Sensibio AR BB Cream

Ādu uzlabojoša un aizsargājoša kopšana pret apsārtumu.

Ikdienas ādas kopšana

Jutīga āda ar noslieci uz apsārtumu

Rosactiv™ patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Izlīdzināta sejas krāsa: 100%.*

  • Bioloģiski samazina, aizkavē un nosedz apsārtumu
  • Izlīdzina sejas krāsu un pastiprina tās mirdzumu
  • Izlīdzina ādu, lai iegūtu samtainu rezultātu
  • Nomierina
  • Mitrina
  • Aizsargā no UV starojuma (SPF 30)*
  • Nekomedogēnisks
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sensibio AR BB Cream ir pirmais ādu uzlabojošais krēms pret apsārtumu, kas mazina apsārtumu, regulējot bioloģisko faktoru, kas ir atbildīgs par vazodilatāciju, pasargā no ultravioletā starojuma, izlīdzina sejas krāsu, un pastiprina mirdzumu, radot nevainojamu ādu. BIODERMA patentētais Rosactiv™ komplekss darbojas ar faktoru, kas izraisa sīko asinsvadu modifikāciju. Intensīvi nomierinošu vielu: enoksolona, alantoīna un rapšu eļļas kombinācija tūlītēji samazina karstuma sajūtu. Patentētais dabiskais D.A.F. komplekss (Dermatoloģiski uzlabotais sastāvs) paaugstina ādas panesības slieksni. Glicerīns un rapšu eļļa mitrina, nostiprina barjerfunkciju un nodrošina ādai patiesu labsajūtu. Gaismu atstarojošie pūderi un pigmenti nosedz apsārtumu, rada matētu, samtainu pārklājumu un pastiprina ādas mirdzumu.

Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta 7 dienas nedēļā

  • Solis 1 Attīriet ādu ar Sensibio H2O AR.
  • Solis 2 Uzklājiet Sensibio AR BB krēmu.
  • Solis 3 Iemasējiet, līdz tekstūra saplūst ar sejas krāsu.

Izvairieties no saskares ar acīm.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Jutīga āda var būt reaktīva, tai viegli veidojas apsārtums. Šis apsārtums var būt īslaicīgs un parādīties tikai reizēm: pietvīkumu var pavadīt diskomforta sajūta (tirpšana, karstuma sajūta utt.). Dažreiz apsārtums ir pastāvīgs - to sauc par eritrozi. Dažos gadījumos uz ādas parādās sīki asinsvadi - tā ir kuperoze. Rozācija ir iekaisīga ādas slimība, kas, kaut iesākumā ar nelielām izpausmēm, laika gaitā attīstās un izpaužas ar hronisku deguna, vaigu un dažreiz arī zoda un pieres apsārtumu.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Nosedz apsārtumu

Apslēpts apsārtums: 90%*


Izlīdzina sejas krāsu

Izlīdzināta sejas krāsa: 100%*


Nomierina

Āda tiek nomierināta: 85%*

Skatīt avotus

 Pastiprina ādas mirdzumu

Mirdzošāka āda: 100%*


Mitrina

Mitrināta āda: 95%*

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādas sīko asinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Šis patentētais komplekss iedarbojas uz faktoru, kas veicina izmaiņas šajos sīkajos asinsvados. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu