Sensibio defensive

Viegls nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

Ikdienas ādas kopšana

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

97% cilvēku apgalvoja, ka viņu āda aizsargā sevi labāk pret agresīviem faktoriem

Jutīgai ādai var būt divi cēloņi: dabisks jutīgums, kas izriet no bioloģiskiem funkcionāliem traucējumiem (jutīga āda), vai jutīgums, ko izraisījusi vide un dzīvesveids (sensibilizēta āda). Bioderma laboratorijas progresīvo pētījumu rezultātā iegūtā DEFENSIVE Tehnoloģija iedarbojas uz abiem šiem jutīguma veidiem. Šī tehnoloģija ne tikai nomierina ar jutīgumu saistītos simptomus, bet arī nostiprina ādas pašaizsardzības spējas un iedarbojas uz jutīgas ādas apburto loku, nodrošinot noturīgus rezultātus:

- antioksidanta aizsargājošā iedarbība, pateicoties karnozīna un E vitamīna kombinācijai

- nomierinoša iedarbība, pateicoties sarkanās salvijas polifenoliem, kas iedarbojas uz divējādo iekaisumu (neirogēnisko un keratinocītu)

- aizsargbarjeras funkciju nostiprinošā iedarbība, lai aizsargātu pret agresīviem faktoriem, pateicoties tetrapeptīdam-10

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Seja
Kakls

Uzklājiet no rīta un/vai vakarā

  • Solis 1 Uzklājiet Sensibio Defensive uz savas sejas un kakla.
  • Solis 2 Maigi masējiet, līdz iesūcas.

Testēts dermatologu uzraudzībā

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

  • Vai Jūsu ādā jūtama kņudēšana? Vai tā sakarst? Vai Jums ir nepatīkamas sajūtas ādā? Tie var būt jutīgas vai sensibilizētas ādas simptomi, kuriem jāpievērš īpaša uzmanība un jāpielāgo ādas kopšanas rituāli.
  • Jutīga un sensibilizēta āda reaģē uz stimuliem, kuri normālā ādā parasti neizraisa jutīgumam raksturīgās sajūtas.  Jutīgai ādai raksturīgs diskomforts, kas var būt pastāvīgs vai pārejošs. Jutīgas ādas cēloņi var būt divējādi: dabisks jutīgums, kura cēlonis ir bioloģiski funkciju traucējumi (jutīga āda), vai jutīgums, ko izraisa vide un dzīvesveids (sensibilizēta āda). Noteikti vides faktori (piesārņojums, ultravioletais starojums…) un dzīvesveids (stress, daži kosmētikas produkti) var padarīt ādu jutīgu vai saasināt jutīgas ādas jau esošos simptomus. Tāpēc dzīves laikā jebkura āda var izjust šādus simptomus.
Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

- 30 sekunžu laikā nomierina kņudēšanu un savilkuma sajūtu (1)

- 12H mitrināšana (2)

Skatīt avotus

- Jūsu āda spēj sevi labāk pasargāt pret agresīviem faktoriem: 97% (3)

- Jūsu āda ir nomierināta: 97% (4)

- Jūsu āda vairs nav tik jutīga un sensibilizēta: 100% (4)

- Jūsu āda ir izturīgāka 94% (4)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Bioderma laboratorijas progresīvo pētījumu rezultātā iegūtā DEFENSIVE Tehnoloģija iedarbojas uz abiem šiem jutīguma veidiem. Šī tehnoloģija ne tikai nomierina ar jutīgumu saistītos simptomus, bet arī nostiprina ādas pašaizsardzības spējas un iedarbojas uz jutīgas ādas apburto loku, nodrošinot noturīgus rezultātus: - antioksidanta aizsargājošā iedarbība, pateicoties karnozīna un E vitamīna kombinācijai - nomierinoša iedarbība, pateicoties sarkanās salvijas polifenoliem, kas iedarbojas uz divējādo iekaisumu (neirogēnisko un keratinocītu) - aizsargbarjeras funkciju nostiprinošā iedarbība, lai aizsargātu pret agresīviem faktoriem, pateicoties tetrapeptīdam-10

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu