Hydrabio Hyalu+ serum

Pirmais ādas pašmitrināšanu un apjomu atjaunojošais ekobioloģiskais serums.

Serums

Dehidratēta jutīga āda

Hyalu+ Technology tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

+60% mitrināšana 30 minūtēs (1) Ādas apjoms ir atjauninats:94% (2)

Rehidrē un atjauno uzreiz un ilgstoši

Samazina redzamās novecošanās pazīmes

Stiprina ādas barjeru

Aizsargā no oksidatīvā stresa

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Iedvesmojoties no ekobioloģijas novatoriskās NAOS pieejas un pateicoties izpratnei par bioloģisko disfunkciju, kas ir atbildīga par dehidratāciju, Hydrabio Hyalu+ serums ļauj ādai no jauna aktivizēt dabiskos mitrināšanas mehānismus un saglabāt tās līdzsvaram nepieciešamo ūdeni.

Pareizi dozētu aktīvo sastāvdaļu papildinošā darbība: biomimētiskā zemas molekulmasas (LMW) hialuronskābe, niacinamīds, karnozīns un Hyalu+ tehnoloģija (biomimētiskās augstas molekulmasas (HMW) hialuronskābes un pašmitrinoša cukura kombinācija) iedarbojas uz iekšējo orgānu. dehidratācijas cēloņus un redzamās novecošanas pazīmes, lai nodrošinātu ilgstošu efektivitāti.

 Tūlītēji mitrinoša un ādas apjoma atjaunojoša iedarbība: jūras izcelsmes polisaharīds palīdz ādai sintezēt un aizsargāt tās hialuronskābes krājumu, lai intensīvi un ilgstoši atjaunotu tās mitrināšanu un apjomu.

Tonizējoša iedarbība, izmantojot LMW hialuronskābi, kas palīdz stimulēt kolagēnu, lai iegūtu tvirtumu un elastību.

 Nostiprinoša iedarbība, izmantojot niacinamīdu, kas ādai sintezēt lipīdus, lai stiprinātu tās aizsargfunkciju, ierobežojot ūdens zudumu.

Seja
Kakls

Uzklājiet apmēram 5 pilienus tieši sejas un kakla ādai no rīta un/vai vakarā pēc ādas notīrīšanas ar Hydrabio līnijas higiēnas līdzekli. Lietojiet pirms ikdienas ādas kopšanas līdzekļa.

  • Solis 2 Uzklājiet Hydrabio Hyalu+ serumu apmēram 5 pilienus tieši sejas un kakla ādai
  • Solis 3 Maigi iemasējiet ādā
  • Solis 4 Apply your daily Hydrabio Crème krēmu or Gel-crème

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Dehidratācija ir pārejošs ādas stāvoklis, ko var piedzīvot visi ādas tipi (normāla, kombinēta, sausa, taukaina). Vides stresa faktori (UV stari, gaisa kondicionēšana, piesārņojums, pēkšņas temperatūras izmaiņas, aukstums, vējš...) var dehidrēt ādu un izmainīt tās barjerfunkciju, kas to vājina un palielina ūdens zudumu. Laika gaitā dabiskie novecošanās procesi maina arī hialuronskābes daudzumu un kvalitāti ādā. Tomēr šī "sūkļa" molekula, kas ūdenī spēj noturēt līdz pat 1000 reižu lielāku svaru, ir mitrināšanas atslēga. 

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Tūlītēja mitrināšana: +60% 30 minūtēs (1)

24h mitrināšana (1)

Nogludinoša iedarbība: 90% (2B)

Āda ir tvirtāka: 91% (2B)

Skatīt avotus

Pēc 28 dienām:

Ādas apjoms ir atjaunināts: 94% (2B)

+ 32% ādas tvirtums (2A)

+21% ādas elastība (21)

+25% ādas mirdzums (2A)


Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

HYALU+ tehnoloģija apvieno augstas molekulmasas hialuronskābi tūlītējai un intensīvai ādas virsmas mitrināšanai un pašmitrinošu cukuru, lai veicinātu hialuronskābes sintēzi un aizsargātu tās dzīves ciklu.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu