Medisecure By your side

BIODERMA vienmēr ir apņēmusies palīdzēt ādai ikdienā. Jutīga, bojāta, atopiska vai aknes skarta āda… Iedvesmojoties no Naos ekobioloģijas principiem, BIODERMA produktu klāsts ir piemērots visiem ādas tipiem, visos vecumos un visas dzīves garumā. Ekobioloģijā ādu uztver kā dinamisku ekosistēmu, kas laika gaitā mainās un pastāvīgi mijiedarbojas ar tās vidi. Daži faktori jebkurā brīdī var negatīvi ietekmēt ādu: piesārņojums, stress, klimats ...

Mazāk zināms un izpētīts ir tas, ka slimības un medicīniskās procedūras arī var ietekmēt un mainīt ādas normālo stāvokli.

Kad slimības modificē ādas ekosistēmu

Kopējā veselība acīmredzami ietekmē ādas ekosistēmu. Dažas slimības vai ārstniecības līdzekļi rada bioloģisku nelīdzsvarotību, kas var ietekmēt dažādus orgānus.

Ādu bieži ietekmē noteiktas slimības vai procedūras. Tas it īpaši attiecas uz diabētu, dialīzi un vēža ārstēšanu.

Medisecure campaign treatments
helping patients

BIODERMA jau sen ir apņēmusies palīdzēt pacientiem

Gadiem ilgi BIODERMA ir piedalījusies pētniecības procesos, kuros pēta ar slimību novājinātu ādu saistītas blakusparādības.
Mēs esam izveidojuši vairākas sadarbības ar galvenajiem veselības aprūpes dalībniekiem, atbalstot pētījumus, uzlabojot profilaksi, palīdzot pacientiem viņu slimnīcas aprūpes laikā... 2020. gadā Lionā un tās apkārtnē Francijā tika izveidota jauna publiskā un privātā sektora sadarbība starp BIODERMA un vēža institūcijām "Hospices Civils de Lyon" un "Lyon Auvergne Rhône-Alpes Cancéropôle", lai uzlabotu ādas kopšanu pacientiem, kam tiek veikta pretvēža terapija.

Jauns produkts, kas ir daļa no MEDI-SECURE pieejas, pašlaik tiek klīniski pārbaudīts kā daļa no šīs sadarbības. 

BIODERMA, skin expert innovating for skin weakened

BIODERMA ir ādas eksperts, kas izstrādā inovācijas ādai, kuru novājinājušas noteiktas procedūras un slimības

Pacienti, kuru āda ir novājināta, meklē pielāgotus risinājumus un tomēr ne vienmēr var tos atrast ... Tāpēc BIODERMA ir pieņēmusi lēmumu doties tālāk, pirmo reizi padarot pieejamus kosmētikas līdzekļus, kas ņem vērā pacientu ādas nelīdzsvarotību. BIODERMA jaunievedums ir jaunā MEDI-SECURE pieeja. Balstoties uz savu pieredzi, BIODERMA palīdz labāk nodrošināt novājinātas ādas kopšanu ikdienā un uzlabot pacienta dzīves kvalitāti.

Ādas pārmaiņas ķīmijterapijas un staru terapijas, diabēta vai nieru slimību gadījumā?

"Jo intensīvāka ārstēšana, jo vairāk blakusparādību"
Lina, 49 gadi. Krūts vēzis, atklāts pirms 5 gadiem

 

"Es tikai vēlos, lai produkts, kas ir paredzēts manai problēmai, ir drošs"
Ariane, 26 gadi. Diabētiķe kopš 4 gadu vecuma

 

"Jums vienkārši ir jātiek galā ar blakusparādībām, bet, ja tas turpinās, to izturēt nav viegli"
Džuljēns, 32 gadi. Dialīzes pacients kopš 5 gadu vecuma

Bioderma - MEDI-SECURE patients

Pamatojoties uz faktisko pacienta pieredzi, MEDI-SECURE pieeja ir pilnveidota, ņemot vērā viņu reālās vajadzības. Lina tika ārstēta no krūts vēža, Arianei ir 1. tipa cukura diabēts, un Džuljēns trīs reizes nedēļā saņem dialīzi. Visi trīs stāsta par to, kā viņu slimība vai ārstēšana mainīja viņu ādu. Aprūpes gaitā viņi ir satikuši veselības aprūpes speciālistus, kuri viņiem palīdzējuši rast risinājumus, kā dzīvot labāk.