Photoderm Photoderm Cover Touch SPF 50+ gaiši tonēts saules aizsarglīdzeklis

Pilnīgi sedzošs, minerāls saules aizsarglīdzeklis, kas ļauj ādai elpot.

Klasiska aizsardzība

Kombinēta vai taukaina āda Āda ar noslieci uz akni Alerģijas pret ķīmiskiem filtriem

SUN ACTIVE DEFENSE

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Matējoši pulveri absorbē sebuma pārpalikumu un matē ādu.

PHOTODERM COVER TOUCH MINERAL SPF50+ CLAIRE

  • Garantē ļoti augstu UVA/UVB aizsardzību ar 100% minerālu filtriem un redzamās gaismas aizsardzību, pateicoties dzelzs oksīdiem
  • SUN ACTIVE DEFENSE: augsto tehnoloģiju saules aizsardzība, pastiprināta pret UVA stariem
  • Uzlabo sebuma kvalitāti un ierobežo jaunu nepilnību parādīšanos, pateicoties patentētajam Fluidactiv™ patentam, kas apvienots ar glikolskābi un salicilskābi
  • Pigmenti izlīdzina un koriģē sejas krāsu un lieliski nosedz bojājumus.
  • Respektē kombinētau/taukainu ādu un nodrošina 100% minerālu, ļoti augstu aizsardzību no saules apvienojumā ar pilnīgu sedzamību, kas palīdz noslēpt ādas nepilnības, vienlaikus ļaujot ādai elpot.

Neaknegēnisks - Bez eļļas - Bez aromāta - Noturīgs uz sejas - Ūdens noturīgs - Noturīgs pret karstumu un mitrumu.

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Taukainai ādai un ādai, kurai agrāk bija nosliece uz pūtītēm, var rasties nesimpātiski bojājumi, piemēram, tumši plankumi, rētas vai sarkani plankumi. Tas viss pasliktina cilvēka pašsajūtu un var ietekmēt viņu dzīves kvalitāti. Saules iedarbības laikā šie ādas bojājumi saasinās. Tumši plankumi parādās vēl tumšāki, poras ir redzamākas, un sarkanie plankumi atgriežas pilnā sparā. Photoderm COVER Touch SPF50+ ir pielāgots KOMBINĒTAI TAUKAI ĀDAI un satur tikai nepieciešamo, lai:

1- Aizsargātu pret UVB un UVA stariem un redzamo gaismu ar 100% minerālu saules aizsargkrēmu. Pateicoties SUN ACTIVE DEFENSpatentētajam kompleksam, lietojot BIODERMA Photoderm Cover Touch, tiek nodrošināta augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules ar pastiprinātu aizsardzību pret UVA starojumu. Tas ir UV filtru un patentētas bioloģiskas aizsardzības apvienojums, kas uzlabo ādas pašaizsardzības spējas, lai palīdzētu ilgstoši saglabāt ādas veselību saules ietekmē.

2- Koriģē, izlīdzina sejas krāsu un lieliski nosedz plankumus, pateicoties augstajai minerālpigmentu koncentrācijai. Šis augstais pārklājums arī novērš jaunu tumšu plankumu parādīšanos, ko var izraisīt redzamā gaisma.

3. Respektē kombinētu/taukainu ādu, samazinot plankumu risku, pateicoties Fluidactiv™ patentam, un matējot ādu 8 stundas. Poras netiek bloķētas un plankumi tiek samazināti katru dienu.


Seja
Kakls

Ikdienas lietošanai pēc mitrinoša ādas kopšanas līdzekļa uzklāšanas.

  • Solis 1 Lai iegūtu nevainojamu sejas krāsu ar matētu virskārtu, tajā pašā laikā neradot maskas efektu, uzklājiet līdzekli uz ādas, ar rokas kustībām to virzot no sejas centra uz sāniem.
  • Solis 2 Lai pilnveidotu sejas izskatu, varat izmantot izlīdzinātāju vai dekoratīvās kosmētikas birstīti.
  • Solis 3 Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet līdzekli uz sejas un kakla pirms ādas pakļaušanas saules iedarbībai. Samazinot produkta daudzumu, samazināsies ādas aizsardzības līmenis.
  • Solis 4 Lai saglabātu aizsardzību, uzklājiet atkārtoti pēc nosvīšanas, peldēšanās vai sejas noslaucīšanas ar dvieli

Lietot uz veselas ādas. Pieaugušie. Pārmērīga saules iedarbība var kaitēt veselībai.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Taukainai ādai un ādai, kurai agrāk bija nosliece uz pūtītēm, var rasties nesimpātiski bojājumi, piemēram, tumši plankumi, rētas vai sarkani plankumi. Tas viss pasliktina cilvēka pašsajūtu un var ietekmēt viņu dzīves kvalitāti. Saules iedarbības laikā šie ādas bojājumi saasinās. Tumši plankumi parādās vēl tumšāki, poras ir redzamākas, un sarkanie plankumi atgriežas pilnā sparā.

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku meklē augstas pārklājuma tekstūras, lai noslēptu plankumus. Viņi vēršas pie tonālā krēma, kas satur augstu silikonu koncentrāciju (zināms, ka tie ir okluzīvi) un nav piemēroti viņu ādas stāvoklim, un regulāri neizmanto saules aizsarglīdzekļus, lai gan ir nepieciešams ierobežot bojājumu saasināšanos.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

Pilnīgi sedzošs

Lieliski maskē nepilnības, norāda 90% lietotāju (1)

Izlīdzina un koriģē sejas krāsu, norāda 87% (1)

Matē

Matējoši pulveri absorbē sebuma pārpalikumu un matē ādu 8h garumā (3)

Ļauj ādai elpot


Skatīt avotus

Eļļas kontrole

 Nodrošina teicamu matējošu darbību un izcilu panesību 8h garuma (1)

-22,6% sebuma sekrēcija pēc 28 dienu lietošanas (2)

Saglabā ādas veselību

+24% Ādas imūnās sistēmas aizsardzība (4)

+26% Aizsardzība pret oksidatīvo stresu (4)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

SUN ACTIVE DEFENSE: augsto tehnoloģiju saules aizsardzība, pastiprināta pret UVA stariem. UV filtru un patentētas bioloģiskās aizsardzības asociācija, kas uzlabo ādas pašaizsardzības spēju, lai palīdzētu saglabāt ilgstošu veselības aprūpi saulē.

Sebuma plūstamības izmaiņas var izraisīt ādas bojājumu rašanos. Šis patentētais komplekss cīnās pret sebuma sabiezēšanu, lai poras netiktu aizsprostotas un samazinātu bojājumu rašanās risku. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu