Sensibio H2O eye

Divfāžu attīrošs un ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku noņemošs micelārais ūdens jutīgām acīm un lūpām.

Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

Jutīga āda

Divfāzu micelārā tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Viegli lietojams

Pierādīta efektivitāte

Noņem ūdensizturīgu kosmētiku un piesārņojumu: 95% (1) (2)

  • Noņem ūdensizturīgo acu un lūpu kosmētiku
  • Attīra netīrumus un daļiņas
  • Mitrina, pateicoties hialuronskābei
  • Nostiprina trauslo acu kontūru zonu un skropstas
  • Nomierina

Nepaliek taukaina kārtiņa- Laba ādas un acu panesamība - Nav jānoskalo- Nesatur alkoholu - Bez smaržas

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Pateicoties unikālajai formulai, divfāzu micelārais ūdens Sensibio H2O eye apvieno ļoti efektīvu dekoratīvās kosmētikas noņemšanu un optimālu toleranci, vienlaikus nodrošinot visjutīgākajai ādai unikālu dubultu labumu: mitrināšanu un nomierinošas īpašības.


- Tas noņem kosmētiku un attīra acis un lūpas no pat ūdensizturīga grima un piesārņojuma: Sensibio H2O eye sastāv no divām fāzēm, kuras pēc sakratīšanas darbojas kopā, lai nekavējoties un maigi noņemtu kosmētiku un attīrītu acis un lūpas:

1) Lipofīlā fāze, kas optimizēta taukos, veido tikai 30% no formulas un nekavējoties izšķīdina ūdensizturīgo kosmētiku.

2) Ūdens fāze, kas bagāta ar spēcīgām attīrošām micellām (70%), papildina taukaino fāzi, lai maksimāli efektīvi iedarbotos uz dekoratīvo kosmētiku un piesārņojumu. Fāzu attiecība 30:70 ir optimizēta, lai nodrošinātu optimālu efektivitāti un toleranci, vienlaikus nodrošinot svaiguma sajūtu un liekot ādai izjust komfortu.


- Pateicoties hialuronskābei, vadošajai mitrinošajai aktīvajai sastāvdaļai, kas dabiski atrodas ādā, Sensibio H2O eye mitrina un ļauj ādai izjust komfortu.


- Turklāt Sensibio H2O eye, kas bagātināts ar nomierinošiem tīriem cukuriem, novērš ādas reakciju risku, kas bieži ir saistītas ar attīrīšanu. Trauslā acu kontūras zona un arī skropstas tiek nostiprinātas.

- Tas aizsargā ādas barjeru un nodrošina perfektu toleranci visjutīgākajai ādai:

1) Laboratoire Bioderma izstrādātā micelārā tehnoloģija satur unikālu, maigu un nejonu augu bāzes virsmaktīvo vielu. Tas respektē dabisko aizsargplēvi.

2) Sensibio H2O eye, kura pH ir no 6,5 līdz 7, kas ir līdzvērtīgs asaru šķidruma pH līmenim, respektē pat visjutīgāko acu fizioloģiju.

3) Vara glikonāts, pretmikrobu līdzeklis, ūdens fāzei piešķir zilu krāsu, ļaujot atšķirt 2 fāzes dabiskā veidā, nepievienojot krāsvielu.

4) Sensibio H2O eye satur tikai nepieciešamās sastāvdaļas un tieši vajadzīgajā daudzumā.

Acis un plakstiņi
Lūpas

Izmantojiet acu un lūpu kosmētikas noņemšanai.

  • Solis 1 Kārtīgi sakratiet.
  • Solis 2 Samitriniet vates plāksnīti (dodiet priekšroku atkārtoti lietojamam vates spilventiņam).
  • Solis 3 Noņemiet dekoratīvo kosmētiku.
  • Solis 4 Nav jānoskalo.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Acu un lūpu dekoratīvās kosmētikas noņemšana, it īpaši, ja tiek izmantota ūdensizturīga kosmētika, ir galvenais posms sejas tīrīšanas rutīnā. Kā to visu notīrīt pilnīgi, taču vienlaikus saudzīgi, bez berzēšanas? Plakstiņu un lūpu āda ir maiga, un kļūst jutīga, ja netiek lietoti piemēroti attīrīšanas līdzekļi. Palielinās brīvo radikāļu veidošanās ādā, tās barjerfunkcija tiek traucēta, un rodas iekaisums un kairinājums, kuru raksturo dažādas diskomforta sajūtas: kņudēšana, savilkums, karstuma sajūta, kā arī apsārtums.
Lūpas ir arī trausla zona, un, noņemot dekoratīvo kosmētiku, tām ir nepieciešama īpaša piesardzība.

Tested under dermatological and ophtalmological control

Noņem ilgnoturīgu un ūdensizturīgu grimu

Noņemti 95% ūdensizturīgās kosmētikas (1)Attīra netīrumus un daļiņas

Noņemti 95% PM10, PM2,5, PM1 daļiņu (2)

Skatīt avotus

Mitrina

+13% ādas mitrums pēc 7 dienām (3)


Nostiprina trauslo acu kontūru zonu

-12% transepidermālā ūdens zudums pēc 28 dienām (4)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Skatīt sastāvdaļu sarakstu