Sensibio AR

Ilgnoturīga kopšana pret apsārtumu, sniedzot īpašu komfortu.

Ikdienas ādas kopšana

Jutīga āda ar noslieci uz apsārtumu

Rosactiv™ patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Rozācijas simptomu mazināšanās: 86%.*

  • Aizkavē un samazina apsārtumu
  • Nomierina ādu
  • Mitrina un stiprina ādas barjeru
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Laba dekoratīvās kosmētikas bāze 
  • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

BIODERMA produkta foto, Sensibio Light 40ml, nomierinošs krēms jutīgai ādai

Sensibio AR samazina un aizkavē apsārtumu: intensīvu īslaicīgu apsārtumu, pastāvīgu apsārtums, sīkus redzamus asinsvadus. Ekskluzīvais patentētais Rosactiv™ komplekss samazina apsārtumu un novērš tā parādīšanos, bioloģiski iedarbojoties uz visām ādas šūnām, kas iesaistītas šī apsārtuma ierosināšanā un pastiprināšanā: - Tas kavē proteīna veidošanos, kas ir atbildīgs par vazodilatāciju, un līdz ar to arī apsārtuma parādīšanos un noturību. - Un tas ierobežo molekulas izdalīšanos, kas izraisa alerģiskas reakcijas, saglabājot un pastiprinot vazodilatāciju. Tā kā jutīga āda, kurai ir nosliece uz apsārtumu, ir īpaši trausla, Sensibio AR arī samazina diskomforta un karstuma sajūtu, pateicoties aktīvo sastāvdaļu kombinācijai, kas izvēlēta to nomierinošo īpašību dēļ: enoksolons, alantoīns un rapšu eļļa. Tā ir intensīvi nomierinošu vielu kombinācija, kas tūlītēji samazina karstuma sajūtu. Glicerīns un rapšu eļļa mitrina, stiprina barjerfunkciju un nodrošina reālu ādas komfortu. D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) patentēts dabiskais komplekss paaugstina ādas panesības slieksni.

Seja

No rīta un vakarā

  • Solis 1 Uzklājiet Sensibio AR uz tīras ādas.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Lietot uz veselas ādas. Šis produkts nav zāles. Jautājiet padomu savam dermatologam vai farmaceitam. Intensīvas karstuma sajūtas gadījumā Sensibio AR reizēm var kombinēt ar ātras iedarbības nomierinošu ārstēšanu. Saulainos periodos iesakām izmantot jutīgai, reaktīvai ādai piemērotu fotoaizsardzību: nomierinošu un pret apsārtumu vērstu saules aizsarglīdzekli.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Jutīga āda var būt reaktīva, tai viegli veidojas apsārtums. Šis apsārtums var būt īslaicīgs un parādīties tikai reizēm: pietvīkumu var pavadīt diskomforta sajūta (tirpšana, karstuma sajūta utt.). Dažreiz apsārtums ir pastāvīgs - to sauc par eritrozi. Dažos gadījumos uz ādas parādās sīki asinsvadi - tā ir kuperoze. Rozācija ir iekaisīga ādas slimība, kas, kaut iesākumā ar nelielām izpausmēm, laika gaitā attīstās un izpaužas ar hronisku deguna, vaigu un dažreiz arī zoda un pieres apsārtumu. Rozācijas ietekme ir galvenokārt bioloģiska, tomēr apsārtums var būtiski ietekmēt arī ikdienas dzīvi. Tas var radīt grūtības, neapmierinātību un pazemināt pašvērtējumu.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

 Samazina apsārtuma intensitāti

Rozācijas simptomu mazināšanās: 86% (1)


 Nomierina

Āda tiek nomierināta: 77% (2)


 Mitrina

Ādas jūtas komfortablāk: 73% (3)


 Dzīves kvalitāte

Dzīves kvalitātes uzlabošanās ikdienā: 97% (1)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādas sīko asinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Šis patentētais komplekss iedarbojas uz faktoru, kas veicina izmaiņas šajos sīkajos asinsvados. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu