Sébium H2O

Dermatoloģiskais micelārais ūdens notīra netīrumus, noņem dekoratīvo kosmētiku, attīra ādu, to nesausinot.

Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

Kombinēta vai taukaina āda Āda ar noslieci uz akni

Micelārā tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

95% brīvprātīgo atzina, ka āda ir attīrīta.*

  • Notīra ādu, nesausinot to
  • Attīra ādu un ierobežo sebuma sekrēciju
  • Sniedz tūlītēju svaiguma sajūtu
  • Noņem dekoratīvo kosmētiku no sejas 
  • Ļoti laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Nav jānoskalo
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sébium H2O ir īpašs micelārais ūdens dekoratīvās kosmētikas noņemšanai kombinētai vai taukainai ādai, kas atdarina ādas dabisko sastāvu, lai perfekti noņemtu dekoratīvo kosmētiku un pilnībā saudzētu pat visjutīgāko ādu. Bagātināts ar attīrošām vielām cinka glikonātu un vara sulfātu, Sébium H2O attīra ādu un ierobežo sebuma sekrēciju. Patentētais dabiskais komplekss paaugstina ādas panesības slieksni.

Seja

No rīta un/vai vakarā

  • Solis 1 Samitriniet vates plāksnīti ar Sébium H2O.
  • Solis 2 Saudzīgi notīriet un/vai noņemiet dekoratīvo kosmētiku no sejas.
  • Solis 3 Nav nepieciešams noskalot.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Kombinētu vai taukainu ādu raksturo sebuma pārmērīga izdalīšanās vai nu T zonā (kombinētas ādas gadījumā), vai visā sejā (taukainas ādas gadījumā). Saistītās klīniskās pazīmes ir spīdums, blāva sejas krāsa un bieži - paplašinātas poras. Reizēm var parādīties iekaisušas pūtītes vai melnie punkti. Ja šīs pazīmes parādās atkārtoti, tiek uzskatīts, ka ādai ir nosliece uz akni.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Notīra ādu, nesausinot to

Tīrīšanas procesa saudzīgums: 95% (1)

Noņem 93% uz ādas esošo mikrodaļiņu (2)


Attīra ādu

Attīrīta āda: 95% (1)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

NAOS Research izgudroja attīrīšanu ar micelāro ūdeni, kas efektīvi noņem kosmētiku un nav jānoskalo. Micellas, kuru sastāvu iedvesmo ādas lipīdi, ir neredzami attīrošie mikropilieni. Tām ir spēja satvert netīrumus, vienlaikus saglabājot ādas dabisko aizsargslāni. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu