Error message

Could not retrieve the oEmbed resource.

BIODERMA ir NAOS dermatoloģiskais zīmols, kas kalpo veselībai

Bioderma - focus on the skin

«Kad āda cieš, svarīgāk par ārstēšanu ir nodrošināt to, lai āda dzīvotu saskaņā ar tās dabisko bioloģiju.»

Ar šo redzējumu franču farmaceits un biologs Žans Noels Torels izveidoja NAOS – uzņēmumu, ko iedvesmojusi viņa dzīve un vadījusi sirds.

Uzziniet vairāk par NAOS un tā unikālo pieeju – ekobioloģiju, lai cienītu ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu tās veselību.

Ļaut lai bioloģija kalpo dermatoloģijai un lai dermatoloģija kalpo veselībai

Bioderma - woman

Katru dienu mūsu ādai jāpielāgojas videi, kas var ietekmēt tās līdzsvaru un veselību. Piesārņojums, laikapstākļi, UV starojums, slimības, ārstnieciskas procedūras, novecošana ... Visi šie faktori vājina ādu un jauc tās līdzsvaru, apgrūtinot tās dabisko pašaizsardzību. Āda kļūst jutīgāka, reaģējošāka, var parādīties plankumi, apsārtums un kairinājums. Katra cilvēka āda reaģē savā veidā, atkarībā no tās DNS.

Mēs esam pārliecināti, ka ar iedarbošanos uz redzamajām iezīmēm nepietiek. Lai patiešām ilgstoši rūpētos par ādu un tās veselību, mums tā jāsargā no ārējo apstākļu agresīvās ietekmes (laikapstākļi, medikamenti, piesārņojums) un jāiedarbojas dziļi uz nelīdzsvarotības cēloņiem, vienlaikus patiesi cienot ādas ekoloģiju un dabisko bioloģiju. Kopā ar dermatologiem un veselības aprūpes speciālistiem mēs izstrādājam produktus, kas ilgstoši ļauj atlikt dermatoloģiskās procedūras, kas rūpējas par ādu un ko var izmantot dermatoloģisko procedūru laikā.

Mūsu produktu būtība ir efektīva un cieņpilna pieeja, saskaņā ar kuru uzņēmums NAOS darbojas pēdējos 40 gadus, un to sauc par ekobioloģiju.

Ekobioloģija ir zinātniska pieeja, kas apvieno ādas ekoloģiju un bioloģiju. Radikāli atšķiroties no tradicionālās kosmētikas, šī pieeja ādu uzskata par dzīvu ekosistēmu, kuras dabiskie resursi un mehānismi ir jāsaglabā.

Ekobioloģija ir radusies no dziļas bioloģiskas izpratnes par ādu. Pilna ar dzīvām šūnām, kas nepārtraukti mijiedarbojas, āda pastāvīgi attīstās un pielāgojas gan mūsu ķermenim, gan apkārtējai pasaulei. Mūsu pieeja palīdz ādai pielāgoties videi un izmantot savus resursus, lai atjaunotu dabiskās funkcijas.

Katra mūsu produkta centrā ir ekobioloģija, lai nodrošinātu dermatoloģisko drošību, atbalstītu ādas aizsargbarjeru un nodrošinātu ilgstošu bioloģisko efektivitāti attiecībā uz ādas jutīgumu.

Āda ir dinamiska ekosistēma, kas pilna ar dzīvām šūnām, kas mijiedarbojas viena ar otru un ar savu vidi. Mēs esam apņēmušies izstrādāt produktus, kas respektē šo ekosistēmu un kurus āda viegli varēs asimilēt. Tam mēs esam noteikuši ļoti specifiskus kritērijus sastāvdaļu izvēlē un produktu izstrādē – mēs dodam priekšroku tīrām, daudzfunkcionālām sastāvdaļām, kas jau atrodas ādā vai ir līdzīgas dabīgām ādas sastāvdaļām, un to nekad nav pārāk daudz.

Āda ir dzīva, tā pastāvīgi atjaunojas, mijiedarbojas un pielāgojas. Āda ir mūsu labākais sabiedrotais. Tāpēc mūsu produkti palīdz ādai patstāvīgi pielāgoties un atgūt līdzsvaru, atbalstot un stiprinot ādas dabiskos mehānismus.

company- biology formulation

Ādu pastāvīgi ietekmē gan ārējie faktori (klimats, saule/gaisma, piesārņojums, higiēnas ieradumi, apģērbs, gaisa kondicionēšana ...), gan arī iekšējie faktori (veselības stāvoklis, hormoni, uzturs/diēta, garastāvoklis, miegs, medikamenti, smēķēšana, fiziskās aktivitātes …).

Kad āda cieš vai tajā ir redzamas traucējumu pazīmes, mēs uzskatām, ka ir svarīgi ievērot visaptverošu pieeju un noteikt pamatcēloņus, ne tikai sekas, lai nodrošinātu ilgstošu efektivitāti.

our-company_act-on-causes-and-consequences-of-skin-imbalances

Dzīvība zina, kā darboties, kā augt, kā attīstīties, kā pielāgoties ... Arī āda ir gudrs dzīvs orgāns, kas iekšēji zina, kā darboties pareizi – efektīvi un ilgtspējīgi. Tāpēc mūsu mērķis ir atdarināt to, ko daba dara vislabāk, un veselīga āda ir mūsu pirmais iedvesmas avots. Mūsu produktu iedarbības veidi mēģina atveidot vai atdarināt veselīgas ādas struktūru vai mehānismus.

our-company_be-driven-by-biomimetism

Lai rēķinātos ar ādas jutīgumu un ilgtermiņā saglabātu tās veselību, visu mūsu produktu pamatā ir ekobioloģija.

Mūsu produkti tiek izmantoti, lai varētu atlikt dermatoloģiskās procedūras, kā arī dermatoloģisko procedūru laikā, lai palīdzētu Jums saglabāt ādas veselību. Pateicoties mūsu ekobioloģiskajai pieejai, pētot ādas bioloģiju ar tās iekšējo un ārējo mijiedarbību, mūsu produkti palīdz uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti.

 • Žiūrėti video įrašą
  Dr Sandra Skotnicki interview
  Dr Sandra Skotnicki, Toronto Universitātes Medicīnas katedras docente - kas strādā dermatoloģijas un arodveselības, kā arī vides veselības nodaļā..

  Ekobioloģija būtībā ir cilvēku mijiedarbība ar apkārtējo vidi, saglabājot ādu tādu, kādai tai jābūt.

  Dr Sandra Skotnicki, Toronto Universitātes Medicīnas katedras docente - kas strādā dermatoloģijas un arodveselības, kā arī vides veselības nodaļā..

BIODERMA

Bioloģija dermatoloģijas labā, lai kalpotu veselībai.

www.bioderma.lv

Esthederm

Lai atbalstītu skaistumu laika gaitā.

www.esthederm.com

Etat Pur

Dot ādai tikai nepieciešamo. Neko vairāk. Neko mazāk.

www.etatpur.com

«Veids, kādā mēs darām lietas, ir svarīgāks par to, ko mēs darām»

Pēdējo 40 gadu laikā NAOS ir apņēmies rūpēties. Mūsu firmas zīme «Care First» iemieso mūsu ambīcijas uzņemties rūpes, ko NAOS vēlas sniegt pasaulei – veselību, labklājību, uzmanību, apdomību, pieķeršanos un mīlestību. «Care First» ir kustība, kas virza mūsu pieeju aprūpei – rūpes par ādu, kā arī par cilvēkiem un apkārtējo pasauli.

Bioderma īpaši vēlas nodot savas zināšanas bioloģijas jomā dermatoloģijas rokās, rūpēties un būt līdzās pacientiem visā pasaulē, attiecoties ar vislielāko uzmanību pret ādas jutību.

Uzņēmumā Bioderma mēs aizrautīgi rūpējamies, atbalstām un uzlabojam katra indivīda dzīves kvalitāti. Mēs pastāvīgi meklējam jauninājumus, lai piedāvātu efektīvus dermatoloģiskus risinājumus, kas patiesi ciena ādu un kurus ir viegli lietot ikdienā.

Care first. NAOS

Tāpat kā visi NAOS izstrādātie produkti, arī BIODERMA dermatoloģiskie produkti tiek izstrādāti un ražoti Francijā.
Viens centrs Ēksanprovansā ir atbildīgs par visām NAOS rūpniecības, pētniecības un attīstības darbībām, ļaujot pilnībā kontrolēt mūsu produktu vērtību ķēdi. NAOS sev nosaka visprecīzākos kritērijus farmācijas nozares standartu ziņā, kā rezultātā tiek iegūtas unikālas ekobioloģiskās zināšanas un kvalitāte.

NAOS vienmēr par galvenajām prioritātēm ir izvirzījis pārskatāmas formulas un drošību ādai.

  Vietne Ask.NAOS.com ir tiešsaistes platforma, kurā ir uzskaitītas visas sastāvdaļas, patenti un tehnoloģijas, kas tiek izmantotas NAOS zīmola produktos.

  Katrai sastāvdaļai Jūs atradīsit informāciju par:

  • tās būtību – kas tas ir (vitamīns, augu ekstrakts, eļļa, sviests utt.)

  • tās izcelsmi – kā to iegūst (augu ekstrakts, minerālu, sintētiska vai biotehnoloģiska izcelsme utt.)

  • tās lomu – ko tā dara formulā (mitrina, nomierina, attīra utt.)

   

  Šis pakalpojums ir pieejams Ask.NAOS.com vietnē vai skenējot mūsu produktu QR kodu.

  • our-company_Ask.Naos

   To Jūs varat darīt patstāvīgi vietnē Ask.NAOS.com

   • 450 formulas
   • 650 sastāvdaļas
   • 40 patenti