Sensibio Light

Nomierinoša un mitrinoša kopšana jutīgai ādai.

Ikdienas ādas kopšana

Jutīga āda

Toleridine™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Āda tiek nomierināta: 90%.*

  • Tūlītēji remdē karstuma sajūtu un paaugstina ādas tolerances slieksni
  • Lieliski mitrina
  • Optimāla panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Zīdaina tekstūra, kas ātri uzsūcas 
  • Izcila dekoratīvās kosmētikas bāze 
  • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Sensibio Light ir mitrinošs un nomierinošs krēms, kas bioloģiski stiprina ādas izturību pret ārējiem agresīviem faktoriem, kā arī paaugstina jutīgas un netolerantas ādas panesības slieksni. Bioloģiska inovācija jutīgai ādai - Toléridine™ patents, kura iedarbību pastiprina dabiskais patentētais D.A.F. komplekss (Dermatoloģiski uzlabotais sastāvs), kavē iekaisumu veicinošo molekulu veidošanos, un tādējādi āda vairs nav tik reaktīva. Gliciretīnskābe tūlītēji remdē karstuma un savilkuma sajūtu un nodrošina tūlītēju labsajūtu. Izstrādāts ar aktīvām sastāvdaļām, kas ir stingri izvēlētas līdzekļa drošībai, Sensibio Light garantē optimālu panesību.

Seja
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta un/vai vakarā

  • Solis 1 Uzklājiet Sensibio Light uz sejas un kakla.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Jutīga āda nespēj pildīt aizsargbarjeras lomu pret kairinātājiem. Dekoratīvā kosmētika, dekoratīvās kosmētikas noņemšana, piesārņojums, ārējs stress: āda dienu no dienas tiek novājināta un savilkta. Jutīga āda izpaužas ar karstuma, diskomforta sajūtu un pilnīgu vai lokālu apsārtumu. Tā viegli atūdeņojas, un sekojošais sausums automātiski saglabā trauslumu un rada nepatīkamu savilkuma sajūtu. Pārmērīga ādas jutība var būt īslaicīga vai pastāvīga.

 Mitrina

Tūlītēji mitrināta āda: 100% (1)


Nomierina

Nomierināta āda: 90% (1)

Skatīt avotus

 Intensīvi nomierina

Ādas savilkuma sajūtas samazināšanās: - 68% (2)

Karstuma sajūtas samazināšanās: - 53% (2)

Ādas raupjuma samazināšanās: -77% (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Jutīga āda reaģē uz agresīvajiem ārējās vides faktoriem, izdalot molekulas, kas izraisa hiperreaktivitātes reakcijas un karstuma sajūtu, niezi, tirpšanu un apsārtumu. Šis patentētais komplekss novērš šo molekulu izstrādāšanu, lai palielinātu ādas pretestību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu