Sébium Global

Krēms, kas novērš pūtītes un aizkavē to atkārtošanos.

Ikdienas ādas kopšana

Āda ar noslieci uz akni

SeboRestore tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniskā pētījumā pierādīta efektivitāte

-79% pūtīšu 3 mēnešos.*

  • Novērš iekaisušas pūtītes un melnos punktus
  • Ierobežo rētu veidošanos
  • Mitrina Laba panesība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Var izmantot kā dekoratīvās kosmētikas bāzi
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Sébium Global ir īpaši izstrādāts ādai ar noslieci uz akni, lai bioloģiski iedarbotos uz smagu bojājumu cēloņiem (1) un sekām (2): 1) oriģinālā patentētā bakuhiola un Fluidactiv™ patentētā kompleksa kombinācija (Seborestore) bioloģiski līdzsvaro sebuma sastāvu. 2) pareizi dozētu dermatoloģisko aktīvo vielu - AHA esteru, salicilskābes un citronskābes - kombinācija attīra poras un izlīdzina ādas struktūru. Enoksolons nomierina ādu un mazina apsārtumu. Cinka glikonāts regulē spīdumu. Glicerīns mitrina ādu, lai garantētu komfortu.

Seja

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet ādai, kas notīrīta ar Sébium Gel moussant putojošo gelu vai Sébium H2O.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Izvairieties no saskares ar acīm. Ja problēmas joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu. Ja ādai ir nosliece uz akni, tad ieteicams izvairīties no ilgstošas saules gaismas iedarbības.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Akne ir izplatīta ādas problēma, kas izpaužas kā melnie punkti un sarkanas iekaisušas pūtītes. Tā galvenokārt skar pusaudžus, bet tas var skart arī pieaugušos. Aknes cēloņi ir dažādi: viss sākas ar sebuma veidošanās pastiprināšanos, kā rezultātā āda kļūst taukaina un spīdīga. Ādas ar noslieci uz akni sebuma sastāvs turklāt ir nelīdzsvarots. Šo faktoru kombinācija noved pie melnajiem punktiem un iekaisušām pūtītēm. Ikdienas dzīve ne vienmēr ir viegla, zinot, ka akne visbiežāk rodas uz sejas! Aknei var būt arī psiholoģiskas un sociālas sekas, ja tā netiek pienācīgi ārstēta vai netiek ārstēta vispār. Tāpēc ir svarīgi apsvērt šīs patoloģijas ilgstošu ārstēšanu, lai uzlabotu ikdienu cilvēkiem, kuri cieš no aknes.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

Novērš iekaisušas pūtītes un melnos punktus

Kombinācijā ar dermatoloģisku ārstēšanu pēc 84 dienām (1):

- 69% melno punktu

- 86% iekaisušu pūtīšu


Lietojot atsevišķi, pēc 84 dienām (2): 

- 65% melno punktu

- 79% iekaisušu pūtīšu

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Pēc izmaiņām sebuma sastāvā var parādīties izsitumi. Šī tehnoloģija* palīdz atjaunot dabīgā sebuma kvalitāti. *SeboRestore tehnoloģija [Fluidactiv patents – Bakuhiols]. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu