Sébium Pore refiner

Pastāvīgi paplašinātu poru dermatoloģiskais korektors.

Ikdienas ādas kopšana

Kombinēta vai taukaina āda

Fluidactiv™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Poras tiek sašaurinātas 8 stundu garumā.*

  • Sašaurina poras
  • Uzlabo ādas struktūru
  • Saglabā ādas dabisko mirdzumu 
  • Laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Laba dekoratīvās kosmētikas bāze
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Sébium Pore refiner ir īpaši izstrādāts, lai sašaurinātu poras kombinētā vai taukainā ādā: - Ekskluzīvais Fluidactiv™ patentētais komplekss bioloģiski regulē sebuma kvalitāti, novēršot poru aizsprostošanos un ierobežojot pūtīšu veidošanos. - Agarskābe, savelkoša sastāvdaļa, kopā ar izlīdzinošo aktīvo sastāvdaļu uzlabo ādas struktūru un saglabā tās dabisko mirdzumu. - Matējošie pūderi samazina spīdumu.

Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet ādai, kas notīrīta ar Sébium Gel moussant putojošo gelu vai Sébium H2O.
  • Solis 2 Uzklājiet vienu pašu vai pirms krēma uzklāšanas vai nu pa visu seju taukainai ādai, vai lokāli T zonā kombinētai ādai: uz pieres, deguna, zoda.

Ja problēmas joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Viena no kombinētas vai taukainas ādas sekām ir dažāda izmēra paplašinātu poru parādīšanās. Ja ir pārāk daudz sebuma, tam ir grūtāk izdalīties, kas izraisa poru paplašināšanos. Reizēm var parādīties iekaisušas pūtītes vai melnie punkti. Parasti paplašinātas poras ir koncentrētas sejas T zonā (piere, deguns, zods) un var stiepties līdz pat vaigu kaulu augšdaļai. Līdz ar to, lai atbildētu uz šo vajadzību, nepieciešama īpaša un labi pielāgota kopšana.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Sašaurina poras

Poras sašaurinās par 28% 15 minūšu laikā (1)

Par 50% samazinās ādas raupjums (āda kļūst gludāka) 15 minūšu laikā (1)


Ātra absorbcija: 100% (2)

Skatīt avotus

Sašaurina poras

Poras sašaurinās par 14% pēc 8 stundām (1)

Par 31% samazinās ādas raupjums (āda kļūst gludāka) pēc 8 stundām (1)


Āda dienas beigās nav spīdīga: 84% (3)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Sebuma plūstamības izmaiņas var izraisīt ādas bojājumu rašanos. Šis patentētais komplekss cīnās pret sebuma sabiezēšanu, lai poras netiktu aizsprostotas un samazinātu bojājumu rašanās risku. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu