Padarīt ādu tīru ir sapnis, ja Jūsu āda ir taukaina un Jums ir problēmas ar ”melnajiem punktiem”, pūtītēm vai nevienmērīgu ādas tekstūru. Laboratorijā BIODERMA darbojas atzīti ādas higiēnas eksperti, kuri pirms 25 gadiem izgudroja micelāro ūdeni un vēl aizvien rada dažādiem ādas tipiem atbilstošākos produktus. Šobrīd viņi ir spēruši soli tālāk, ieviešot aktīvas attīrīšanas koncepciju. Sébium Gel moussant actif gels ir kas vairāk, nevis tikai attīrošs līdzeklis, tas nodrošina īpašu kopšanu, pateicoties AHA un BHA augļskābēm, tāpēc tā ir aktīva tīrīšana. Sébium Gel moussant actif gela sastāvā esošās vielas gan respektē ādu ar noslieci uz pinnēm, gan efektīvi iedarbojas uz ādas nepilnībām, ievērojot ādas īpašās vajadzības, sākot no pubertātes līdz pat pieaugušo vecumam. Jo viss sākas ar ādas attīrīšanu! Pateicoties Sébium Gel moussant actif gela izstrādei, BIODERMA ir radījusi jaunu produktu, kas ir gan attīrošs, gan kopjošs

Gel Moussant Actif

 • Dr Michèle Sayag, allergologist
  Michèle Sayag, alergoloģe, BIODERMA Zinātniskās izpētes direktore - BIODERMA.

  “Bioderma laboratorijā mūsu ādas higiēna ir izstrādāta tā, lai rūpētos un saglabātu ādas veselību, sākot jau no tīrīšanas brīža. Aknes jeb piņņu gadījumā ir pierādīts, ka tad, ja tiek lietots gan pielāgots attīrošs līdzeklis, gan mitrinošs līdzeklis, pacienti ievēro savu ārstēšanas režīmu, tāpēc pinnes galu galā izzūd. Tāpēc ādas attīrīšana ir pirmais un būtiskais solis, lai atbrīvotos no pinnēm. Tas ir pamatu pamats, jo zinām, ka puse no visiem pacientiem, kuriem ir pinnes, pienācīgi neievēro savu ārstēšanas režīmu *.”

  Michèle Sayag, alergoloģe, BIODERMA Zinātniskās izpētes direktore - BIODERMA.

Laboratorijas BIODERMA novatoriskais produkts Sébium Gel moussant actif gels ievēro Naos ekobioloģiskās pieejas pamatā esošos principus, kur āda tiek uzskatīta par ekosistēmu.

Naos trīs ekobioloģiskie kritēriji aktīvai taukainas ādas un ādas ar noslieci uz pinnēm attīrīšanai ir:

 • Ņemt vērā ādas ekosistēmu, izmantojot maigu attīrošu vielu.
 • Iedarboties uz cēloņiem, pateicoties cinka glikonātam, kas regulē sebuma daudzumu un iedarbojas uz iekaisumu.
 • Stimulēt ādas dabiskos mehānismus, izmantojot divas keratolītiskas aktīvās vielas – AHA un BHA hidroksiskābes, kas veicina ādas šūnu atjaunošanos.

 

Woman cleansing her face with Gel Moussant Actif

Aktīvās attīrīšanas pamatā ir ideja radīt līdzekli, kas kopj ādu jau no attīrīšanas brīža, lai aktīvāk cīnītos ar ādas nepilnībām. Jaunais Sébium Gel moussant actif gels ir izstrādāts, lai panāktu optimālu iedarbīgumu, pateicoties unikālai keratolītisku aktīvo vielu kombinācijai.

Sébium Gel moussant actif gels nodrošina teicamu līdzsvaru starp iedarbīgumu un panesību.

 1. Maigi attīrošs līdzeklis > Tas attīra ādu, neievainojot to. Tas notiek, pateicoties mazgājošai bāzei, kas respektē ādas aizsargbarjeru.
 1. Aktīvi attīrošs līdzeklis > Tas attīra ādu tās virsmā un dziļumā un, pateicoties maigi lobošajai iedarbībai,
salicylic & glycolic acid

MIKROLOBĪŠANAS EFEKTS GAN UZ VIRSMAS, GAN DZIĻUMĀ

Ādai ar noslieci uz pinnēm piemīt tendence sabiezināties, uzkrāt atmirušās šūnas un citus elementus, kas sakrājas ādas virspusē un aizsprosto poras. Būdams attīrošs līdzeklis Sébium Gel moussant actif gels satur AHA (alfa-hidroksiskābes) un BHA (beta-hidroksiskābes) kombināciju, kas ir pazīstamas ar savu papildinošo keratolītisko iedarbību – viena iedarbojas uz virsmas, bet otra – dziļumā. Keratolītiskā iedarbība nozīmē spēju izlīdzināt ādas tekstūru, stimulējot šūnu atjaunošanos.

 

 • Salicilskābe (BHA) ir ideāla aktīvā viela taukainai ādai un ādai ar noslieci uz pinnēm, jo tās iedarbībā poras izskatās mazākas, un samazinās ādas nepilnības. Tā spēj sašķelt saites starp atmirušajām šūnām, tādējādi noņemot tās no ādas virsmas. Tādējādi tai ir loboša iedarbība, kas palīdz atbrīvot aizsprostotās poras. Tā arī novērš “melno punktu” veidošanos un ierobežo iekaisīgās sarkanās pūtītes1.
 • Glikolskābe (AHA) iekļūst dziļi, pateicoties tās ļoti mazajam izmēram. Šī spēcīgā aktīvā viela noņem atmirušās un atūdeņotās šūnas, paātrina lobīšanās procesu un aktivē šūnu atjaunošanos, lai panāktu “jaunas ādas” efektu. Pateicoties tās lobošajai iedarbībai, āda kļūst mirdzoša un gluda. Lai realizētu visu tās kā aktīvās vielas potenciālu, šai skābei ir jābūt pietiekamā koncentrācijā un jāatrodas pietiekami skāba pH vidē.

Pateicoties AHA-BHA skābju pārim, ko ārsti tradicionāli lieto lobīšanai, Sébium Gel moussant actif gels dod izcilus rezultātus, iedarbojoties uz ādu ar noslieci uz pinnēm:

 • Atbrīvo poras
 • Samazina ādas nepilnības

Lietojot to mērķētā kopšanā, Sébium Gel moussant actif gels aktivē šūnu atjaunošanos. Tāpēc tam ir sava nozīme ādas nepilnību profilaksē, un tas arī palīdz atbrīvoties no jau esošajām pūtītēm.

1ZANDER, 1992

SKĀBS pH 4.5, LAI NODROŠINĀTU OPTIMĀLU KERATOLĪTISKO IEDARBĪBU

Salicilskābei un glikolskābei ir vajadzīga skābāka vide, lai iedarbotos. Tāpēc Sébium Gel moussant actif ir izstrādāts ar viegli skābu pH, lai palielinātu AHA kompleksa keratolītisko iedarbību uz taukainu ādu ar noslieci uz pinnēm.

tube with acids

MAIGS SASTĀVS, KAS RESPEKTĒ ĀDAS AIZSARGBARJERU

Attīrīšana bez beršanas ir būtiska taukainai ādai ar noslieci uz pinnēm. Sébium Gel moussant actif gels ir pieņēmis šo izaicinājumu un pierādījis sevi, pateicoties savai maigajai mazgāšanas bāzei, kas respektē taukainas ādas un ādas ar noslieci uz pinnēm līdzsvaru.

Woman touching her soft skin

Der zināt

Ādas lobīšana uzreiz asociējas ar ādas izžūšanu un kairinājumu. Šāda riska nav, lietojot Sébium Gel moussant actif gelu: katra keratolītiskā aktīvā viela ir optimālā koncentrācijā, kas ir pietiekama, lai atbrīvotu aizsprostotās poras un nodrošinātu efektīvu iedarbību uz “melnajiem punktiem” un pūtītēm. Salīdzinājumā ar mehāniskajiem graudiņu skrubjiem, lobīšana ar skābi, izmantojot keratolītiskas vielas, nerada ādas kairinājumu, kādu izraisa berze. Jūs vienmēr varat papildināt Sébium Gel moussant actif gelu ar īpaši pielāgotu krēmu.

2Test TEWL, Eurofin-Dermscan/ STb19048, 2019. gada decembris

inflamed pimple

-32%3 Iekaisušo pūtīšu samazināšanās jau pēc 21 dienas

blackheads

-17%4 "Melno punktu” samazināšanās jau pēc 28 dienām

Der zināt

PADARIET ĀDU TĪRU UN GLUDU AR SÉBIUM GEL MOUSSANT ACTIF GELU

Image removed.

Pateicoties caurspīdīgajai un patīkamajai gela tekstūrai, Sébium Gel moussant actif gels rada svaiguma un viegluma sajūtu. Tā putas viegli noskalojas, un āda kļūst gludāka un mirdzošāka.

 

 • Uzspiediet lazdu rieksta lieluma daudzumu uz samitrinātām plaukstām un saberzējiet tās, līdz izveidojas putas. Uzklājiet šīs putas uz savas mitrās sejas. Maigi saputojiet un iemasējiet savā ādā.
 • Noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu un maigi nosusiniet ādu.

97% lietotāju5 āda ir attīrīta

91% lietotāju5 āda ir dziļi attīrīta

88% lietotāju5 āda ir gludāka

 

3 Test Allergisa / Stb 19044 (078450-01), Brazīlija, 21 diena, 30 dalībnieku, 2020. gada janvāris

4 Test Visia + CERCO 152. NAOS. 19, 28 dienas, 31 dalībnieks, 2019. gada decembris

5 lietošanas tests dermatologu uzraudzībā

PADARIET ĀDU TĪRU UN GLUDU AR SÉBIUM GEL MOUSSANT ACTIF GELU

Pateicoties caurspīdīgajai un patīkamajai gela tekstūrai, Sébium Gel moussant actif gels rada svaiguma un viegluma sajūtu. Tā putas viegli noskalojas, un āda kļūst gludāka un mirdzošāka.

 • Uzspiediet lazdu rieksta lieluma daudzumu uz samitrinātām plaukstām un saberzējiet tās, līdz izveidojas putas. Uzklājiet šīs putas uz savas mitrās sejas. Maigi saputojiet un iemasējiet savā ādā.
 • Noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu un maigi nosusiniet ādu.

 

Man with acne

Aizsprostotas poras, ”melnie punkti“, pūtītes … ? Sébium Gel moussant actif gels ir jālieto no rīta un vakarā, līdz Jūsu ādas bojājumi izzūd. To var lietot kopā ar Jūsu krēmu un citiem ādas kopšanas produktiem atbilstoši Jūsu vajadzībām.

JA JUMS IR NEIZZŪDOŠI ĀDAS BOJĀJUMI:

Lietojiet Sébium Gel moussant actif gelu vienu mēnesi, vairākas reizes gadā.

Jebkurā gadījumā pielāgojiet gela lietošanas biežumu ādas jutīgumam. Ja gela iedarbība uz Jūsu ādu ir pārlieku intensīva, lietojiet to tikai vienu reizi dienā vai katru otro dienu.

Der zināt

Sébium Gel moussant actif gelu var lietot kā dušas gelu vīrieši ar taukainu ādu un ādu ar noslieci uz pinnēm, kuri nevēlas lietot atsevišķus produktus attīrīšanai un ādas kopšanai.