Sébium Mat Control

Krēms, kas nodrošina ilgstošu matējošu un nogludinošu iedarbību.

Ikdienas ādas kopšana

Kombinēta vai taukaina āda

Fluidactiv™ patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Āda tiek matēta un mitrināta 8 stundu garumā: 91%.*

  • Matējoša iedarbība
  • Mitrina
  • Izlīdzina Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Laba dekoratīvās kosmētikas bāze
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sébium Mat Control ir īpaši izstrādāts, lai tūlītēji un ilgstoši matētu kombinētu vai taukainu ādu: - «Matt & Smooth» tekstūra, kas veidota no rūpīgi izvēlētiem matējošiem pūderiem, ādas izskatu uzlabojošajiem pūderiem un mitrinošām vielām, palīdz nodrošināt tūlītēju un ilgstošu efektivitāti. - Ekskluzīvais Fluidactiv™ patentētais komplekss bioloģiski regulē sebuma kvalitāti, novēršot poru aizsprostošanos un ierobežojot pūtīšu veidošanos. - Cinka un B6 vitamīna kombinācija bioloģiski ierobežo sebuma veidošanos. - Keratolītiskās aktīvās sastāvdaļas savelk poras un uzlabo ādas struktūru, lai izlīdzinātu ādas virsmu.

Seja

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet uz ādas no rīta un/vai vakarā pēc attīrīšanas ar Sébium Gel moussant putojošo gelu vai Sébium H2O.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Ja problēmas joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Kombinētu vai taukainu ādu raksturo sebuma pārmērīga veidošanās vai nu T zonā, vai visā sejā, kas rada dažādus simptomus: spīdumu, paplašinātas poras, nelīdzenu ādas struktūru, blāvu sejas krāsu. Lai risinātu šo problēmu, sievietes parasti pārmērīgi lieto mitrinošus, matējošus, ādas nelīdzenumus slēpjošus produktus vairākas reizes dienā, kas izraisa poru aizprostošanos un pūtīšu rašanos. Ir nepieciešams īpašs un labi pielāgots līdzeklis, kas apmierinātu šīs īpašās vajadzības.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Matējoša iedarbība

Tūlītēja matējoša iedarbība (1)


Izlīdzina 

Āda ir gludāka: 91% (2)


Mitrina

Mitrināta āda: 91% (2)

Skatīt avotus

Matējoša un pretspīduma iedarbība

Āda tiek matēta 8 stundu garumā: 91% (1)

Ādas spīdums tiek regulēts pēc 28 dienām: 100% (2)


Mitrina

Āda tiek mitrināta 12h garumā (3)


Izlīdzina

Ādas bojājumi tiek izlīdzināti pēc 28 dienām: 96% (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Sebuma plūstamības izmaiņas var izraisīt ādas bojājumu rašanos. Šis patentētais komplekss cīnās pret sebuma sabiezēšanu, lai poras netiktu aizsprostotas un samazinātu bojājumu rašanās risku. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu