Photoderm NUDE Touch SPF 50+ Teinte naturelle

Minerāls saules aizsarglīdzeklis "kailas ādas" efektam.

Klasiska aizsardzība

Kombinēta vai taukaina āda

Cellular bioprotection™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Viegli lietojams

Pierādīta efektivitāte

Nozīmīga matējoša iedarbība 8 stundas.*

 • Nodrošina 100% minerālu, ļoti augstu UVA/UVB aizsardzību
 • Nodrošina 8H taukainības kontroli, pateicoties absorbējošajiem pūderiem
 • Izlīdzina sejas krāsu un pastiprina ādas mirdzumu, nodrošinot "kailas ādas" efektu
 • Samazina nepilnības dienu no dienas
 • Īpaši viegla tekstūra, zīdaina uzklāšana, pūderveida pārklājums, kas perfekti saplūst ar ādu 
 • Ļoti laba panesība 
 • Nekomedogēnisks 
 • Ļoti ūdensnoturīgs 
 • Pieejams 2 tonētās versijās
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Minerālo UVA/UVB filtru un Cellular Bioprotection™ patenta kombinācija tūlītēji un ilgstoši aizsargā ādu no UV staru radītajiem bojājumiem. Cellular Bioprotection™ patents aktivizē ādas dabiskās aizsargspējas, aizsargā šūnas un cīnās ar priekšlaicīgu ādas novecošanu. Sastāvā esošie 100% minerālu filtri ar progresīvo Liquid-to-powder™ tehnoloģiju iedarbojas trīs soļos: 1) uzklājot gaistošās vielas iztvaiko, radot ārkārtīgi vieglu produktu. 2) zīdainā uzklāšana ļauj pigmentiem un filtriem vienmērīgi pārklāt ādu, lai nodrošinātu nevainojamu aizsardzību un izlīdzinātu sejas krāsu. 3) mitrinošās vielas iespiežas ādas virsējos slāņos, nodrošinot matējošu pūderveida pārklājumu. Tūlītēja matējoša iedarbība un iedarbība pret ādas nepilnībām: 1) Matējoši un maiga fokusa pūderi ar pretspīduma iedarbību. 2) Salicilskābe izlīdzina ādas struktūru un pastiprina ādas mirdzumu. Ilgstoši novērš ādas nepilnības: Fluidactiv™ patents apvienojumā ar kaprilglicīnu regulē sebuma daudzumu un kvalitāti dienu no dienas un tādējādi aizkavē nepilnību rašanos.

Seja
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Lietošanai ikdienā

 • Solis 1 Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet, līdz dzirdat lodīšu skaņu.
 • Solis 2 Lietojiet virs mitrinoša krēma. Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet līdzekli uz sejas un kakla. Samazinot produkta daudzumu, samazināsies ādas aizsardzības līmenis.
 • Solis 3 Bieži atkārtojiet lietošanu pirms un pēc peldēšanas, norīvēšanas ar dvieli vai pēc sporta nodarbībām.

Ir pieejamas arī šādas tonētas versijas: gaiša vai zeltaina. Pieaugušiem. Pārmērīga saules iedarbība var kaitēt veselībai.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ne visi ādas tipi reaģē vienādi uz saules starojumu, jo katram indivīdam ir atšķirīga fotosensitivitāte, ko raksturo fototips. Kombinētu vai taukainu ādu raksturo sebuma pārmērīga veidošanās vai nu T zonā (kombinētas ādas gadījumā), vai visā sejā (taukainas ādas gadījumā), kam var pievienoties arī nelieli izsitumi.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Izlīdzina sejas krāsu

Rada perfektas ādas efektu: 89% (1)

Skatīt avotus

 Prespīduma iedarbība

Nozīmīga matējoša iedarbība 8H garumā (2)


Samazina nepilnības

Pēc 21 dienas nepilnības tiek samazinātas (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Lai pasargātu sevi no šūnu bojājumiem, kas saistīti ar saules iedarbību, āda izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, kas dažkārt var izrādīties nepietiekami. Šis patentētais komplekss pastiprina ādas šūnu dabisko aizsardzības sistēmu, lai palielinātu tās izturību pret saules starojuma negatīvo ietekmi. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Sebuma plūstamības izmaiņas var izraisīt ādas bojājumu rašanos. Šis patentētais komplekss cīnās pret sebuma sabiezēšanu, lai poras netiktu aizsprostotas un samazinātu bojājumu rašanās risku. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu