Photoderm PEDIATRICS Lait SPF50+ pieniņš

Ļoti augsta aizsardzība, multirezistents, neredzama tekstūra, 8h mitrināšana

Aizsardzība bērniem

Peaux à tendance atopique Bērnu maigā āda

SUN BARRIER TECHNOLOGY komplekss

Kam tas ir paredzēts?

Bērni, Zīdaiņi

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniski pierādīta efektivitāte

+20% ANTIOKSIDANTU AIZSARDZĪBA

- SUN BARRIER TEHNOLOĢIJA: tiek nodrošināta augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules, kas īpaši radīta zīdaiņu maigajai ādai.

TRĪSkārša AIZSARDZĪBA: plašs spektrs, optimizēts pret īsiem un gariem UVA stariem - antioksidants - ādas barjerfunkcija

- 8h mitrināšana

- Multirezistents (noturīgs pret ūdeni, smiltīm)

- LIETOŠANA: uz mitras vai sausas ādas; viegla uzklāšana, ātra uzsūkšanās, neredzama tekstūra

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Photoderm Pediatrics Lait SPF50+ pieniņš ir Bioderma ādas bioloģijas zināšanu rezultāts, kas izmantots, lai nodrošinātu bērnu ādas specifiskās vajadzības.

Bioderma progresīvie pētījumi ir izstrādājuši SUN BARRIER TEHNOLOĢIJU: augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules, kas īpaši radīta zīdaiņu maigajai ādai.

Šī tehnoloģija apvieno UV filtrus, ādā dabiski esošo E vitamīnu un aprikožu kauliņu eļļu biomimētisko lipīdu ievadīšanai un nodrošina trīskāršu aizsardzību:

 - PLAŠA SPEKTRA Pastiprināta pret garajiem un īsajiem UVA stariem UV filtri ar zemu ekotoksisku profilu

- ANTIOKSIDANTS Novērš oksidāciju UV starojuma ietekmē un ilgstošos bojājumus, E vitamīns dabiski atrodas ādā

- ĀDAS BARJERFUNKCIJA Aprikožu kauliņu eļļa – biomimētiski lipīdi

Mūsu jaunās paaudzes filtru asociācija apvieno 4 un tikai 4 neapstrīdamus UV filtrus ar zemu ekotoksisko profilu.

Tie ir ļoti aizsargājoši, tīri un droši bērnu ādai. Tie ļauj mūsu formulai respektēt ūdens ekosistēmas, neradot toksicitāti koraļļiem, mikroaļģēm un saldūdens planktonam.

Ķermenis un seja

Uzklājiet tikai uz veselas ādas. Bērniem no 12 mēnešiem.

  • Solis 1 Uzklājiet bagātīgi pirms ādas pakļaušanas saules starojumam (uzklājot pārāk maz, samazinās saules aizsardzības līmenis).
  • Solis 2 Uzklājiet atkārtoti pēc peldes vai noslaucīšanas ar dvieli.
  • Solis 3 Pēc lietošanas notīriet to ar ar Atoderm Huile de Douche dušas eļļu un mitriniet ar Atoderm Intensive Baume.

Sargājiet zīdaiņus un mazus bērnus no saules. Aiciniet bērnus valkāt aizsargtērpu un lietot aizsarglīdzekli neaizsegtās vietās. Pārmērīga uzturēšanās saulē var kaitēt veselībai. Neuzturieties pārāk ilgi saulē. Izvairieties no saskares ar audumiem.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Tā kā tā attīstās no dzimšanas līdz pieaugušo vecumam, zīdaiņu un bērnu āda ir īpaši delikāta un pieprasa īpašu aprūpi, saskaroties ar sauli.

Patiesībā, viņiem ir specifiskas vajadzības: kompensēt zemu antioksidantu līmeni un vēl pilnībā nepabeigtu dabisko barjeru funkciju.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

8h mitrināšana (1)

94% Nelipīgs, netaukains

Skatīt avotus

+20% ANTIOKSIDANTA AIZSARDZĪBA (3)

100% NOSTIPRINA ĀDAS BARJERU (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules, kas īpaši radīta zīdaiņu maigajai ādai. Šī tehnoloģija apvieno UV filtrus, ādā dabiski esošo E vitamīnu un aprikožu kauliņu eļļas biomimētiskos lipīdus: ādas barjeras saglabāšanai. Nodrošina trīskāršu aizsardzību: - Nodrošina ļoti augstu plaša spektra aizsardzību: UVB, garie un īsie UVA - Tiek vairota ādas dabiskā antioksidantu aizsardzība un nodrošināta ādas lipīdu aizsardzība pret UV-inducētu oksidāciju. - Ādas dabiskās barjeras funkcijas saglabāšana

Skatīt sastāvdaļu sarakstu