Hydrabio Sérum

Koncentrāts, kas rada tūlītēju un ilgstošu mitrināšanu.

Ikdienas ādas kopšana

Dehidratēta jutīga āda

Aquagenium™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Mitrinoša iedarbība: 24h (1)

  • Mitrina tūlītēji un ilgstoši
  • Izlīdzina ādu un atjauno mirdzumu 
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Izlīdzinoša, īpaši atsvaidzinoša tekstūra 
  • Izcila dekoratīvās kosmētikas bāze
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Hydrabio Sérum piepilda ādas ikdienas nepieciešamību pēc ūdens tās tūlītējai mitrināšanai un noturīgi atjauno ādas dabiskos mitrināšanas mehānismus. Tas apvieno Aquagenium™ un spēcīgas mitrinošas aktīvās sastāvdaļas (hialuronskābi, ksilitolu un glicerīnu), lai stimulētu trīs hidratācijas mehānismus. Tas nodrošina ūdens piesaisti ādai, saglabā to ādā un liek tam cirkulēt, veicinot ūdens kanālu - akvaporīnu sintēzi ādā.

Seja
Kakls

No rīta un vakarā

  • Solis 1 Pēc attīrīšanas uzklājiet Hydrabio Sérum uz sejas un kakla.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ik dienu sejas āda zaudē ūdeni, turklāt šis faktors attiecas uz ikvienu un jebkur - kā vīriešiem, tā sievietēm jebkurā pasaules vietā, neatkarīgi no viņu vecuma vai ādas tipa. Āda ir gudra un dinamiska ekosistēma, kas pastāvīgi mijiedarbojas ar vidi. Normālos apstākļos āda dabiski atgūst mitrumu, taču dažādi ārēji ietekmējoši faktori, piemēram, ultravioletais starojums, tabaka, alkohols, nogurums, stress, klimata pārmaiņas var veicināt ādas atūdeņošanos, mainot dabiskos mehānismus. Āda vairs nespēj pienācīgi nodrošināt dabisko mitrināšanu un atūdeņojas. Epidermā var veidoties bojājumi, sīkas krunciņas un rasties savilkuma sajūta. Līdz ar to sejas āda zaudē dabisko krāsu un kļūst blāva.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Mitrina

Mitrinoša iedarbība: 24h (1)


Izlīdzina

Elastīga āda: 85% (2)

Samtaina āda: 70% (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ūdens un lipīdi ir būtiskas ādas sastāvdaļas, kas ļauj tai saglabāt mitrumu. Nelīdzsvarotības gadījumā āda kļūst dehidrēta un vairs nedarbojas pareizi. Šis patentētais komplekss stimulē ādas lipīdu sintēzi un akvaporīnu izpausmi. Šie «ūdens kanāli», kas dabiski atrodas ādā, transportē ūdeni uz epidermas šūnām. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu