Aktīvās sastāvdaļas uzlabo novājinātas ādas komfortu un izturību

Vairumā gadījumu blakusparādības ietver intensīvu niezi un ādas diskomfortu. Atoderm Xereane un Cicabio Restor satur trīs tīras molekulas, kas stiprina ādas pretestību. Produktu formulā ietilpst arī Bioderma patentētais AntalgicineTM komplekss, kas samazina ādas diskomfortu un niezi.

Atoderm Xereane

Nomierina sausu ādu un samazina niezi

Ādas kopšana ikdienā pacientiem, kuri cieš no ādas sausuma, saspringuma un diskomforta sajūtas un niezes, ko izraisa ķīmijterapija, dialīze vai diabēts.

Mitrinošs un barojošs

Piesātināts ar D-pantenolu, kas jau dabiski atrodams ādā un kuru lieto tā mitrinošo īpašību dēļ, kas palīdz stiprināt ādas aizsargbarjeras funkciju. Bagātināts ar jojobas vasku, šī eļļu un polinepiesātinātajām taukskābēm, Atoderm Xereane intensīvi un ilgstoši baro ādu.

Klīniskais pētījums onkoloģijā

Novājināta ādai ir nepieciešami labi panesami produkti ar pierādītu efektivitāti. Atoderm Xereane 28 dienu laikā tika klīniski pārbaudīts 40 pacientiem, kuriem tika veikta ķīmijterapija, lai novērtētu tā drošību un to, kā tas ietekmēja novājināto ādu1.

Pēc 28 dienu ilgas produkta lietošanas 95% pacientu novēroja ādas stāvokļa uzlabojumus. Produkts bija labi panesams 100% pacientu. Turklāt, lietojot Atoderm Xereane, dzīves kvalitāte uzlabojās par 80%1.

1Novērojošs, perspektīvs un daudzcentru pētījums ar diviem apmeklējumiem (D0, D28). 40 subjekti tika iekļauti izmeklējumos pie deviņiem onkologiem, 2019. gadā.

Atoderm Xereane Tolerance

Uzlabo ādas atjaunošanos un samazina diskomforta sajūtu

Šis dermokosmētikas nomierinošais krēms nodrošina aprūpi pacientiem, kuriem tiek veikta ķīmijterapija vai staru terapija, vai kuriem ir tikusi veikta ķirurģiska operācija. Tas mazina virspusēju ādas kairinājumu un diskomforta sajūtu un palīdz ādai atjaunoties.

Sadziedē un aizsargā

D-pantenols un hialuronskābe jau dabiski atrodas ādā. Šīs divas aktīvās sastāvdaļas, kas, kā zināms, palīdz mitrināt, šajā krēmā tiek izmantotas lielākās koncentrācijās; tās palīdz ādai pašai sevi atjaunot. Kaprilglicīns ir vēl viena aktīvā sastāvdaļa, kas ir kā antibakteriāls līdzeklis, kas aizsargā ādu.

Efektivitāte pierādīta klīniskajā pētījumā

Cicabio Restor efektivitāte un panesība tika vērtēta 28 dienu ilga klīniskā pētījuma laikā ar 34 pacientiem, kuri cieš no plaukstu un pēdu ādas kairinājuma, kas saistīts ar ķīmijterapiju1

Pēc 28 dienām 78% pacientu novēroja ādas barjeras uzlabošanos. Panesību vērtēja paši pacienti, un 100% no viņiem labi panesa produktu. Turklāt Cicabio Restor veicināja dzīves kvalitātes uzlabošanos par 80%2.

2. Daudzcentru, dubultakls, perspektīvs, nejaušināts, kontrolēts (1: 1 attiecība) pētījums ar trim apmeklējumiem (D0, D7, D28), kurā piedalījās 70 subjektu, kas apmeklēja astoņus onkologus, 2019. gadā.

Optimāla higiēna un drošība, pateicoties TubairlessTM

Praktisks lietošanā līdz pat tūbiņas iztukšošanai. TubairlessTM iepakojumam ir anti-refleksa sistēma. Apkārtējais gaiss nevar iekļūt tūbiņā, tādējādi samazinot baktēriju piesārņojuma risku un garantējot pacientiem maksimālu drošību.