BIODERMA ir izstrādājusi MEDI-SECURE pieeju, lai risinātu specifiskas ādas problēmas, kuras rodas dažādu slimību un ārstēšanas, piemēram, vēža, diabēta un dialīzes gadījumā. Āda ir vājāka nekā parasti, un tai ir nepieciešama īpaša pieeja un piesardzības pasākumi, lai atjaunotu tās veselīgo ekosistēmu.

Mūsdienās daudzi pacienti meklē krēmus un losjonus, kas ir īpaši piemēroti viņu novājinātajai ādai un kas patiešām palīdz to nomierināt. BIODERMA risinājums - MEDI-SECURE pieeja palīdz šiem pacientiem uzlabot viņu dzīves kvalitāti ikdienā visā ārstēšanas laikā.

MEDI-SECURE ir unikāls koncepts. Šī unikālā pieeja katrā produkta izstrādes posmā ņem vērā katra pacienta vajadzības.

 

Rūpīgi izvēlētas aktīvās sastāvdaļas, kuras atzīst veselības speciālisti

Lai izvēlētos MEDI-SECURE produktu sastāvdaļas, BIODERMA sadarbojās ar toksikoloģijas ekspertu, lai ievērotu papildu piesardzības pasākumus. Šo pacientu āda tika uzskatīta par pilnīgi caurlaidīgu. Šī pieeja ļāva izvēlēties stingrāku sastāvdaļu aprēķināšanas metodi. Ievērojot šos piesardzības pasākumus, izvēlētās aktīvās sastāvdaļas ir tikpat drošas kā grūtniecēm un zīdaiņiem lietotās.

Aktīvo sastāvdaļu izvēles metode MEDI-SECURE produktu izstrādei noteica tikai daudzu gadu garumā zināmu un zinātniskajā literatūrā aprakstītu molekulu izmantošanu.

Tika paredzēts papildus atlases kritērijs: caurredzamība. MEDI-SECURE izmanto tikai tīras molekulas, aktīvās sastāvdaļas ar identificētu un kontrolētu sastāvu.

Praktiskas un higiēniskas tūbiņas, izmantojot TubairlessTM tehnoloģiju, kas ierobežo produkta piesārņojuma risku.

Higiēnas prasības: šis iepakojums ierobežo piesārņojuma risku, izmantojot gaisa atpakaļieplūdes kontroles sistēmu. 

Praktisks: šis iepakojums neprasa nekādas pūles, lai pilnīgi iztukšotu tūbiņu. 

 

Garantētie rezultāti, kurus apstiprina klīniski pētījumi, kas veikti medicīniskā un onkoloģiskā pārraudzībā

Formula ir apstiprināta klīniskos pētījumos, kas tika veikti medicīniskā un onkoloģiskā pārraudzībā; tās efektivitāti un panesību pārbaudīja uz pacientu ādas.