Sensibio H2O AR

Dermatoloģiskais micelārais ūdens pret apsārtumu attīra, noņem dekoratīvo kosmētiku, nomierina.

Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

Jutīga āda ar noslieci uz apsārtumu

Rosactiv™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniskajos pētījumos pierādīta efektivitāte

90% atzina, ka vairs nav savilkuma sajūtas.*

SENSIBIO H2O AR

  • Maigi attīra un noņem dekoratīvo kosmētiku no sejas un acīm
  • Mazina un aizkavē apsārtumu
  • Nomierina un atslogo ādu
  • Ļoti laba panesība
  • Nav jānoskalo 
  • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sensibio H2O AR ir pirmais dekoratīvo kosmētiku noņemošais micelārais ūdens, kas atdarina ādas dabisko sastāvu, lai perfekti noņemtu kosmētiku un pilnībā saudzētu pat visjutīgāko ādu. Tas arī nomāc apsārtumu, bioloģiski regulējot faktoru, kas ir atbildīgs par vazodilatāciju. Sensibio H2O micelārais ūdens ir pirmais un vienīgais dermatoloģiskais micelārais ūdens, kas lieliski sader ar ādu: tā taukskābju esteri, kas veido micellas, ir līdzīgi ādas šūnu membrānu fosfolipīdiem un palīdz dabiski atjaunot ādas hidrolipīdu slāni. Tā ekskluzīvais, inovatīvais Rosactiv™ patents tieši iedarbojas uz VEGF, vienu no galvenajiem faktoriem, kas ir atbildīgs par ādas kapilāru paplašināšanos un vājināšanos, kas ir apsārtuma cēlonis. Cucumis sativus ekstrakts tūlītēji nomierina.

Seja
Acis un plakstiņi

No rīta un/vai vakarā

  • Solis 1 Samitriniet vates plāksnīti ar Sensibio H2O AR.
  • Solis 2 Saudzīgi notīriet un/vai noņemiet dekoratīvo kosmētiku no sejas un acīm.
  • Solis 3 Lietojiet atkārtoti, līdz vates plāksnīte kļūst tīra.
  • Solis 4 Nav jānoskalo.

Šis produkts nav zāles.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Reaktīva āda mēdz viegli kļūt sarkana. Šis apsārtums var parādīties tikai reizēm, bet dažreiz tas ir pastāvīgs (to sauc par eritrozi). Dažos gadījumos sejas ādā var parādīties sīki asinsvadi (to sauc par kuperozi).

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

 Noņem dekoratīvo kosmētiku

80% brīvprātīgo atzina, ka dekoratīvā kosmētika ir pilnībā noņemta (1)


 Nomierina un atslogo

75% brīvprātīgo atzina, ka āda ir nomierināta (2)

90% atzina, ka vairs nav savilkuma sajūtas (1)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādas sīko asinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Šis patentētais komplekss iedarbojas uz faktoru, kas veicina izmaiņas šajos sīkajos asinsvados. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

NAOS Research izgudroja attīrīšanu ar micelāro ūdeni, kas efektīvi noņem kosmētiku un nav jānoskalo. Micellas, kuru sastāvu iedvesmo ādas lipīdi, ir neredzami attīrošie mikropilieni. Tām ir spēja satvert netīrumus, vienlaikus saglabājot ādas dabisko aizsargslāni. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu