Sébium Global Cover

Krēms, kas maskē un novērš pūtītes un aizkavē to atkārtošanos.

Ikdienas ādas kopšana

Āda ar noslieci uz akni

SeboRestore tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

12 stundu pārklājums un matēts efekts.*

  • Nodrošina noturīgu pārklājumu
  • Novērš iekaisušas pūtītes un melnos punktus
  • Regulē spīdumu
  • Neitralizē apsārtumu
  • Laba panesība 
  • Nekomedogēnisks
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sébium Global Cover ir ļoti sedzošs tonēts produkts, kas iedarbojas uz iekaisušo pūtīšu un melno punktu cēloņiem. Oriģinālā patentētā bakuhiola un Fluidactiv™ patentētā kompleksa kombinācija (Seborestore) bioloģiski līdzsvaro sebuma sastāvu, lai atjaunotu tā dabiskās aizsargfunkcijas, un aizkavētu jaunu pūtīšu veidošanos. Sébium Global Cover iedarbojas arī uz esošajām iekaisušajām pūtītēm un melnajiem punktiem: - Pareizi dozētu dermatoloģisko aktīvo vielu - AHA esteru un salicilskābes - kombinācija attīra poras un izlīdzina ādas struktūru. - Enoksolons nomierina ādu un mazina apsārtumu. - Cinka glikonāts attīra epidermu un regulē spīdumu. - Glicerīns mitrina ādu, lai garantētu komfortu. Šis ļoti sedzošais tonētais krēms, kas bagāts ar pigmentiem un matējošiem pūderiem, izlīdzina sejas krāsu. Zaļais korektors neitralizē apsārtumu, lai uzlabotu korekciju.

Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet ādai, kas notīrīta ar Sébium Gel moussant putojošo gelu vai Sébium H2O.
  • Solis 2 Vispirms uzklājiet pūtītēm zaļo korektoru, kas atrodas vāciņā.
  • Solis 3 Pēc tam atskrūvējiet vāciņu un uzklājiet tonēto fluīdu pa visu seju.

Tā kā līdzeklis ir šķidrs, pēc katras lietošanas cieši aizveriet vāciņu. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja problēmas joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu. No 10 gadu vecuma.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Akne ir izplatīta ādas problēma, kas izpaužas kā melnie punkti un sarkanas iekaisušas pūtītes. Tā galvenokārt skar pusaudžus, bet tas var skart arī pieaugušos. Aknes cēloņi ir dažādi: viss sākas ar sebuma veidošanās pastiprināšanos, kā rezultātā āda kļūst taukaina un spīdīga. Ādas ar noslieci uz akni sebuma sastāvs turklāt ir nelīdzsvarots. Šo faktoru kombinācija noved pie melnajiem punktiem un iekaisušām pūtītēm. Ikdienas dzīve ne vienmēr ir viegla, zinot, ka akne visbiežāk rodas uz sejas! Aknei var būt arī psiholoģiskas un sociālas sekas, ja tā netiek pienācīgi ārstēta vai netiek ārstēta vispār. Tāpēc ir svarīgi apsvērt šīs patoloģijas ilgstošu ārstēšanu, lai uzlabotu ikdienu cilvēkiem, kuri cieš no aknes.

Pārbaudīts medicīniskā kontrolē

 Sejas krāsa

Sejas krāsas vienmērīgums nekavējoties uzlabojas par 38% (1)

Sejas krāsa ir izlīdzināta: 84% (2)


Matējoša iedarbība

Āda tiek nekavējoties matēta (1)


Apsārtums

Apsārtums tiek nekavējoties samazināts (1)

Skatīt avotus

 Ilgstoša efektivitāte (1)

Apsārtums tiek samazināts līdz 12 stundu garumā

Āda tiek matēta līdz 12 stundu garumā

Produkts samazina sebuma izdalīšanos par 79% pēc 12 stundām.


Iedarbība pret pūtītēm pēc 28 dienām (3)

Mazāk iekaisušu pūtīšu un melno punktu: 77%

Mazāk pūtīšu: 82%

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Pēc izmaiņām sebuma sastāvā var parādīties izsitumi. Šī tehnoloģija* palīdz atjaunot dabīgā sebuma kvalitāti. *SeboRestore tehnoloģija [Fluidactiv patents – Bakuhiols]. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu