Sébium Hydra

Barojošs un intensīvi mitrinošs krēms, kas mazina īpaši sausinošas terapijas sekas.

Ikdienas ādas kopšana

Āda ar noslieci uz akni

Fluidactiv™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Āda tiek mitrināta 24 stundu garumā.*

  • Intensīvi mitrina
  • Mazina savilkuma sajūtu
  • Samazina apsārtumu un nomierina ādu 
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Var izmantot kā dekoratīvās kosmētikas bāzi
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Sébium Hydra ir īpaši izstrādāts, lai bioloģiski neitralizētu dermatoloģiskas terapijas īslaicīgās blakusparādības: - Mitrinošas (glicerīns) un biomimētiskas struktūru atjaunojošas vielas (keramīdi) cīnās ar ādas lobīšanos un savilkuma sajūtu. - Enoksolona un alantoīna pretkairinājuma īpašības nomierina un mazina apsārtumu. - Ekskluzīvais Fluidactiv™ patentētais komplekss bioloģiski regulē sebuma kvalitāti, novēršot poru aizsprostošanos un ierobežojot pūtīšu veidošanos.

Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 1-2 reizes dienā uzklājiet ādai, kas notīrīta ar Sébium Gel moussant putojošo gelu vai Sébium H2O.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Ja problēmas joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Izotretinoīns ir zāles, kuras izmanto smagas un/vai pret terapiju rezistentas aknes gadījumā. To paraksta tikai dermatologi, kam ir pilnīga izpratne par nepieciešamo medicīnisko uzraudzību un zāļu blaknēm. Šī ārstēšana, kas atzīta par ļoti efektīvu, izraisa no devas atkarīgas blaknes, kas katram pacientam mēdz būt atšķirīgas: izsitumus uz sejas (īpaši ārstēšanas sākumā), savilkuma sajūtu, sausu ādu, ādas lobīšanos, ādas apsārtumu, sausas un sasprēgājušas lūpas u.c. Sadzīvot ar izotretinoīna terapiju var būt grūti gan ādas izskata, gan sajūtu dēļ. Pacientiem ir tendence pārtraukt terapiju relatīvi intensīvu blakņu dēļ. Tādēļ ir nepieciešams uzlabot līdzestību terapijai ar papildu ādas kopšanu.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

Mitrina

Mitrināta āda: 97% (1)


Mazina savilkuma sajūtu

Āda kļūst elastīga un maiga: 100% (2)


Nomierina ādu

Nekavējoties rada komforta sajūtu: 97% (1)

Skatīt avotus

Mitrina

Āda tiek mitrināta 24 stundu garumā (3)


Mazina savilkuma sajūtu

Savilkuma sajūta: -59% (1)


Nomierina

Āda tiek nomierināta 95% (1)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Sebuma plūstamības izmaiņas var izraisīt ādas bojājumu rašanos. Šis patentētais komplekss cīnās pret sebuma sabiezēšanu, lai poras netiktu aizsprostotas un samazinātu bojājumu rašanās risku. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu