Photoderm AR SPF50+

Ļoti augsta aizsardzība no saules, iedarbība pret apsārtumu un ādas toņa izlīdzināšana.

Īpaša aizsardzība

Jutīga āda ar noslieci uz apsārtumu

Rosactiv™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniski pierādīta efektivitāte

-31% rozācijas smaguma skalā*

  • Nodrošina ļoti augstu aizsardzību pret UVA/UVB
  • SUN ACTIVE DEFENSE: augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules ar pastiprinātu UVA aizsardzību
  • Nomierina un samazina apsārtumu, pateicoties Rosactiv™ kompleksam
  • Palīdz kontrolēt ādas reakciju un novērš jaunu ādas izsitumu rašanos
  • 8h mitrināšana
  • Dabiska izlīdzinoša nokrāsa

Krēmveida tekstūra – Nelipīgs – Netaukains – Bez smaržas – Ļoti laba panesība uz ādas un acu apvidū – Nekomedogēnisks – Ūdensnoturīgs

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Kad āda cieš no pastāvīga apsārtuma, Photoderm AR sniedz ļoti labi panesamu saules aizsardzību apvienojumā ar biomimētisku nomierinošu darbību. Apvienojot mūsu patentēto Rosactiv™ kompleksu, kas ierobežo apsārtuma parādīšanos, un E vitamīnu, kas dabiski aizsargā no oksidatīvā stresa, šis krēms ir perfekts risinājums aizsardzībai no saules, lai samazinātu apsārtumu. Dabiska nokrāsa, kas pielāgota gaišai ādai, izlīdzina sejas krāsu un samazina apsārtumu. Maiga tekstūra, kas ātri iesūcas un nodrošina ādai komfortu.

SUN ACTIVE DEFENSE ir augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules ar pastiprinātu aizsardzību pret UVA starojumu. Tas ir UV filtru un patentētas bioloģiskas aizsardzības apvienojums, kas uzlabo ādas pašaizsardzības spējas, lai palīdzētu ilgstoši saglabāt ādas veselību saules ietekmē.

Seja
Kakls

Vairākas reizes dienā, ja āda tiek pakļauta saules starojumam.

  • Solis 1 Uzklāt vienmērīgi un bagātīgi sejai un kaklam pirms ādas pakļaušanas saules starojumam (uzklājot pārāk maz, samazinās saules aizsardzības līmenis).
  • Solis 2 Lai saglabātu aizsardzību, uzklāt atkārtoti pēc nosvīšanas, peldēšanās vai sejas noslaucīšanas ar dvieli.

Izvairīties no saskares ar apģērbu. Pieaugušiem. Uzklāt tikai veselai ādai. Saules starojuma pārmērīga ietekme var radīt kaitējumu veselībai pat tad, ja tiek lietoti saules aizsarglīdzekļi.


Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādā esošo mikroasinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Patentētais Rosactiv™ komplekss darbojas uz faktoru, kas izraisa sīko asinsvadu pārveidošanos.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

Nomierina 

Nomierina ādu 92% lietotāju (1)

Sniedz ādai komforta sajūtu 100% lietotāju (1)

Mitrina 

8h mitrināšana (2)

Izlīdzina sejas krāsu 

Izlīdzina sejas krāsu 92% lietotāju (1)

Skatīt avotus

Samazina un novērš apsārtumu 

Apsārtums ir samazinājies 96% lietotāju (1) .

Palīdz kontrolēt ādas reakciju 88% lietotāju (1).

Novērš jaunu ādas izsitumu rašanos 92% lietotāju (1).

Saglabā ādas veselību 

+24% ādas imūnaizsardzības nodrošināšana (3)

+26% aizsardzība pret oksidatīvo stresu (3)


Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādas sīko asinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Šis patentētais komplekss iedarbojas uz faktoru, kas veicina izmaiņas šajos sīkajos asinsvados. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu