Piesārņojums, stress un nepiemērota dekoratīvā kosmētika… Kad jūsu āda ir diskomfortā, jūs ilgojaties vienīgi pēc atvieglojuma! Jūs gribat vien to, lai izzūd dzelošā, kņudošā, velkošā un dedzinošā sajūta – uz visiem laikiem! Kamēr vairums krēmu iedarbojas vienīgi kā simptomus nomierinoši līdzekļi, BIODERMA piedāvā risinājumu, kura mērķis ir veicināt ādas spēju aizsargāt pašai sevi.

Jutīgas ādas pašaizsardzības mehānismu stiprināšana – lūk, ar ko atšķiras BIODERMA Sensibio Defensive.

 • Šis ir krēms, kas iedarbojas uz tiem bioloģiskajiem mehānismiem, kas nosaka ādas jutīgumu, visā to sarežģītībā.
 • Šis ir krēms, kas aktīvi nomierina jutīgu ādu un nostiprina ādas pašaizsardzības mehānismus pret kairinošiem faktoriem, kas agresīvi iedarbojas uz to.

Jutīgai ādai var būt viens no diviem iemesliem – dabiska jutība bioloģiskas disfunkcijas dēļ, vai arī vides un dzīvesveida faktoru izraisīta jutība. Sensibio Defensive risina abu šo veidu vajadzības. Jutīga āda atkal spēj aktīvi aizsargāt sevi pret kairinošiem faktoriem. Tā atgūst aizsargmehānismus, kas tai ir vajadzīgi sevis aizsargāšanai un harmoniskai sadzīvošanai ar apkārtējo vidi. Dienu no dienas cilvēki, kuriem jāsadzīvo ar jutīgu un sensibilizētu ādu, atklāj, ka viņu dzīves kvalitāte būtiski uzlabojas.

Uzziniet vairāk un izlasiet mūsu rakstu "Kas ir jutīga āda un kā var zināt, ka jums tāda ir?

Sensitive skin products Sensibio Defensive
Biometric ingredients for sensitive skin

Ekobioloģijas iedvesmota aizsargājoša darbība

Jutīga un sensibilizēta āda nedzīvo un nevar dzīvot burbulī. Āda ir daļa  no ekosistēmas, un tai ir jāiemācās pielāgoties apkārtējās vides izmaiņām. Ja āda ir jutīga vai sensibilizēta, būtiski ir iedarboties uz tās reakcijas cēloņiem. Tāpēc Laboratoire BIODERMA iedvesmu guvusi tieši no pašas ādas bioloģiskajiem mehānismiem sevis aizsargāšanai, lai izstrādātu savu ekskluzīvo Defensive Tehnoloģiju, izmantojot biomimētiskas sastāvdaļas. Nostiprinot jutīgas ādas spēju aktīvi aizsargāt sevi no kairinātājiem, āda spēj pārraut jutīguma apburto loku un noturīgi atjaunot pati savu veselīgumu.

Aktīvās sastāvdaļas nomierina, nostiprina un aizsargā jutīgu ādu

BIODERMA ekskluzīvā inovatīvā Defensive Tehnoloģija rada ideālus apstākļus ādas pašaizsardzības mehānismu stimulēšanai. Sensibio Defensive ne tikai mitrina jutīgu un sensibilizētu ādu, bet iedarbojas trīskārši, nodrošinot visaptverošu jutīgas ādas kopšanu, lai kāda būtu tās simptomu intensitāte.

Pastiprina ādas antioksidantu darbību

 • Tādi faktori kā iekštelpu un ārējās vides piesārņojums, ultravioletā starojuma iedarbība un dzīvesveida izvēles var pastiprināt oksidatīvo stresu ādā. Kad tas notiek, āda vairs nespēj sevi pietiekami labi aizsargāt, kā rezultātā izmainās ādas aizsargbarjera, tāpēc aizvien vairāk kairinātāju spēj iekļūt tajā. Antioksidējošās darbības pastiprināšana ir nozīmīga, lai pārvarētu jutīgas ādas apburto loku.
 • Sensibio Defensive sastāvā ir karnozīns un E vitamīns. Abi ir dabiski atrodami ādā, un tie nodrošina aizsardzību pret jebkādu ārēju faktoru, kas rada brīvos radikāļus, ieskaitot ultravioleto starojumu un piesārņojumu.

Nostiprina ādas barjeras funkciju

 • Skaidrojot ādas uzbūvi, nereti tiek izmantota mūra sienas metafora. Ādas šūnas ir ķieģeļi, bet starpšūnu lipīdi ir cements. Papildinot šos lipīdus, kā arī enzīmus un proteīnus, kas arī atrodami šajā mūrī, veidojas spēcīgāka barjera, kas ir būtiska aizsardzībā pret tiem kairinātājiem, kuru dēļ rodas jutīgas ādas simptomi.
 • Sensibio Defensive krēmā tetrapeptīds-10 ir lipopeptīds, kas veicina visu ādas aizsargbarjeru veidojošo lipīdu, enzīmu un proteīnu veidošanos.

Neitralizē nervu hiperaktivitāti

 • Daudzi izraisošie faktori var izsaukt jutīgas ādas reakciju. Tāpēc ir jāsamazina lokāla kairinājuma reakcija, ko izraisa visdažādāko cēloņu ikdienas pastiprinājumi.
 • Sensibio Defensive krēmā sarkanās salvijas ekstrakts ierobežo sensoro nervu šķiedru hiperaktivitāti un neirosensitivitāti. Tāpēc tas samazina lokālu kairinājuma reakciju, ko izraisa visdažādāko cēloņu ikdienas pastiprinājumi.

 • Aurélie Guyoux, NAOS Research & Development Director
  stāsta Aurēlija Gijū , par izpēti un izstrādi atbildīgā vadītāja. - NAOS.

  «Tekstūra ir nozīmīgs faktors, ja runājam par sejas krēmu jutīgai ādai. Sensibio Defensive krēma izaicinājums bija acumirklī nomierināt ādu, vienlaikus nodrošinot patīkamu sajūtu uzklājot. Tā kā visi ādas tipi, kuru īpašnieki dzīvo pilnīgi visos klimatiskajos apstākļos, var būt jutīgi, Sensibio Defensive krēms ir pieejams divās tekstūrās – viena ir viegla un atsvaidzinoša, bet otra ir bagātīga un pārklājoša,»

  stāsta Aurēlija Gijū , par izpēti un izstrādi atbildīgā vadītāja. - NAOS.

Abas tekstūras satur Defensive Tehnoloģiju un palīdz jutīgai un sensibilizētai ādai sevi aizsargāt. Jūs izvēlaties vienu vai otru atkarībā no jūsu mainīgajām vajadzībām – diena vai nakts, taukaina āda vai sausa āda, vasara vai ziema…

Sensibio Defensive krēmam ir viegla, atsvaidzinoša tekstūra, kas ieziežot izkūst, ātri iesūcas un pēc tā nepaliek nekāda lipīga kārtiņa. Glicerīns ir biomimētiska sastāvdaļa, kas ādā ir dabiski atrodama. Glicerīns aiztur ūdeni, lai āda būtu tvirta un mitrināta. Augu izcelsmes skvalāns papildina glicerīnu, nodrošinot papildu mitrināšanu. Tiek atjaunots jutīgas ādas, kurai vajadzīga vieglāka mitrināšana, maigums un tvirtums.

Sensibio Defensive rich krēmam ir bagātīga, barojoša tekstūra. Samtaina pieskaroties, tā ātri iesūcas un nomierina jutīgu ādu pastiprināta sausuma un jutīguma laikā. Vaskveida viela papildina glicerīnu un augu izcelsmes skvalānu, sniedzot papildu mitrināšanu un barošanu, pateicoties līdzībai ar ādas dabiskajiem lipīdiem.

 

Sensibio Defensive textures
Sensibio Defensive moisturiser for sensitive skin

Izcili rezultāti klīniskajos pētījumos

Sensibio Defensive krēms un tā sastāvdaļas ir pierādījušas savu iedarbīgumu, panesību un drošību dermatologu uzraudzītos klīniskajos pētījumos, kuros piedalījušies cilvēki, kuriem ir dažādu kairinātāju ietekmēta jutīga āda.

 

UZREIZ PĒC SENSIBIO DEFENSIVE KRĒMA UZKLĀŠANAS: 

 • 100% subjektu bija sajūta, ka āda ir aizsargāta.1
 • 97% subjektu sajuta ādas labsajūtu.1
 • Jutīgums samazinājās par 73%.2

 

PĒC ČETRĀM SENSIBIO DEFENSIVE KRĒMA LIETOŠANAS NEDĒĻĀM: 

 • 97% subjektu āda bija nomierināta, samazinājās diskomforta sajūta, un āda pati sevi labāk aizsargāja no agresīviem faktoriem.1
 • 94% subjektu āda bija izturīgāka pret agresīvajiem faktoriem.1
 • 100% subjektu āda vairs nebija tik jutīga un mazāk sensibilizēta.1
 • Jutīgums bija samazinājies par 50%.3

 

DZĪVES KVALITĀTES UZLABOŠANA JUTĪGAI UN SENSIBILIZĒTAI ĀDAI:

 • tāpēc 88% subjektu piesārņojums mazāk ietekmēja dzīves kvalitāti, jo šī ietekme bija samazinājusies par 46%.4
 • 94% subjektiem viņu ādas jutīgums mazāk ietekmēja viņu ikdienas dzīvi.1

 

1 Lietošanas tests, apmierinātības procentuālais īpatsvars 33 subjektiem 28 dienās

2 Kapsaicīna tests ar 22 subjektiem

3 Klīniskais pētījums ar 29 subjektiem 28 dienās

4 Klīniskais pētījums, apmierinātības procentuālais īpatsvars 32 subjektiem 28 dienās

 

 • Ikdienas ādas kopšana

  Peaux sensibles et sensibilisées

  Defensive tehnoloģija

  Sensibio defensive

  Viegls nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži

 • Ikdienas ādas kopšana

  Peaux sensibles et sensibilisées

  Defensive tehnoloģija

  Sensibio Defensive rich

  Bagātīgs nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži

 • BIODERMA produkta foto, Sensibio H2O 500ml, Micelārais ūdens jutīgai ādai
 • Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

  Jutīga āda Normāla āda

  Micelārā tehnoloģija

  Sensibio H2O

  Dabiski tīra āda, kas ir nomierināta un atbrīvota no dekoratīvās kosmētikas un piesārņojuma.

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži

 • Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

  Jutīga āda

  D.A.F. Patents

  Sensibio Gel moussant

  Nomierinošs micelārais attīrošais gels, kas pastiprina ādas dabisko mitrināšanu.

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži