Sensibio DS+ Gel

Nomierinošs un attīrošs gels, kas iedarbojas uz apsārtumu un zvīņām jau no tīrīšanas brīža.

Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

Jutīga āda ar noslieci uz apsārtumu un zvīņošanos

D.A.F. Patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Īpaši maiga attīrošā bāze bez ziepēm un fizioloģiskais pH respektē ādas līdzsvaru.

  • Maigi attīra
  • Novērš kairinātāju vairošanos
  • Nomierina kairinātu ādu
  • Bez smaržvielām 
  • Bez ziepēm

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

BIODERMA speciālistu pētījumos izstrādātais jaunievedums ādas bioloģijā - Sensibio DS+ Gel - novērš apsārtuma un zvīņošanās cēloņus. Tas palīdz ierobežot Malassezia rauga sēnīšu vairošanos - kairinātājus, kas pasliktina ādas ar noslieci uz apsārtumu un zvīņošanos stāvokli. Sensibio DS+ Gel attīra ādu un samazina zvīņu veidošanos.

Patentētais dabiskais D.A.F.* komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni.

Ķermenis
Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta un/vai vakarā - 7 dienas nedēļā

  • Solis 1 Uzklājiet Sensibio DS+ Gel uz miklas ādas.
  • Solis 2 Saputojiet, tad rūpīgi noskalojiet.
  • Solis 3 Maigi nosusiniet.
  • Solis 4 Nepieļaujiet nokļūšanu acīs.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Malasēzija ir rauga sēnīte, kas dabiski atrodas uz ādas virsmas. Galvas ādas pārmērīga sebuma sekrēcija veicina tās pārmērīgu augšanu, kas izraisa blaugznas, ādas zvīņošanos un niezi. Šis patentētais komplekss samazina sebuma sekrēciju un ierobežo arī malasēzijas vairošanos. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu