Photoderm Brume solaire SPF 30

Augsta aizsardzība, nav nepieciešams iesmērēt.

Klasiska aizsardzība

Jutīga āda

Cellular bioprotection™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (bērniem, kas vecāki par 3 gadiem)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Viegli lietojams

96% respondentu atzina, ka tekstūra ir patīkama.*

 • Nodrošina augstu aizsardzību visā UVA-UVB saules spektrā un aizsargā pret UV starojuma un brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību, pateicoties tā aktīvajai antioksidanta sastāvdaļai.
 • Viegli uzklāt atkārtoti, jo nav nepieciešams izlīdzināt pēc uzklāšanas.
 • Tūlītēja svaiguma sajūta
 • Nav nepieciešama iesmērēšana 
 • Var uzklāt uz mitras ādas 
 • Multipozīciju izsmidzinātājs, nepārtrauktai plūsmai
 • Nekomedogēnisks 
 • Ļoti ūdensnoturīgs
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Ar apvienotajiem UVA/UVB filtriem Photoderm Brume solaire SPF 30 piedāvā optimālu aizsardzību pret ultravioletā starojuma kaitīgo iedarbību (saules apdegumi, saules alerģija, u.c.) kombinācijā ar iekšējo bioloģisko aizsardzību - ekskluzīvo Cellular Bioprotection™ patentu. Šis patents aktivizē dabiskās aizsargspējas, aizsargā šūnas un aizkavē priekšlaicīgu ādas novecošanu.

Ķermenis
Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Lietojiet pirms ādas pakļaušanas saulei un atkārtojiet lietošanu ik pēc 2 stundām.

 • Solis 1 Vienmērīgi un bagātīgi izsmidziniet līdzekli, turot to 20 cm attālumā no ādas. Samazinot produkta daudzumu, samazināsies ādas aizsardzības līmenis.
 • Solis 2 Pirms uzklāšanas uz sejas, izsmidziniet to plaukstā.
 • Solis 3 Bieži atkārtojiet lietošanu pirms un pēc peldēšanas, norīvēšanas ar dvieli vai nodarbošanās ar sportu.

Lietot uz veselas ādas. Produkta krāsa ir saistīta ar filtru kombināciju. Izvairieties no saskares ar audumu. Bērniem, kas ir vecāki par 3 gadiem. Nepakļaujiet zīdaiņus un mazus bērnus saulei. Lietot uz veselas ādas. Pārmērīga saules iedarbība var kaitēt veselībai.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ne visi ādas tipi reaģē vienādi uz saules starojumu, jo katram indivīdam ir atšķirīga fotosensitivitāte, ko raksturo fototips.

 Nodrošina tūlītēju atsvaidzinošu efektu

92% atzina, ka tekstūra ir atsvaidzinoša*


Var viegli atkārtoti izmantot

96% atzina, ka tekstūra ir patīkama*


100% brīvprātīgo testa dalībnieku atzina, ka produkts ir ērti lietojams, turklāt tas ir ideāli piemērots vīriešiem, kā arī lietošanai uz ādas matainās daļas*

96% brīvprātīgo secināja, ka tekstūra un iepakojums ir piemērots lietošanai, nodarbojoties ar sportu*

Skatīt avotus

 Īpaši ūdensnoturīgs

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Lai pasargātu sevi no šūnu bojājumiem, kas saistīti ar saules iedarbību, āda izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, kas dažkārt var izrādīties nepietiekami. Šis patentētais komplekss pastiprina ādas šūnu dabisko aizsardzības sistēmu, lai palielinātu tās izturību pret saules starojuma negatīvo ietekmi. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu