Hydrabio Crème

Krēmveida ādas kopšanas līdzeklis, kas nodrošina mitrināšanu un pastiprina ādas mirdzumu

Ikdienas ādas kopšana

Sausa vai ļoti sausa jutīga āda Dehidratēta jutīga āda

Aquagenium™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Mitrinoša iedarbība: 8h.*

  • Noturīgi un dziļi mitrina un baro
  • Izlīdzina ādas struktūru un pastiprina tās mirdzumu
  • Nodrošina maiguma un komforta sajūtu
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Izcila dekoratīvās kosmētikas bāze 
  • Svaigs un viegls aromāts
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Hydrabio Crème ar patentēto bioloģisko Aquagenium™ kompleksu sniedz tūlītēju un noturīgu intensīvu mitrināšanu. Tas no jauna māca ādai aktivizēt tās dabiskās mitrināšanas spējas, veicinot akvaporīnu - ūdens kanālu sintēzi ādā, kā arī saglabājot līdzsvaram nepieciešamo ūdens daudzumu. Pateicoties emulsijai, kura atdarina epidermas struktūru, Aquagenium™ aktīvās sastāvdaļas iekļūst ādā mērķtiecīgāk un dziļāk. Tādējādi āda atgūst dabiskās mitrināšanas spējas. Hydrabio Crème bagātīgā un krēmīgā tekstūra intensīvi baro ādu. Noņemot atmirušās šūnas un pakāpeniski samazinot ādas virsējo slāni, salicilskābe izlīdzina ādas virsmu, kas ilgstoši iegūst mirdzumu. Visbeidzot, E vitamīns palīdz aizsargāt ādu pret oksidatīvo stresu un cīnīties ar priekšlaicīgu ādas novecošanos.

Seja
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta un/vai vakarā

  • Solis 1 Uzklājiet Hydrabio Crème uz sejas un kakla.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ik dienu sejas āda zaudē ūdeni, turklāt šis faktors attiecas uz ikvienu un jebkur - kā vīriešiem, tā sievietēm jebkurā pasaules vietā, neatkarīgi no viņu vecuma vai ādas tipa. Āda ir gudra un dinamiska ekosistēma, kas pastāvīgi mijiedarbojas ar vidi. Normālos apstākļos āda dabiski atgūst mitrumu, taču dažādi ārēji ietekmējoši faktori, piemēram, ultravioletais starojums, tabaka, alkohols, nogurums, stress, klimata pārmaiņas var veicināt ādas atūdeņošanos, mainot dabiskos mehānismus. Āda vairs nespēj pienācīgi nodrošināt dabisko mitrināšanu un atūdeņojas. Epidermā var veidoties bojājumi, sīkas krunciņas un rasties savilkuma sajūta. Līdz ar to sejas āda zaudē dabisko krāsu un kļūst blāva.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Mitrina

Āda tiek mitrināta: 91% (1)


Baro

Āda tiek pabarota: 78% (1)

Skatīt avotus

 Mitrina

Mitrinoša iedarbība: 8h (2)


Atklāj ādas mirdzumu

Mirdzošāka āda: 74% (1)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ūdens un lipīdi ir būtiskas ādas sastāvdaļas, kas ļauj tai saglabāt mitrumu. Nelīdzsvarotības gadījumā āda kļūst dehidrēta un vairs nedarbojas pareizi. Šis patentētais komplekss stimulē ādas lipīdu sintēzi un akvaporīnu izpausmi. Šie «ūdens kanāli», kas dabiski atrodas ādā, transportē ūdeni uz epidermas šūnām. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu