Hydrabio Masque

Mitrinoša, apņemošas tekstūras sejas maska.

Mērķtiecīga ādas kopšana konkrētiem gadījumiem

Dehidratēta jutīga āda

Aquagenium™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Mitrinoša iedarbība: 8h.*

  • Intensīvi mitrina
  • Nodrošina ilgstošu komforta sajūtu
  • Atjauno ādas elastību un mirdzumu
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēniska 
  • Ieskaujoša un viegli izlīdzināma tekstūra 
  • Ar aromātu
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Hydrabio Masque ar patentēto Aquagenium™ kompleksu sniedz tūlītēju un noturīgu intensīvu mitrināšanu. Tas no jauna māca ādai aktivizēt tās dabiskās mitrināšanas spējas, veicinot akvaporīnu - ūdens kanālu sintēzi ādā, kā arī saglabājot līdzsvaram nepieciešamo ūdens daudzumu.

Seja
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vakarā - Katru dienu pirmo nedēļu, lai iegūtu optimālu rezultātu, pēc tam vienu vai divas reizes nedēļā.

  • Solis 1 Pēc sejas atrīšanas ar Hydrabio H2O uz sejas un kakla uzklājiet biezu Hydrabio Masque kārtu.
  • Solis 2 Atstājiet iedarboties 10 minūtes.
  • Solis 3 Pēc tam noņemiet lieko produktu ar vates plāksnīti.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ik dienu sejas āda zaudē ūdeni, turklāt šis faktors attiecas uz ikvienu un jebkur - kā vīriešiem, tā sievietēm jebkurā pasaules vietā, neatkarīgi no viņu vecuma vai ādas tipa. Āda ir gudra un dinamiska ekosistēma, kas pastāvīgi mijiedarbojas ar vidi. Normālos apstākļos āda dabiski atgūst mitrumu, taču dažādi ārēji ietekmējoši faktori, piemēram, ultravioletais starojums, tabaka, alkohols, nogurums, stress, klimata pārmaiņas var veicināt ādas atūdeņošanos, mainot dabiskos mehānismus. Āda vairs nespēj pienācīgi nodrošināt dabisko mitrināšanu un atūdeņojas. Epidermā var veidoties bojājumi, sīkas krunciņas un rasties savilkuma sajūta. Līdz ar to sejas āda zaudē dabisko krāsu un kļūst blāva.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Intensīvi mitrina

Mitrinoša iedarbība: 8h*

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ūdens un lipīdi ir būtiskas ādas sastāvdaļas, kas ļauj tai saglabāt mitrumu. Nelīdzsvarotības gadījumā āda kļūst dehidrēta un vairs nedarbojas pareizi. Šis patentētais komplekss stimulē ādas lipīdu sintēzi un akvaporīnu izpausmi. Šie «ūdens kanāli», kas dabiski atrodas ādā, transportē ūdeni uz epidermas šūnām. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu