Photoderm SPOT-AGE SPF50+

Antioksidantus saturošs saules aizsargkrēms. Samazina pigmentācijas plankumus un grumbas.

Īpaša aizsardzība

Pēc dermatoloģiskām procedūrām Saules plankumi, pigmentācijas plankumi, fotonovecošana

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniski pierādīta efektivitāte

Samazina fotonovecošanās pazīmes: -13,4% grumbu*

 • Garantē ļoti augstu plaša spektra aizsardzību [UVA/UVB, augstas enerģijas redzamā gaisma, infrasarkanais un piesārņojums]
 • SUN ACTIVE DEFENSE: augsto tehnoloģiju saules aizsardzība, pastiprināta pret UVA stariem
 • 8h mitrināšana
 • Viegla un sausa pieskāriena gēla-krēma tekstūra
 • Pretplankumi: Izgaismojoša iedarbība, palielina ādas viendabīgumu, pateicoties C vitamīnam. Palīdz novērst jaunu plankumu parādīšanos. Antioksidantu aizsardzība.
 • Samazina fotonovecošanās pazīmes:
 • 13,4% grumbu dziļums
 • +15% ādas tvirtuma
 • + 20,3% ādas elastības 
 • Nelipīgs - Nav taukains - Lieliska grima bāze - Ļoti laba ādas un acu tolerance - Nav komedogēns - Ūdens, karstuma un augsta mitruma izturīgs
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Saules lentigo jeb "vecuma plankumi" un pārmērīga saules iedarbība ir saistīta ar dziļākiem bojājumiem, kas uz virsmas izpaužas ar pigmentu plankumu parādīšanos. Tāpēc ir svarīgi rīkoties īpaši saistībā ar iesaistītajiem bioloģiskajiem mehānismiem.

Tāpēc Photoderm SPOT-AGE SPF50+ tika izstrādāts, pamatojoties uz īpašu trīs savstarpēji papildinošu bioloģiski aktīvo sastāvdaļu asociāciju, ko atzinuši dermatologi un kas iedarbojas uz antioksidantu aizsardzību, pigmentācijas regulēšanu un ādas atjaunošanos:

C vitamīns - E vitamīns - Centella asiatica
- E vitamīns un C vitamīns tā bioloģiski aktīvajā formā, ko sauc par L-askorbīnskābi, ir ļoti stabili. Tie nodrošina papildu antioksidantu aizsardzību pret plaša spektra ietekmi. Tie arī palīdz novērst jaunu plankumu parādīšanos
- E vitamīns tiek ieviests tā dabiskākā un aktīvākā formā - alfa-tokoferols. Tas bloķē radikālas reakcijas, ļaujot aizsargāt šūnu membrānas un ierobežot fotonovecošanās ietekmi uz ādu oksidatīvā stresa un piesārņojuma dēļ.
- Centella asiatica novērš dermas bojājumus un atjauno ādu

Plaša spektra aizsardzība (UV — redzamā gaisma — infrasarkanais)
- SUN ACTIVE DEFENSE tehnoloģija tā vietā, lai pārslogotu ādu ar filtriem, pastiprina ādas pašaizsardzības spējas, lai kompensētu UVA bioloģisko ietekmi. Tā saules filtru un bioloģiskās aizsardzības kombinācija nodrošina pastiprinātu aizsardzību pret UVA stariem, redzamo gaismu, infrasarkano staru un piesārņojumu, lai novērstu un veicinātu redzamo fotonovecošanās pazīmju (plankumu, grumbu, tvirtuma zuduma) samazināšanos.

Īsts dermatoloģisks saules kopšanas līdzeklis, šī plūstošā un vieglā formula veicina ikdienas lietošanu.

Seja
Kakls

Lietojiet katru dienu, lai novērstu tumšos plankumus un fotonovecošanos. Uzklājiet atsevišķi vai pēc dienas krēma.

 • Solis 1 Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet līdzekli pirms ādas pakļaušanas saules iedarbībai. Samazinot produkta daudzumu, samazināsies ādas aizsardzības līmenis.
 • Solis 2 Bieži atkārtojiet lietošanu pirms un pēc peldēšanas, noslaucīšanās ar dvieli vai nodarbošanās ar sportu.

Izvairieties no saskares ar apģērbu. Lietošanai pieaugušajiem.  Pārmērīga uzturēšanās saulē var kaitēt veselībai pat tad, ja tiek izmantota saules aizsardzība.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ādas fotonovecošanās vai helodermija izraisa hiperpigmentētus plankumus (sauc arī par lentigo), grumbas un ādas elastības zudumu.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

Nodrošina plaša spektra aizsardzību

Ļoti augsta UVA/UVB, HEVL, IR un piesārņojuma aizsardzība


Viegla tekstūra


Patīkama tekstūra, atzīmē 100% lietotāju (2)

Nelipīgs, novērtē 96% lietotāju (2)Mitrinošs

8 stundu mitrināšana (3)

Skatīt avotus

Samazina fotonovecošanās pazīmes

-13,4% grumbu (1)

+15% ādas tvirtums (1)

+20,3% Ādas elastība (1)


Pretplankumi

Palīdz novērst un samazināt plankumu parādīšanos 98% lietotāju (2)


Saglabā ādas veselību

+24% Ādas imūnās aizsardzības aizsardzība (4)

+26% Aizsardzība pret oksidatīvo stresu (4)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu

Tā kā arvien vairāk cilvēku vēlas uzzināt, ko mēs lietojam uz savas ādas, Ask.Naos ir platforma, kas atšifrē NAOS zīmolu (Bioderma, Institut Esthederm un Etat Pur) produktu sastāvu, lai palīdzētu jums izvēlēties sev vispiemērotākos produktus. Lapa ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu augstu pārredzamības līmeni, un tā jums pateiks visu, ko jūs jebkad esat vēlējušies uzzināt par mūsu sastāvdaļu un patentu būtību, izcelsmi un lomu, kas balstīta uz NAOS ekobioloģijas principiem. Pēdējo 40 gadu laikā NAOS ir apņēmies ievērot katra cilvēka ādas īpatnības, saglabājot dabiskos resursus un mehānismus, lai ilgtermiņā padarītu ādu veselīgāku un skaistāku.

Decrypt our formulaes on ask.NAOS.com
Bioderma produkts, uzziniet vairāk par sastāvdaļām un patentiem vietnē ASK.NAOS