Hydrabio Perfecteur SPF 30

Dermatoloģisks ādas kopšanas līdzeklis lieliskai ādai.

Ikdienas ādas kopšana

Dehidratēta jutīga āda Aizsardzība no saules normālai vai sausai ādai

Aquagenium™ patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Āda tiek nekavējoties mitrināta: 95%.*

  • Noslēpj ādas nepilnības un izlīdzina sīkās krunciņas
  • Noturīgi izlīdzina ādas struktūru un nekavējoties atjauno ādas mirdzumu
  • Aizkavē ādas novecošanu un aizsargā no UV stariem
  • Intensīvi un ilgstoši mitrina
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Izcila dekoratīvās kosmētikas bāze
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Hydrabio Perfecteur SPF30 ar patentēto bioloģisko Aquagenium™ kompleksu sniedz tūlītēju un noturīgu intensīvu mitrināšanu. Tas no jauna māca ādai aktivizēt tās dabiskās mitrināšanas spējas, veicinot akvaporīnu - ūdens kanālu sintēzi ādā, kā arī saglabājot līdzsvaram nepieciešamo ūdens daudzumu. Pateicoties emulsijai, kura atdarina epidermas struktūru, Aquagenium™ aktīvās sastāvdaļas iekļūst ādā mērķtiecīgāk un dziļāk. Tādējādi āda atgūst dabiskās mitrināšanas spējas. Pateicoties anti-UVA-UVB filtriem, tas nodrošina augstu aizsardzību pret UV staru kaitīgo iedarbību un aizkavē priekšlaicīgu ādas novecošanu. Bagātināts ar izkliedējošām un gaismu atstarojošām vielām, tas nekavējoties noslēpj ādas nepilnības un sīkās krunciņas. Tas piešķir ādai tūlītēju mirdzumu, kas katru dienu pastiprinās. Tā maigā un samtainā tekstūra padara ādu gludu, piepildītu un mirdzošu. Lielisks ādas rezultāts sievietēm, kuras lieto maz dekoratīvās kosmētikas vai vispār to neizmanto.

Seja
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

No rīta

  • Solis 1 Pēc attīrīšanas uzklājiet Hydrabio Perfecteur SPF30 uz sejas un kakla.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Izvairieties no saskares ar acīm. Cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz alerģiju, iepriekš jāveic pārbaude uz rokas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ik dienu sejas āda zaudē ūdeni, turklāt šis faktors attiecas uz ikvienu un jebkur - kā vīriešiem, tā sievietēm jebkurā pasaules vietā, neatkarīgi no viņu vecuma vai ādas tipa. Āda ir gudra un dinamiska ekosistēma, kas pastāvīgi mijiedarbojas ar vidi. Normālos apstākļos āda dabiski atgūst mitrumu, taču dažādi ārēji ietekmējoši faktori, piemēram, ultravioletais starojums, tabaka, alkohols, nogurums, stress, klimata pārmaiņas var veicināt ādas atūdeņošanos, mainot dabiskos mehānismus. Āda vairs nespēj pienācīgi nodrošināt dabisko mitrināšanu un atūdeņojas. Epidermā var veidoties bojājumi, sīkas krunciņas un rasties savilkuma sajūta. Līdz ar to sejas āda zaudē dabisko krāsu un kļūst blāva.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Intensīvi mitrina

Pēc lietošanas āda tiek mitrinātaa: 95% (1)


Izgaismo ādu

Pēc lietošanas āda ir mirdzoša: 75% (1)


Izkliedējoša pūderkrēma efekts: produkts izlīdzina sejas toni un padara to vienmērīgāku (2)

Skatīt avotus

 Intensīvi mitrina

Pēc 7 lietošanas dienām āda tiek ilgstoši mitrināta: 90% (1)

Āda jūtas komfortabli: 81% (3)


Izgaismo ādu

Pēc 7 lietošanas dienām āda ir mirdzošāka un dzīvīgāka: 75% (1)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ūdens un lipīdi ir būtiskas ādas sastāvdaļas, kas ļauj tai saglabāt mitrumu. Nelīdzsvarotības gadījumā āda kļūst dehidrēta un vairs nedarbojas pareizi. Šis patentētais komplekss stimulē ādas lipīdu sintēzi un akvaporīnu izpausmi. Šie «ūdens kanāli», kas dabiski atrodas ādā, transportē ūdeni uz epidermas šūnām. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu