Sensibio Defensive Serum

Ilgstoši nomierinošs, mitrinošs koncentrāts, kas palīdz palēnināt jutīgas un sensibilizētas ādas priekšlaicīgu novecošanos.

Serums

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Āda ir aizsargāta pret ārēju agresiju: 90% (1)

  •  Iedarbojas uz priekšlaicīgas novecošanas cēloņiem

 - Nomierina ādu uzreiz un ilgstoši
 - Aizsargā pret brīvajiem radikāļiem (antioksidanta darbība)
 - Nostiprina ādas barjeru

  • Iedarbojas uz priekšlaicīgas novecošanas sekām

 - Samazina grumbas, smalkās līnijas
 - Atjauno ādas mirdzumu
 - Mitrina 24 stundas

  • Uzlabo dzīves kvalitāti cilvēkiem ar jutīgu ādu

 - Tam ir viegla, šķidra, atsvaidzinoša tekstūra, kas ātri iesūcas.


Pārbaudīts dermatologa uzraudzībā.

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

DEFENSIVE TECHNOLOGY tehnoloģija kombinācijā ar fukozes polimēru stiprina jutīgas un sensibilizētas ādas pašaizsardzības spējas. 

Tie iedarbojas uz dažādām saknēm jutīgas ādas un priekšlaicīgas novecošanās sākumā un ierobežo sekas, apturot apburto loku, kas ir atbildīgs par jutīgas ādas saasināšanos un ādas novecošanos.

- Aizsargājoša iedarbība: karnozīns, E vitamīns nodrošina spēcīgu antioksidantu darbību, lai aizsargātu ādu pret agresiju.

- Nostiprinoša darbība: tetrapeptīds-10 nodrošina efektīvu epidermas atjaunošanos, pateicoties barjerfunkcijas galveno elementu ražošanai. Kopā ar fukozes polimēru tie uzlabo pretestību.

- Divkārša nomierinoša iedarbība: sarkanās salvijas polifenoli ierobežo ādas hiperreaktivitāti un piesārņojuma izraisītu iekaisumu (neirogēnu un izraisītu iekaisumu). Fukozes polimērs pabeidz darbību tūlītējai un ilgstošai darbībai, lai novērstu hronisku iekaisumu (neirogēnu iekaisumu).

Izstrādāts, lai katru dienu atbalstītu ādu, kontrolējot tās jutīgumu, Sensibio Defensive  serums palīdz palēnināt priekšlaicīgu novecošanos.

Seja
Kakls

Uzklājiet no rīta un vakarā sejai un kaklam pēc ādas notīrīšanas ar higiēnas līdzekli, ideālā gadījumā – Sensibio.

  • Solis 1 Attīriet ādu ar Sensibio higiēnas līdzekli
  • Solis 2 Viegli iemasējiet, līdz tas uzsūcas
  • Solis 3 Uzklājiet savu ikdienas Defensive krēmu

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Jutīga āda vairāk nekā normāla āda reaģē uz stimuliem, kuriem parasti nav redzamu seku. Tā piedzīvo diskomforta sajūtu, kas var būt pastāvīga vai īslaicīga. Šī āda pastāvīgi cīnās pret dažādām ikdienas agresivitātēm. Tai vairs nav ieroču, lai pareizi un efektīvi sevi aizstāvētu, un tā nav vairs spējīga atgriezties savā pareizajā darbības mehānismā.

Dažādi vides (piesārņojums, UV stari utt.) un dzīvesveida (stress, diēta utt.) faktori pastiprina jau tā jutīgas ādas reaktivitāti. Kad tas kļūst hronisks, šīs agresijas saasina ādas jutīgumu vēl vairāk un izraisa paātrinātu ādas novecošanās procesu, ko sauc par “iekaisīgu novecošanos”. Tādējādi laika gaitā klīniskās sekas pastiprinās, palielinoties grumbām, smalkām līnijām, ādas dehidratācijai un mirdzuma zudumam.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Nomierinošs:

Āda jūtas komfortabli: 94% (1)

Nepatīkamu sajūtu intensitāte: -82% 3 minūtēs (2)

Mitrinošs: (3)

24h mitrināšana

Sejas krāsa atgūst svaigumu un kļūst mirdzošāka: (1)

Āda ir mirdzošāka: 81%

Skatīt avotus

Nomierinošs: (4) 

Āda ir nomierināta: 96% 

Stiprinošs: (4) 

Āda ir izturīgāka pret ārējām agresivitātēm: 83% 

Izlīdzinošs: (4) 

Samazinātas grumbas un smalkās līnijas: 84%

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Bioderma laboratorijas progresīvo pētījumu rezultātā iegūtā DEFENSIVE Tehnoloģija iedarbojas uz abiem šiem jutīguma veidiem. Šī tehnoloģija ne tikai nomierina ar jutīgumu saistītos simptomus, bet arī nostiprina ādas pašaizsardzības spējas un iedarbojas uz jutīgas ādas apburto loku, nodrošinot noturīgus rezultātus: - antioksidanta aizsargājošā iedarbība, pateicoties karnozīna un E vitamīna kombinācijai - nomierinoša iedarbība, pateicoties sarkanās salvijas polifenoliem, kas iedarbojas uz divējādo iekaisumu (neirogēnisko un keratinocītu) - aizsargbarjeras funkciju nostiprinošā iedarbība, lai aizsargātu pret agresīviem faktoriem, pateicoties tetrapeptīdam-10

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu