Sensitive skin reaction

Jutīga āda nav nopietna problēma, bet nepieciešamība diendienā sadzīvot ar to var prasīt daudz spēka. Maznozīmīga un kaitinoša, tā ietekmē daudzus lēmumus, lai arī nemet drūmu ēnu uz visu dzīvi kopumā. Nogurdinošs ir pats fakts, ka āda pastāvīgi ir tik jutīga.

Jūsu lietoto dekoratīvo kosmētiku, jūsu pirkto apģērbu, vietas, ko apmeklējat – to visu kaut kādā ziņā var ietekmēt tas, kā reaģē jūsu jutīgā āda, vai jūsu bailes no ādas reakcijas. Reizēm ir tāda sajūta, ka jums nav pilnīgas brīvības pieņemt tādus lēmumus, kādus jūs vēlaties. Viena aplama kustība, un jūsu jutīgajā ādā parādās dzeloša sajūta, nieze un sausi plankumi.

Psiholoģiskā slodze, nemitīgi apsverot “ja nu?”, var būt nozīmīga un nogurdinoša. Jūs varbūt domājat, ka jutīga āda patiesībā nav nekāda lielā problēma, par kuru būtu vērts sūdzēties, un tomēr – jā! Jūs gribat sūdzēties! Jūs gribat nofotografēties ar saviem draugiem, nopirkt skaistu rotaslietu komplektu, noskriet maratonu piesārņotā pilsētā… taču jūsu jutīgā āda liek jums šaubīties un, iespējams, atteikties. Jūs daudz laika pavadāt raizējoties, lai gan varētu šo laiku patīkamāk pavadīt.

Uzziniet vairāk un izlasiet mūsu rakstu “Kā nomierināt jutīgu ādu? 9 padomi labākai sadzīvošanai ar šādu ādu"

Cik ļoti jūsu jutīgā āda ietekmē jūsu dzīves kvalitāti?

Lai pilnībā aptvertu jutīgas ādas ietekmi uz ikdienas dzīvi, Laboratoire Bioderma sadarbībā ar virkni dermatologu un zinātnieku ir izstrādājusi aptaujas anketu “Burden of Sensitive Skin” (BoSS)” jeb Jutīgas ādas slogs1. Tā mēra, cik lielā mērā cilvēka dzīvi ietekmē viņa jutīgā āda.

 • Dr Michèle Sayag, allergologist
  stāsta doktore Mišela Sajaga (Dr. Michèle Sayag), par medicīnas stratēģiju atbildīgā direktore. - BIODERMA.

  Daudzām ādas problēmām var būt nozīmīga ietekme, pat apgrūtinājums, uz ikdienas dzīvi. Šis slogs ir jāvērtē no tāda viedokļa, kā tas ietekmē vispārējo veselības stāvokli, ņemot vērā psiholoģiskos, fiziskos, sociālos un ekonomiskos faktorus. Jutīgai ādai mums ir nepieciešams īpašs rīks, kas būtu pielāgots un atbilstošs. Tāpēc BoSS anketa ir īpaši izstrādāta, lai novērtētu apgrūtinājumu, kādu ikdienas dzīvē rada jutīga āda,

  stāsta doktore Mišela Sajaga (Dr. Michèle Sayag), par medicīnas stratēģiju atbildīgā direktore. - BIODERMA.
Measuring sensitive skin’s impact

BoSS anketā, kurā ir ietverti 14 jautājumi, skartas trīs tēmas – kopšanas rituāli, ikdienas dzīve un izskats. Pacienti atbild, novērtējot, kā tas viņus ietekmē, sākot no 0 – nekad, līdz 4 – vienmēr. Visi skaitliskie rezultāti tiek beigās saskaitīti, un, jo augstāks kopējais rezultāts, jo vairāk dzīvi ietekmē viņu jutīgā āda. Lai gan pārbaudāmie kritēriji sava rakstura dēļ var būt subjektīvi, tie ir cieši saistīti ar jutīgas ādas simptomiem, un tāpēc anketa ir noderīga diagnostikas metode.

Anketas izstrādes fāzē anketu aizpildīja 4614 subjektu. Rezultāti tika korelēti ar SF-12 (Short Form health survey (īsās veselības aptaujas)) un DLQI (Dermatology Life Quality Index (Dermatoloģiskā dzīves kvalitātes indeksa) rezultātiem. Kopā ņemot, tie nodrošina konsekventu BoSS atbilstības apliecinājumu un palīdz izmērīt jutīgas ādas ietekmi uz dzīves kvalitāti.

1 Jauna rīka Jutīgas ādas sloga (BoSS) novērtēšanai izstrāde un validācija, JEADV 2018, 32, 2217-2223.

Sensibio Defensive uzlabo BoSS rezultātus un jūsu dzīves kvalitāti, sadzīvojot ar jutīgu ādu

Testu ar mērķi izmērīt Sensibio Defensive krēma kā sejas krēma jutīgai ādai iedarbīgumu laikā subjekti tika aicināti atbildēt uz BoSS anketas jautājumiem. Atšķirība starp rezultātiem pirms lietošanas un pēc lietošanas parādīja, ka viņu dzīves kvalitāte bija uzlabojusies jau pēc viena mēneša, lietojot Sensibio Defensive kā ādas kopšanas līdzekli jutīgai ādai.

Tāpēc 88% subjektu piesārņojums mazāk ietekmēja dzīves kvalitāti, jo ietekme samazinājās par 46%.2

2 Klīniskais pētījums ar 32 subjektiem 28 dienās

 • Dr Michèle Sayag, allergologist
  stāsta doktore Mišela Sajaga (Dr. Michèle Sayag), par medicīnas stratēģiju atbildīgā direktore. - BIODERMA.

  Sensibio Defensive plays a real role in diminishing sensitive skin symptoms and therefore alleviating the burden of sensitive skin on everyday life. Patients’ “before” and “after” responses show a clear improvement in how they experience their skin and the impact it has on their daily life. They are much freer in their actions and decisions as a result of having sensitive skin that is better able to defend itself.

  stāsta doktore Mišela Sajaga (Dr. Michèle Sayag), par medicīnas stratēģiju atbildīgā direktore. - BIODERMA.

Sensibio Defensive krēmam kā jutīgu ādu mitrinošam līdzeklim ir pierādīta iedarbība, stiprinot ādas pašaizsardzības mehānismus. Vēl labāk – kad jūsu āda ir nomierināta, jūs jūtaties labāk, esat spēcīgāki un labāk spējat tikt galā ar ikdienas dzīves izaicinājumiem. Šī labvēlīgā psiholoģiskā iedarbība ir būtiska, jo mēs visi labprātāk dzīvojam tādu dzīvi, kādu izvēlamies paši, nevis tādu, kuru mums uzspiež.

Uzziniet vairāk par mūsu produktu un izlasiet mūsu rakstu: “Sensibio Defensive: Aktīvs nomierinošs krēms, kas stiprina ādas pašaizsardzību "

Sensibio Defensive moisturiser for sensitive skin

 • Ikdienas ādas kopšana

  Peaux sensibles et sensibilisées

  Defensive tehnoloģija

  Sensibio defensive

  Viegls nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži

 • Ikdienas ādas kopšana

  Peaux sensibles et sensibilisées

  Defensive tehnoloģija

  Sensibio Defensive rich

  Bagātīgs nomierinošs aktīvais krēms, kas nostiprina ādas pašaizsardzības spējas pret agresīviem faktoriem

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži

 • BIODERMA produkta foto, Sensibio H2O 500ml, Micelārais ūdens jutīgai ādai
 • Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

  Jutīga āda Normāla āda

  Micelārā tehnoloģija

  Sensibio H2O

  Dabiski tīra āda, kas ir nomierināta un atbrīvota no dekoratīvās kosmētikas un piesārņojuma.

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži

  Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

  Jutīga āda

  D.A.F. Patents

  Sensibio Gel moussant

  Nomierinošs micelārais attīrošais gels, kas pastiprina ādas dabisko mitrināšanu.

  Kam tas ir paredzēts?

  Pieaugušie, Pusaudži