Sébium Sensitive

Krēms lietošanai ikdienā ādai ar noslieci uz akni. Nomierina, mitrina, novērš pūtītes un apsārtumu.

Ikdienas ādas kopšana

Āda ar noslieci uz akni Jutīga un novājināta āda ar noslieci uz akni

Inflastop™ tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Nomierina: -92% savilkuma sajūta un -71% apsārtums.*

  • Nomierina
  • Novērš pūtītes un apsārtumu
  • Mitrina
  • Laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Laba dekoratīvās kosmētikas bāze
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sébium Sensitive ir īpaši izstrādāts, lai mitrinātu un nomierinātu jutīgu un novājinātu ādu ar noslieci uz akni: Oriģinālā patentētā bakuhiola un Fluidactiv™ patentētā kompleksa kombinācija (Seborestore tehnoloģija) bioloģiski līdzsvaro sebuma sastāvu. - Inflastop™ komplekss novērš iekaisušas pūtītes un apsārtumu, kas citādi varētu atstāt pēdas. - Augsta glicerīna koncentrācija nodrošina tūlītēju un ilgstošu mitrināšanu. - Matējošie pūderi kopā ar cinku palīdz novērst spīdumu.

Seja

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet pēc ādas attīrīšanas ar Sébium Gel moussant putojošo gelu vai Sébium H2O.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Ja problēmas joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu. speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Āda ar noslieci uz akni var būt jutīga un viegli tiek novājināta. Tai ir tendence atūdeņoties, un tā cieš no agresīvu pretaknes līdzekļu izraisītām blakusparādībām, neatkarīgi no tā, vai tā ir kosmētika vai zāles. Jo vairāk tiek izmantoti aknei paredzēti līdzekļi, jo lielāka iespēja, ka pacienti savu ādu raksturo kā jutīgu, trauslu un netolerantu. Vietām tā ir sausa un sakairināta, tomēr tai ir arī spīdīgas vietas un pūtītes. Tādēļ ir nepieciešams īpašs līdzeklis, lai mitrinātu un nomierinātu ādu, vienlaikus risinot problēmu, kas skar ādu ar noslieci uz akni.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Mitrina

Mitrināta āda: 89% (3)


Sniedz komforta sajūtu

Ādas jūtas komfortabli: 89% (3)

Āda ir elastīga: 78% (3)

Skatīt avotus

 Lietojot atsevišķi

Mitrina ilgāk par 12 stundām (1)

Āda ir nomierināta visas dienas garumā: 89% (3)

-71% sejas apsārtums pēc 28 dienām (2)

-92% savilkuma sajūta pēc 28 dienām (2)


Lietojot kopā ar lokāli lietojamu pretaknes līdzekli pēc 56 dienām (4)

- 54% pūtīšu

-94% sausuma

-74% apsārtuma

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Āda ar noslieci uz akni var būt īpaši jutīga, jo sevišķi, ja tiek veiktas noteiktas ārstnieciskas procedūras. Šī tehnoloģija remdē apsārtumu un diskomforta sajūtu. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Pēc izmaiņām sebuma sastāvā var parādīties izsitumi. Šī tehnoloģija* palīdz atjaunot dabīgā sebuma kvalitāti. *SeboRestore tehnoloģija [Fluidactiv patents – Bakuhiols]. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu