Cicabio Baume lavant attīrošs balzams

Pirmais ekobioloģiskais attīrošais balzams, kas veicina dzīšanu, sākot no attīrīšanas.*

Attīrīšanas līdzeklis konkrētiem gadījumiem

Novājināta āda

Antalgicine™ tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

100% tekstūra novērš nepieciešamību pēc berzes ar pirkstiem**

CICABIO BAUME LAVANT

- Novērš infekcijas risku

- Nomierina ādu

- Aizsargā ādu

- Komfortabla attīrīšana novājinātai un kairinātai ādai

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Cicabio Baume lavant attīrošais balzams ir īpaši izstrādāts visai novājinātai ādai, lai palīdzētu ādai atveseļoties tieši pēc tās attīrīšanas:

1. Satur antibakteriālu vielu cinka glikonātu, kas kavē infekcijas izraisošu baktēriju un rauga sēnīšu augšanu.

2. Tas nomierina novājinātu ādu un nodrošina maigu attīrīšanu ar mazāku berzi, pateicoties tekstūrai, kas satur AntalgicineTM, iedvesmojoties no nomierinošas sastāvdaļas, kas dabiski atrodas organismā. Diskomforta un niezes sajūtas samazinās. Ikdienas novājinātas ādas attīrīšana ir komfortabla un vienkārša.

3. Tas aizsargā ādu nodrošinot biomimētiskus lipīdus.

4. Tas mitrina ādu, pateicoties mitrinošajam līdzeklim, ko iedvesmojuši tie, kas dabiski atrodas ādā. Vājinātā vieta tiek turēta mitrā vidē, lai uzlabotu dzīšanu.

Ķermenis
Seja
Ārējās intīmās zonas
Hair and scalp Mati un galvas matainās daļas āda

Uzklājiet mitrai ādai, pēc tam noskalojiet. Nosusiniet ādu, to neberzējot. Lietojiet kombinācijā ar Cicabio ādas kopšanas līdzekļiem. Ārīgai lietošanai.


  • Solis 2 Noskalojiet un maigi nosusiniet ādu.

Uzklājiet mitrai ādai, pēc tam noskalojiet. Nosusiniet ādu, to neberzējot. Lietojiet kombinācijā ar Cicabio ādas kopšanas līdzekļiem.

  • Solis 1 Uzklājiet Cicabio Baume lavant attīrošo balzamu ar apļveida kustībām uz mitras ādas.
  • Solis 2 Noskalojiet un maigi nosusiniet ādu.

Pastāvīgu ādas problēmu gadījumā konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Āda aizsargā ķermeni no ārējās vides ietekmes. Tomēr šī aizsargbarjera var mainīties pēc  apdegumiem, sasitumiem vai ķirurģiskām un skaistumkopšanas procedūrām. Turklāt, ja āda ir novājināta, var parādīties diskomforta un niezes sajūtas, kas palielina iespēju ādu kasīt. Gan patogēnu infekcijas, gan sakasījumi palēnina ādas dabisko dzīšanas procesu. Tāpēc ir svarīgi maigi attīrīt novājinātu ādu, lai palīdzētu novērst patogēnu infekciju risku, tādējādi uzlabojot dabisko dzīšanas procesu.

Āda ir nomierināta: 100% (1)

Āda izjūt komfortu: 100% (1)

Skatīt avotus

Āda ir nomierināta: 100% (1)

Āda izjūt komfortu: 100% (1)

Āda ir aizsargāta: 100% (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Diskomforta sajūtas, kā arī kasīšana var izjaukt ādas dabisko atjaunošanās procesu. Šī tehnoloģija palīdz regulēt ādas reaktivitāti. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu