Cicabio Arnica+

Krēms, kas ātri mazina diskomforta sajūtu.

Mērķtiecīga ādas kopšana konkrētiem gadījumiem

Novājināta āda

Antalgicine™ tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Ērts ģimenei

Pierādīta efektivitāte

Mazina diskomforta un savilkuma sajūtu: 71%.*

  • Ātri mazina diskomforta sajūtu
  • Laba panesība 
  • Krēmīga tekstūra 
  • Nekomedogēnisks 
  • Ātra un ērta lietošana 
  • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Cicabio Arnica+ ir līdzeklis, kas paredzēts ādas diskomforta sajūtu mazināšanai. Tā sastāvā ir arnikas ekstraktsu, ANTALGICINE™, apigenīns un cinks.

Ķermenis
FACE
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Pēc iespējas ātrāk uzziest cietušajam ādas apvidum, viegli iemasējot. Atkārtot lietošanu vienu vai divas reizes dienā līdz pilnīgai sadzīšanai.

Nelietot cilvēkiem, kas ir jutīgi pret arniku, acu tuvumā vai uz gļotādām, vaļējām brūcēm vai uz redzami sakairinātas vai bojātas ādas. Grūtnieces: vērsieties pēc veselības aprūpes speciālista padoma. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Tūska, izmainīta ādas krāsa.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Ātri mazina diskomforta sajūtu

Mazina diskomforta un savilkuma sajūtu: 71% (1)

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Diskomforta sajūtas, kā arī kasīšana var izjaukt ādas dabisko atjaunošanās procesu. Šī tehnoloģija palīdz regulēt ādas reaktivitāti. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu