Kopā ņemot, nelieli soļi var ievērojami ietekmēt jūsu jutīgo ādu

Savaldiet jūsu jutīgās ādas kņudoņu, niezi un dzelošo sajūtu, liekot lietā mūsu deviņus padomus, kā sadzīvot ar jutīgu ādu. Katru atsevišķi to ir viegli iekļaut jūsu ikdienas ritmā. Visi kopā tie ikdienā nozīmīgi ietekmē jūsu ādas pašsajūtu.

Aizsargājiet sevi no saules. Ultravioletais starojums var izraisīt jutīgas ādas reakciju, un tajā veidojas apsārtums. Vislabāk no tā izvairīties, valkājot pielāgotu apģērbu un uzklājot saules aizsarglīdzekli, kas aizsargās jūsu ādu. Rūpējieties, lai tie vienmēr būtu pa rokai un kļūtu par jūsu otro ādu, tiklīdz jūs izejat ārā.

Izvairieties no smaržām un smaržvielām. Pašas par sevi vai pievienotas produktu sastāvam, lai palielinātu to pievilcību, smaržas var kairināt jutīgu ādu un izraisīt niezi un apsārtumu. Smaržvielas var būt visaptverošs jēdziens, kas aptver virkni ķīmisku savienojumu. Ja neesat pārliecināti, izmēģiniet produktu uz sava apakšdelma nedēļu un pavērojiet, kas notiek. Tomēr labāk izvairīties, ja tas vispār ir iespējams. Smaržvielas pamazām pazūd no daudziem produktiem, jo patērētāji un uzņēmumi kļūst izvēlīgāki.

Izvairieties no cigaretēm un alkohola. Cigarešu ietekme uz vispārējo veselības stāvokli ir plaši pierādīta. Nikotīns un citas cigaretēs esošās ķīmiskās vielas izraisa priekšlaicīgu novecošanu. Dūmi izraisa oksidatīvo stresu, novājina ādas aizsargbarjeru, tāpēc kairinošie faktori var iekļūt ādā un izraisīt reakciju. Kas attiecas uz alkoholu, tas paplašina asinsvadus, izraisot apsārtumu, kas, savukārt, jutīgā ādā var izprovocēt diskomforta sajūtu.

Izvēlieties apģērbu no tīras kokvilnas un dārgmetālu rotaslietas. Jutīgu ādu kairina vilna, pat vismīkstākā, piemēram, kašmirs un merīno aitu vilna. 100% kokvilnas lietošanas gadījumā nav nekādu risku, un tā arī ļauj ādai elpot. Ja runājam par rotaslietām – tīrs zelts un sudrabs mazāk kairina jutīgu ādu salīdzinājumā ar bižutēriju. Kad vien tas ir iespējams, izvēlieties dārgmetālus kaklarotām, aprocēm un auskariem.

Mazgājieties ar siltu ūdeni. Karsts vai auksts ūdens var būt pārāk intensīvs jutīgai ādai. Karsts ūdens pat izmaina ādas aizsargbarjeru. Abi var izraisīt īslaicīgu apsārtumu, līdzīgu apsārtumam, kāds rodas pēkšņu temperatūras maiņu iespaidā, kad ieejam telpās vai izejam no tām. Apsārtums var radīt diskomfortu. Ja ūdens ir silts – tuvu ķermeņa temperatūrai – jūsu āda atrodas pazīstamā vidē un netiek kairināta. Izvairieties berzēt ādu un izvēlieties maigu attīrošu līdzekli, piemēram, micelāro ūdeni, kas pielāgots jutīgai ādai.

Lietojiet drošus, labi panesamus produktus, kas ir efektīvi un pielāgoti jūsu ādai. Jūsu jutīgajai ādai ir nepieciešami dekoratīvās kosmētikas un ādas kopšanas līdzekļi, kas respektē ādas vidi un bioloģiju. Pārāk spēcīgi un jūsu jutīgajai ādai nepielāgoti produkti var vēl vairāk saasināt jūsu ādas reakcijas, nevis nomierināt ādu. Ja jūsu āda reaģē, labāk atrast pareizo produktu, kuru jūsu jutīgā āda spēj panest, nevis iestāstīt sev, ka jūsu ādai vienkārši jāpierod pie šī produkta.

Konsultējieties ar speciālistu, kurš var sniegt padomu, kas palīdzēs pielāgot jūsu dzīvesveidu. Ja esat izmēģinājuši visu veidu padomus, ja viens produkts pēc otra tikai izraisa aizvien jaunas reakcijas jūsu jutīgajā ādā, ja jūs nomāc doma, kā tikt ar to visu galā, neminstinieties un konsultējieties ar dermatologu. Viņu pieredze un izpratne var sniegt jums vajadzīgo atvieglojumu un palīdzību, lai beidzot atgūtu kontroli pār savu jutīgo ādu.

Valkājiet kokvilnas masku. Cilvēkiem ar jutīgu ādu ir nosliece uz ādas problēmām, valkājot masku. Viņiem var rasties nieze, sausums un apsārtums tās specifiskās vides dēļ, kas pastāv maskā – bez gaismas, ar paaugstinātu CO2 līmeni un mazāku gaisa apmaiņu. Kokvilnas maska, kas nav ķīmiski krāsota, var palīdzēt jūsu ādai elpot un neizsauks tās reakciju. Jūs varat pamīšus izmēģināt dažāda veida maskas, lai redzētu, vai tas palīdz. Un, ja nav nekāda riska, noņemiet masku, lai atpūtinātu savu ādu.

Sensitive skin products Sensibio Defensive

Jūsu simptomi intensitātes ziņā var palielināties vai samazināties, sākot no vieglas niezes līdz vispārējam apsārtumam, kņudināšanai un dzelošai sajūtai. Ir tikai viena pamatproblēma – jums ir jutīga āda.

Uzziniet vairāk un izlasiet mūsu rakstu “Jaunākās ziņas: tādi paši simptomi, vienmēr jutīga āda"

Lai nomierinātu jūsu jutīgo ādu un rūpētos par to, mainoties gadalaikiem, uzsākot jaunu darbu, nokļūstot saskarē ar piesārņojumu vai jebko citu, ar ko jūs sastopaties savā normālajā ikdienas dzīvē, jūs varat paļauties uz savu Sensibio Defensive aktīvo nomierinošo un sejas ādu mitrinošo krēmu jutīgai ādai. Vasaru vai ziemu, dienu vai nakti, kombinētai vai taukainai, vai sausai ādai, brīvdienās vai darbā, pastaigā dabā vai saskarē ar pilsētas piesārņojumu – Sensibio Defensive aizsargā jūsu jutīgo ādu un stiprina tās pašaizsardzības mehānismus.

 

  • Sensibio Defensive

Šim krēmam ir viegla un atsvaidzinoša tekstūra, kas nodrošina antioksidantu aizsardzību un aktīvu nomierināšanu, un kas veicina jutīgas ādas spēju aizsargāt sevi pret ikdienas kairinājumiem. Acumirklī un noturīgi nomierina. Mitrina 12 stundu garumā.

  • Sensibio Defensive rich

Bagātīga un pārklājoša tekstūra, kas nodrošina tādu pašu antioksidantu aizsardzību un aktīvu nomierināšanu, un veicina jutīgas ādas spēju pašai sevi aizsargāt pret ikdienas kairinājumiem. Acumirklī un noturīgi nomierina. Mitrina un baro 12 stundu garumā.

 

Uzziniet vairāk par mūsu produktu un izlasiet mūsu rakstu: “Sensibio Defensive: Aktīvs nomierinošs krēms, kas stiprina ādas pašaizsardzību "

Ikdienas ādas kopšana

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloģija

Sensibio defensive

Viegls nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Ikdienas ādas kopšana

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloģija

Sensibio Defensive rich

Bagātīgs nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

BIODERMA produkta foto, Sensibio H2O 500ml, Micelārais ūdens jutīgai ādai

Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

Jutīga āda Normāla āda

Micelārā tehnoloģija

Sensibio H2O

Dabiski tīra āda, kas ir nomierināta un atbrīvota no dekoratīvās kosmētikas un piesārņojuma.

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

Jutīga āda

D.A.F. Patents

Sensibio Gel moussant

Nomierinošs micelārais attīrošais gels, kas pastiprina ādas dabisko mitrināšanu.

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži