Photoderm COVER Touch SPF 50+ Golden colour

Pilnīgi sedzošs, minerāls saules aizsarglīdzeklis, kas ļauj ādai elpot.

Klasiska aizsardzība

Kombinēta vai taukaina āda Āda ar noslieci uz akni

Cellular bioprotection™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

8h spīduma kontrole.*

 • Piedāvā ļoti augstu minerālu UVA/UVB un redzamās gaismas aizsardzību
 • Uzlabo ādas izskatu ar pilnīgu 8h ilgu pārklājumu
 • Ņem vērā kombinētas vai taukainas ādas īpašības, nodrošinot kontroli pār ādas taukainību 8 stundu garumā un ļaujot ādai elpot
 • Neaknegēnisks 
 • Bez eļļas 
 • Bez aromāta 
 • Noturīgs uz sejas 
 • Ūdens noturīgs 
 • Noturīgs pret karstumu un mitrumu
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

INOVĀCIJA KOMBINĒTAI VAI TAUKAINAI ĀDAI: Pilnīgi sedzošs saules aizsarglīdzeklis, kas ļauj ādai elpot, neradot jaunus izsitumus: ELPOJOŠA FORMULA Patiess sasniegums formulas ziņā Photoderm COVER Touch SPF50 + satur tikai to, kas ir patiesi nepieciešams: 1- Aizsargā pret UVB un UVA starojumu un redzamo gaismu ar 100% minerāliem saules aizsargfiltriem, kas papildināti ar CELLULAR Bioprotection™ patentu, lai stiprinātu ādas pašaizsardzības spējas. 2 - Uzlabo ādas izskatu: koriģē, izlīdzina sejas krāsu un lieliski nosedz pūtītes, pateicoties lielai minerālu pigmentu koncentrācijai. Šis pilnīgais pārklājums novērš arī jaunu tumšo plankumu parādīšanos, kurus var izraisīt redzamā gaisma. 3 - Ņem vērā kombinētas vai taukainas ādas īpašības: samazina pūtīšu risku, pateicoties Fluidactiv patentam, un rada matējošu iedarbību 8 stundu garumā Rezultāts: Āda var elpot, vienlaikus būdama aizsargāta un izlīdzināta. Poras netiek aizsprostotas, un pūtītes ik dienu samazinās.

Seja
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Lietošanai ikdienā virs mitrinoša krēma

 • Solis 1 Lai iegūtu nevainojamu sejas krāsu ar matētu virskārtu, tajā pašā laikā neradot maskas efektu, uzklājiet līdzekli uz ādas, ar rokas kustībām to virzot no sejas centra uz sāniem.
 • Solis 2 Lai pilnveidotu sejas izskatu, varat izmantot izlīdzinātāju vai dekoratīvās kosmētikas birstīti.
 • Solis 3 Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet līdzekli uz sejas un kakla pirms ādas pakļaušanas saules iedarbībai. Samazinot produkta daudzumu, samazināsies ādas aizsardzības līmenis.
 • Solis 4 Bieži atkārtojiet lietošanu pirms un pēc peldēšanas, norīvēšanas ar dvieli vai nodarbošanās ar sportu.

Lietot uz veselas ādas. Pieaugušie. Pārmērīga saules iedarbība var kaitēt veselībai.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Kombinēta vai taukaina, kā arī aknes skarta āda var ciest no bojājumiem, kas bojā izskatu: pigmentācijas plankumiem, rētām, iekaisušiem izsitumiem. Tie rada stresu un ietekmē dzīves kvalitāti. Saules iedarbības rezultātā tie pastiprinās. Tumšie plankumi kļūst vēl tumšāki (3), poras ir labāk redzamas, un iekaisušās pūtītes kļūst aizvien izteiktākas. Mūsdienās šie cilvēki meklē tekstūras ar augstu pārklājumu, lai slēptu pūtītes. Viņi ķeras pie tonāliem krēmiem, kas satur lielu silikonu daudzumu (ir zināms, ka tie ir okluzīvi), un nav piemēroti viņu ādas stāvoklim, un regulāri neizmanto saules aizsarglīdzekļus, kaut arī tie ir nepieciešami, lai ierobežotu bojājumu pastiprināšanos.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Nodrošina pilnīgu pārklājumu

100% respondentu konstatēja, ka produkts nodrošina pilnīgu pārklājumu (1)

Produkts lieliski pārklāj pigmentācijas plankumus: 90% (2)

Produkts nekavējoties rada matējošu efektu: 93% (2)

Produkts visas dienas garumā izlīdzina ādu: 81% (2)

Skatīt avotus

 Koriģē un izlīdzina sejas krāsu

Produkts koriģē ādu visas dienas garumā: 81% (2)

Produkts izlīdzina ādu visas dienas garumā: 87% (2)


 Matējoša iedarbība

Āda ir matēta un spīdums tiek kontrolēts 8 stundu garumā (2)

Ievērojams sebuma sekrēcijas samazinājums par 22,6% pēc 28 dienu lietošanas (1)


 Ļauj ādai elpot

Ievērojams transepidermālā ūdens zuduma pieaugums par 10,3% pēc produkta vienreizējas lietošanas (3)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Lai pasargātu sevi no šūnu bojājumiem, kas saistīti ar saules iedarbību, āda izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, kas dažkārt var izrādīties nepietiekami. Šis patentētais komplekss pastiprina ādas šūnu dabisko aizsardzības sistēmu, lai palielinātu tās izturību pret saules starojuma negatīvo ietekmi. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Sebuma plūstamības izmaiņas var izraisīt ādas bojājumu rašanos. Šis patentētais komplekss cīnās pret sebuma sabiezēšanu, lai poras netiktu aizsprostotas un samazinātu bojājumu rašanās risku. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu