Medisecure campaign atoderm cicabio

Āda ir sarežģīta ekosistēma, kas aizsargā mūs no apkārtējās vides. Ārstēšanas vai patoloģiju, piemēram, vēža ārstēšanas, diabēta vai dialīzes laikā āda var būt nelīdzsvarota, un ietekmēt ikdienas labsajūtu.

Atbalstot novājināto ādu, BIODERMA ir izstrādājusi MEDI-SECURE pieeju, lai pacientiem, kuri cieš no ādas bojājumiem, piedāvātu piemērotus dermo-kosmētikas produktus, kas ir līdzsvarā ar viņu ādas specifisko ekosistēmu.

 • Michele Sayag
  Michèle Sayag , Alergologs un Medicīniskās startēģijas irektore - BIODERMA.

  Kādas ir pacienta ādas problēmas?

  Ļoti bieži pacienti redz un izjūt, kā mainās viņu āda, un atkarībā no medicīniskā konteksta rodas dažādas problēmas. Dažreiz problēmas skar tikai vienu vai divas specifiskas zonas, un dažreiz tas ietekmē visu viņu ķermeni. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sausums, nieze, izsitumi vai čūlas, intensitāte ikvienam var būt atšķirīga un ar laiku mainīties.

   

  Kā tiek ietekmēta šī pacienta ikdiena?

  Ādas kairinājums ir viena no galvenajām ādas problēmām, ar kurām pacienti saskaras dēļ šīm slimībām. Ķīmiskie izsitumi un diabētiskā un dialīzes nieze patiešām ietekmē šo pacientu dzīves kvalitāti. Viņi bieži jūtas bezpalīdzīgi, risinot ādas problēmas, kuras ārsti ne vienmēr uzskata par prioritāti. Tāpēc bieži vien pacienti paši meklē risinājumus. Dažiem no šiem pacientiem ir paveicies un viņi satiekas ar veselības aprūpes speciālistiem, kuri ir vairāk nekā iesaistīti un palīdz viņiem atrast risinājumus, taču ne vienmēr ir viegli, atrast noderīgu padomu.

   

  Kādi ir ādas problēmu pasliktināšanās riski?

  Kad ādas problēmas sāk kļūt pārāk intensīvas vai nepanesamas, ārsti var samazināt devas vai uz laiku pārtraukt nepieciešamo ārstēšanu. Par laimi, šī ietekme uz ādu arī izzūd it īpaši, ja tiek pārtraukta ārstēšana pacientiem ar vēzi. Attiecībā uz diabēta slimniekiem un pacientiem, kuriem tiek veikta dialīze, pastāv risinājumi, kas viņiem ikdienā palīdzētu un ilgtermiņā nomierinātu viņu diskomfortu. Rūpes par ādas problēmām ar krēmiem un losjoniem ir liela daļa no pacienta slimības un ādas aprūpes.

  Michèle Sayag , Alergologs un Medicīniskās startēģijas irektore - BIODERMA.

BIODERMA Medi-Secure products

Ādas kopšana

Ārstēšanas vai slimību novājināta āda

MEDI-SECURE produkti

BIODERMA Medi-Secure products

Dažādu slimību, piemēram, vēža, diabēta, ārstēšanas vai dialīzes laikā āda var tikt novājināta, kā rezultātā āda tā kļūst sausa, jutīga, kairināta, niezoša. Šāds ādas stāvoklis var ietekmēt jūsu labsajūtu ikdienā.

BIODERMA risinājums ir MEDI-SECURE, kas ir  īpaša pieeja, kas nosaka stingrus piesardzības pasākumus, kas pielāgoti ādai, kuru novājinājusi ārstēšana vai slimības. Izmantojot MEDI-SECURE pieeju, BIODERMA piedāvā pacientiem viņu vajadzībām piemērotus kosmētikas līdzekļus: Atoderm Xereane ķīmijterapijas, diabēta vai dialīzes izsausinātai ādai un Cicabio Restor ādai, kuru novājinājusi pretvēža terapija (ķīmijterapija, staru terapija vai ķirurģiska terapija).