Mērķtiecīgākas rūpes par ādu atkarībā no Jūsu ādas tipa

Visi mūsu raksti un padomi kairinātai, niezošai un atopiskai ādai

 • Dr Michèle Sayag, allergologist

  Dr Michèle Sayag, Alergologs.

  Interneta lietotāja jautājums: es ciešu no alerģijām (ekzēmas, jostas rozes). Vai tāpēc varētu būt lielāka varbūtība, ka manai meitai radīsies šādas ādas problēmas?

  Jostas roze nav alerģija, bet vīrusa infekcija. Tomēr, ja Jūs ciešat no atopiskām alerģiskām reakcijām, varbūtība, ka Jūsu meitai būs atopiskais dermatīts, ir lielāka nekā vidēji sabiedrībā.

  Dr Michèle Sayag, Alergologs.
 • Dr Michèle Sayag, allergologist

  Dr Michèle Sayag, Alergologs.

  Interneta lietotāja jautājums: Kā var novērst un ārstēt atopisko dermatītu?

  Profilakse tiek izmantot bērnu riska grupā, proti, bērniem, kuriem vismaz vienam vecākam ir nosliece uz alerģijām. Šajos gadījumos, piemēram, mēs zinām, ka pirmajās dažās nedēļās vislabāk ir izvairīties no kontakta ar kaķiem. Kas attiecas uz ārstēšanu, ekzēmas uzliesmojuma ārstēšanu var pēc iespējas ātrāk uzsākt ar pretiekaisuma steroīdiem. Izmaiņas ādas aizsargbarjerā ikdienā var ārstēt ar mīkstinošiem līdzekļiem.

  Dr Michèle Sayag, Alergologs.
Range Atoderm

Higiēna un ādas kopšana

Normāla, sausa, sakairināta vai atopiska āda

Atoderm produktu līnija

Range Atoderm

Sausu ādu raksturo savilkuma sajūta un elastības trūkums, kas dažreiz kombinējas ar niezi un plankumiem.

BIODERMA risinājums: Atoderm – pilna sejas un ķermeņa attīrīšanas un kopšanas līdzekļu līnija, kas pielāgota sausai, ļoti sausai vai atopiskai ādai, ko var lietot katru dienu, kā arī papildus ekzēmas vai niezes ārstēšanai... visi nepieciešamie produkti, lai āda atgūtu maigumu un komfortu! Atvadieties no savilktas, niezošas ādas pēc dušas!