Sébium Serums

PIRMAIS EKOBIOLOĢISKAIS serums pret ādas nepilnībām un novecošanās pazīmēm,
kas darbojas uz VISĀM PIEAUGUŠO AKNES REDZAMAJĀM PAZĪMĒM un cēloņiem
*BIODERMA

Serums

Āda ar noslieci uz akni

Fluidactiv™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Pierādīta efektivitāte pēc 7 dienām pūtītes, plankumi, paplašinātas poras un smalkās līnijas samazinās (1)

Iedarbojas uz ādas nepilnībām: pūtītēm, komedoniem, plankumiem

Iedarbojas uz plankumiem/rētām: samazina esošos plankumus un novērš jaunu veidošanos

Nogludinošš efekts: iedarbojas uz novecošanās pirmajām pazīmēm, samazinot smalkās līnijas

Augsta panesība

8h mitrināšana

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Ekobioloģijas vadīta, Bioderma ir izstrādājusi Sébium serumu, kas ir pirmais ekobioloģiskais serums pret ādas nepilnībām un novecošanās pazīmēm, kas darbojas uz visām pieaugušo aknes redzamajām pazīmēm un cēloņiem.

Precīzi dozētu aktīvo sastāvdaļu (salicilskābe, acetilglikozamīns, hialuronskābe) papildinošā iedarbība un tehnoloģija FLUIDACTIVTM nekavējoties iedarbojas uz visām pieaugušo aknes redzamajām pazīmēm un cēloņiem.


- Iedarbojas uz ādas nepilnībām: salicilskābe noloba ādas virsmu, lai likvidētu nepilnības, savukārt Fluidactiv tehnoloģija bioloģiski normalizē sebuma kvalitāti, lai novērstu poru aizsprostošanos un tādējādi aizkavētu ādas nepilnību veidošanos.

- Iedarbojas uz plankumiem/rētām: salicilskābe iedarbojas uz virsmu, lai atjaunotu ādu, savukārt acetilglikozamīns, biomimētiskais cukura atvasinājums, kas dabiski atrodas ādā, bioloģiski veicina šūnu atjaunošanos no iekšpuses.

- Nogludinošs efekts: biomimētiskā hialuronskābe mitrina ādas virsmu, savukārt acetilglikozamīns pastiprina ādas iekšējo hialuronskābes sintēzi, lai ilgstoši samazinātu smalkās krunciņas.

Seja

Uzklājiet dažus pilienus sejai un kaklam no rīta un vakarā pēc ādas notīrīšanas ar Sébium līnijas higiēnas līdzekli. Lietojiet vienu pašu vai pirms ikdienas ādas kopšanas līdzekļa, kad parādījušās pirmās pūtītes.

  • Solis 1 Attīri sejas ādu ar Sebium H2O micelāro ūdeni.
  • Solis 2 Uzklājiet dažus pilienus Sebium Serum sejai un kaklam.
  • Solis 3 Maigi iemasējiet ādā.
  • Solis 4 Uzklājiet Sébium Sensitive krēmu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Āda, kurai ir nosliece uz akni ir izplatīta ādas sūdzība, kas izpaužas kā melni punktiņi un balti vai sarkani plankumi ar dažādu smaguma pakāpi. Šī parādība ir saistīta ar ārējiem faktoriem, piemēram, piesārņojumu, stresu, dzīvesveidu, kā arī iekšējiem faktoriem, piemēram, hormonu līmeņa svārstībām, uzturu... Pieaugušo akne ir kopīgas iezīmes ar pusaudžiem (pārmērīgs un biezs sebums, poru aizsprtostojums, iekaisums), taču ir arī jārisina pirmo novecošanās pazīmju parādīšanās (grumbiņas, smalkas līnijas, mirdzuma zudums, pigmenta nelīdzenumi).

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Pierādīta efektivitāte pēc 7 dienām pūtītes, plankumi, paplašinātas poras un smalkās līnijas samazinās (1)


Skatīt avotus

Ilgstoši rezultāti (pēc 28 dienām) (2)

-41% ādas nepilnību

-15% smalko līniju


Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Sebuma plūstamības izmaiņas var izraisīt ādas bojājumu rašanos. Šis patentētais komplekss cīnās pret sebuma sabiezēšanu, lai poras netiktu aizsprostotas un samazinātu bojājumu rašanās risku. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu