Hydrabio H2O

Dermatoloģiskais micelārais ūdens attīra, noņem dekoratīvo kosmētiku, mitrina.

Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

Dehidratēta jutīga āda

Aquagenium™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

95% atzina, ka āda ir rūpīgi attīrīta.*

HYDRABIO H2O

 • Attīra ādu no netīrumiem un piesārņojuma daļiņām
 • Noņem dekoratīvo kosmētiku no sejas un acīm
 • Mitrina
 • Nomierina
 • Padara ādu maigu un mirdzošu 
 • Laba panesība 
 • Nekomedogēnisks 
 • Nav jānoskalo
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Hydrabio H2O ir pirmais un vienīgais dermatoloģiskais micelārais ūdens, kas lieliski sader ar ādu. Tā taukskābju esteri, kas veido micellas, ir līdzīgi ādas šūnu membrānu fosfolipīdiem un palīdz dabiski atjaunot ādas hidrolipīdu slāni. Tādējādi Hydrabio H2O garantē nepārspējamu panesību un komfortu, lai panāktu optimālu kosmētikas noņemšanas efektivitāti. Turklāt ekskluzīvais bioloģiskais patentētais Aquagenium™ komplekss no jauna māca ādai aktivizēt tās dabiskās mitrināšanas spējas, veicinot akvaporīnu - ūdens kanālu sintēzi ādā, kā arī saglabājot līdzsvaram nepieciešamo ūdens daudzumu.

Seja
Acis un plakstiņi

No rīta un vakarā 7 dienas nedēļā

 • Solis 1 Samitriniet vates plāksnīti ar Hydrabio H2O.
 • Solis 2 Notīriet/noņemiet dekoratīvo kosmētiku no sejas un acīm.
 • Solis 3 Nav jānoskalo.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ādas dehidratācija noved pie diskomforta stāvokļa: savilkuma sajūtas, zvīņošanās, durstošas sajūtas. Bez ūdens ādas virsējie slāņi vairs nevar veikt barjeras funkciju. Rezultātā āda zaudē savu elastību. Parādās atūdeņošanās pazīmes, un sejas āda zaudē mirdzumu.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Attīra

Āda tiek kārtīgi attīrīta: 95% (1)

Noņem 92% piesārņojuma radīto daļiņu (2)


Padara ādu maigu

Āda ir maigāka: 85% (3)


Skatīt avotus

Nodrošina mitrināšanu

+ 25% mitrināšana pēc 8 stundām (4)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ūdens un lipīdi ir būtiskas ādas sastāvdaļas, kas ļauj tai saglabāt mitrumu. Nelīdzsvarotības gadījumā āda kļūst dehidrēta un vairs nedarbojas pareizi. Šis patentētais komplekss stimulē ādas lipīdu sintēzi un akvaporīnu izpausmi. Šie «ūdens kanāli», kas dabiski atrodas ādā, transportē ūdeni uz epidermas šūnām. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

NAOS Research izgudroja attīrīšanu ar micelāro ūdeni, kas efektīvi noņem kosmētiku un nav jānoskalo. Micellas, kuru sastāvu iedvesmo ādas lipīdi, ir neredzami attīrošie mikropilieni. Tām ir spēja satvert netīrumus, vienlaikus saglabājot ādas dabisko aizsargslāni. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu