Sensibio H2O

Dabiski tīra āda, kas ir nomierināta un atbrīvota no dekoratīvās kosmētikas un piesārņojuma.

Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

Jutīga āda Normāla āda

Micelārā tehnoloģija

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Piešķirts

Pierādīta efektivitāte

Noņemti 99% dekoratīvās kosmētikas.*

 • Attīra ādu no netīrumiem un piesārņojuma daļiņām
 • Noņem dekoratīvo kosmētiku no sejas un acīm
 • Nomierina
 • Novērš ādas reakcijas risku
 • Saglabā ādas dabisko līdzsvaru 
 • Ļoti laba panesība 
 • Nav jānoskalo 
 • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sensibio H2O ir īpašs attīrošs un dekoratīvo kosmētiku noņemošs micelārais ūdens jutīgai ādai. Veidots no micellām ar izcilām attīrošām un dekoratīvo kosmētiku noņemošām īpašībām, Sensibio H2O dziļi attīra ādu no rīta un vakarā, tādējādi novēršot piesārņojošo vielu iekļūšanu ādā, kas, iespējams, pastiprina ādas jutīgumu. Laboratoire BIODERMA izstrādātā micelārā tehnoloģija ir iedvesmota no ādā esošajiem šūnu lipīdiem. Pilnīgā harmonijā ar ādu tā saglabā dabisko aizsargslāni. Sensibio H2O, kura fizioloģiskais pH ir aptuveni 5,5, saudzē ādas bioloģisko līdzsvaru, kas ir būtiski, lai saglabātu veselīgu ādu. Tas nomierina un novērš iekaisumu veicinošus riskus. Sensibio H2O satur ļoti attīrītu un farmaceitiski tīru ūdeni. Tajā ir arī 3 biomimētisku nomierinošu cukuru komplekss, kas novērš iekaisuma procesu. Rūpīga sastāvdaļu izvēle nodrošina lielisku panesību un garantē, ka visas atlikušās produkta pēdas uz ādas nerada bojājumu risku.

Seja
Acis un plakstiņi
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta un/vai vakarā 7 dienas nedēļā

 • Solis 1 Samitriniet vates plāksnīti ar Sensibio H2O.
 • Solis 2 Saudzīgi notīriet un/vai noņemiet dekoratīvo kosmētiku no sejas un acīm.
 • Solis 3 Nav jānoskalo.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Jutīga vai netoleranta āda nespēj pildīt aizsargbarjeras lomu pret kairinātājiem. Dekoratīvā kosmētika, dekoratīvās kosmētikas noņemšana, piesārņojums, ārējs stress: āda dienu no dienas tiek novājināta un savilkta. Jutīga āda izpaužas ar karstuma, diskomforta sajūtu un pilnīgu vai lokālu apsārtumu. Tā viegli atūdeņojas, un sekojošais sausums automātiski saglabā trauslumu un rada nepatīkamu savilkuma sajūtu. Pārmērīga ādas jutība var būt īslaicīga vai pastāvīga.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Noņem dekoratīvo kosmētiku

Noņemti 99% dekoratīvās kosmētikas (1)


Attīra

Noņemti 99% piesārņojošo daļiņu (2)

Attīrīti 78% smago metālu (3)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

NAOS Research izgudroja attīrīšanu ar micelāro ūdeni, kas efektīvi noņem kosmētiku un nav jānoskalo. Micellas, kuru sastāvu iedvesmo ādas lipīdi, ir neredzami attīrošie mikropilieni. Tām ir spēja satvert netīrumus, vienlaikus saglabājot ādas dabisko aizsargslāni. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu