas procesam mēs esam ieviesuši arī stingru kosmētisko uzraudzību. Tā ir starptautiska brīdināšanas procedūra, kas ļauj analizēt katru blakni un katru nepanesības gadījumu.

Līdz šim mums ir ziņots par mazāk nekā vienu gadījumu uz katriem 1  000 000 pārdotajiem produktiem.

Bioderma - dermatological safety

Visi mūsu produkti atbilst pašreizējiem starptautiskajiem noteikumiem. Tas ietver ES noteikumus, kas nodrošina vienu no visaugstākajiem patērētāju aizsardzības līmeņiem visā pasaulē.

Papildus šiem noteikumiem mēs īpašu uzmanību pievēršam arī Eiropas Patērētāju drošības zinātniskās komitejas ieteikumiem, it īpaši attiecībā uz pretrunīgi vērtētu sastāvdaļu, piemēram, endokrīnās sistēmas darbības traucējumu izraisītāju, kairinātāju vai vides piesārņotāju izmantošanu. Jebkuras aizdomas par sastāvdaļu, kuras apstiprina zinātniskā vienprātība, izraisīs procesu minētās sastāvdaļas izņemšanai vai aizstāšanai.

Bioderma - dermatological safety

Mēs esam apņēmušies kontrolēt izejvielu izcelsmi un nodrošināt pilnīgu izsekojamību. Katrai sastāvdaļai ir jāievēro stingri bioloģiskās efektivitātes un dermatoloģiskās drošības kritēriji.

Bioderma - Ingredients selection process

Visām jaunajām sastāvdaļām tiek piemērots stingrs kontroles process, lai tās varētu precīzi definēt:

1. Sastāvdaļas pilnīgas izsekojamības kontrole, sākot no tās izcelsmes, līdz ražošanai un jebkurām pārvērtībām.

2. Tīrības pakāpes aprēķins.

3. Piemaisījumu attīrīšana un pārbaude, lai nodrošinātu, ka netiek pārsniegtas atļautās robežas.

4. Sastāvdaļas pilnīga toksikoloģiskā profila novērtēšana ar neatkarīgu toksikoloģijas ekspertu grupas palīdzību.

Mūsu pieeja – veidot saikni ar kopienām un atbalstīt ikvienu, strādājot kopā.

Dermatoloģijas reklamēšana visā pasaulē

BIODERMA organizētais WORLD RENDEZ-VOUS ON DERMATOLOGY

World Rendez-Vous on Dermatology jeb Vispasaules dermatoloģijas tikšanās ir unikāla tikšanās vieta, kas ik pēc diviem gadiem pulcē lielākos starptautiskos ekspertus, lai apspriestu jaunākos sasniegumus dermatoloģiskajos pētījumos.

Mēs aktīvi palīdzam ārstiem no visas pasaules dalīties ar zināšanām dermatoloģijas jomā un virzām pētījumus fundamentālajā bioloģijā.

420 dalībnieki, 42 tautības, konferences un semināri, lai kopīgi veicinātu dermatoloģiju un labāk rūpētos par ādas veselību.

Uzziniet vairāk par Vispasaules tikšanos

NAOS World Rendez-Vous on Dermatology

​​​​​​Uzlabot pacientu dzīves kvalitāti un veikt ādas kopšanas pētījumus

BIODERMA un Kirī institūts izmanto savas zināšanas, lai uzlabotu no vēža ārstēto pacientu dzīves kvalitāti.

Lai labāk pārvaldītu ādas blakusparādības un uzlabotu ādas kopšanas pētījumus, mēs ar kopīgiem spēkiem esam izveidojuši pavisam jaunu centru: «L’Espace de Soins et d’Etude de la peau» (Ādas kopšanas un izpētes telpa).

Šim centram ir daudz mērķu:

 • diskusiju vieta, kur pacienti jūtas ērti, atbalstīti un uzklausīti; vieta, kas uzlabos aprūpes veidu un aprūpes protokolus.

 • vieta pētījumiem, kur tiek analizēti ādas toksicitātes veidi, lai tos labāk izprastu, ārstētu un novērstu. Šo klīnisko pētījumu rezultāti tiek publicēti zinātniskajos izdevumos, prezentēti lielākajās konferencēs, un tie palīdz iegūt papildu zināšanas zinātnes pasaulē.

BIODERMA atbalsta arī pētījumus aprūpē, izmantojot 1. aprūpes pētniecības grantu, kas ļaus izstrādāt projektus aprūpētājiem, kas iesaistīti pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

 

Uzziniet vairāk par Kirī institūtu

company-institut curie

Nodrošināt ilgtspējīgus risinājumus sociāli atbildīgām misijām

Kopš 2009. gada BIODERMA kopā ar dermatologiem, farmaceitiem un humānās palīdzības organizācijām vada vairākas humānās misijas Dienvidaustrumāzijā (Vjetnamā, Kambodžā, Mjanmā), sniedzot medicīnisko palīdzību, IT resursus un aprīkojumu vietējiem iedzīvotājiem. Katra misija ļauj gandrīz 2000 pacientiem saņemt konsultācijas, profilakses pasākumus un ziedojumus (medikamentus, brilles utt.).

Tiešā saistībā ar mūsu zināšanām dermatoloģijas jomā daudzās viskarstākajās un saules visvairāk skartajās valstīs visā pasaulē, piemēram, Tanzānijā vai Ekvadorā, sadarbībā ar valsts Veselības ministriju un pašvaldībām tiek rīkotas daudzas izglītojošas un izpratni veicinošas kampaņas par aizsardzību no saules.

Vairāki citi vietēji solidaritātes pasākumi palīdz uzlabot to cilvēku dzīves kvalitāti, kuriem tas ir visvairāk vajadzīgs. Piemēram, Bulgārijā mēs darbojamies skolās un sabiedriskās vietās, lai palīdzētu cilvēkiem labāk izprast un tikt galā ar akni. Lietuvā mēs vecākus un bērnus uzņemam atopijas skolās, kuras vadām jau 5 gadus. Peru mēs atbalstām slimnīcās esošos bērnus, kas cieš no vēža, un atopiskos bērnus, kuriem nav pieejama veselības aprūpe.

Visas šīs darbības atspoguļo mūsu dziļi iesakņotās cilvēciskās vērtības un garu, kas mūs iedvesmo.

responsible missions

Mūsu galvenā misija ir rūpēties: rūpēties par ādu, rūpēties par cilvēku, kā arī rūpēties par apkārtējo pasauli, mūsu planētu.

respect for the environment

Mūsu apņemšanās

Vides aizsardzība ir mūsu ikdienas rūpes. Tāpēc jau vairākus gadus mēs īstenojam pārveidošanas programmu, lai ievērojami mazinātu ietekmi uz vidi visos mūsu produktu vērtību ķēdes līmeņos.

Jo uzņēmumā NAOS veids, kādā mēs darām lietas, ir svarīgāks par to, ko mēs darām. Mēs esam apņēmušies pierādīt, ka ir iespējams apvienot inovācijas, izaugsmi un mazināt mūsu ietekmi uz vidi.

 • strive for sustainability

  Tāpēc mūsu apņemšanās balstās uz pieciem galvenajiem pīlāriem:

  1. Mūsu ūdens un enerģijas patēriņa un oglekļa dioksīda pēdas ražošanas un transportēšanas laikā samazināšana.
  2. Mūsu iepakojuma ietekmes uz vidi uzlabošana.
  3. Sastāvdaļu un formulu ietekmes uz vidi optimizēšana.
  4. Patērētāju informēšana par mūsu produktu instrukcijām un pareizu lietošanu.
  5. Solidaritāte vai kompensācija par mūsu produktu ietekmi uz vidi.

Uzņēmumā NAOS pārredzamība ir ikdienas apņemšanās dot iespēju ikvienam saprast un izvēlēties pareizo produktu. Ar pilnīgu autonomiju.

Tāpēc mēs esam izveidojuši platformu Ask.NAOS, kas sniedz informāciju par mūsu formulu politiku, un NAOS zīmola produktu sastāvu (BIODERMA, Institut Esthederm, Etat Pur). Visiem mūsu produktu lietotājiem un izrakstītājiem mūsu sastāvdaļu raksturs, izcelsme un loma, kā arī mūsu patenti un tehnoloģijas ir pilnībā atšifrētas.

Mums nav iepriekš pieņemtu ideju par mūsu sastāvdaļām, svarīga ir nevis izslēgšana, bet gan lietderība. Tas nozīmē pozitīvas formulas izvēli, lai sniegtu vislabāko ādas veselībai.

Turklāt papildus noteikumiem mēs rūpīgi ievērojam Eiropas Patērētāju drošības zinātniskās komitejas sniegtos atzinumus, it īpaši attiecībā uz pretrunīgi vērtētu sastāvdaļu, piemēram, endokrīnās sistēmas darbības traucējumu izraisītāju, kairinātāju vai vides piesārņotāju izmantošanu. Jebkuras aizdomas par sastāvdaļu, kas apstiprinātas ar zinātnisku vienprātību, izraisa šīs sastāvdaļas izņemšanu vai aizstāšanu.

company- formulas laboratory

Mēs galvenokārt izvēlamies taukos šķīstošos saules aizsargfiltrus (bez afinitātes pret ūdeni) un optimizējam to integrēšanas veidu mūsu produktos, lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku ūdens noturības līmeni.

Šī pieeja garantē, ka ādai tiek ilgstoši nodrošināta saules aizsardzība, kā arī tiek ierobežota saules filtru ietekme uz jūras ekosistēmu. Neatkarīgu organizāciju veiktie testi ir pierādījuši, ka mūsu produkti nav toksiski koraļļiem un neizraisa koraļļu balināšanu. Šie testi arī parādīja, ka mūsu filtri neietekmē jūras aļģu fotosintēzes aktivitāti.

Tāpēc mūsu mērķis ir kontrolēt visus makro un mikro piesārņotājus, kurus āda var slikti panest un kuri varētu kaitēt bioloģiskajai daudzveidībai.

company- commitments marine ecosystem

Katru dienu mēs pēc iespējas vairāk apņemamies:

 • Izstrādāt lielus formātus: visā mūsu produktu sortimentā mēs esam bijuši pionieri, piedāvājot saviem klientiem produktus lielā iepakojumā. Mēs esam apņēmušies turpināt šo pieeju, lai patērētu mazāk izejmateriālu.
 • Ierobežot pārmērīgu iepakojuma izmantošanu: tāpēc lielai daļai mūsu produktu nav kastīšu vai produktu aprakstu.
 • Ievērot ilgtspējīgu iepirkumu ciklu, it īpaši attiecībā uz mūsu kartona kastēm, kuras nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem ar FSC marķējumu.
 • Garantēt visas ražošanas ķēdes izsekojamību un mūsu partneru iesaisti vides aizsardzībā: mēs strādājam ar ražotājiem, kuri garantē nevainojamu pārredzamību, un dodam priekšroku tiem, kas ir sertificēti.
 • Samazināt un pārstrādāt mūsu rūpnieciskos un funkcionālos atkritumus, kas iegūti no dažādām uzņēmuma vietām.
strive for sustainability