Nodé Shampooing fluide

Detergentus nesturošs šķidrais šampūns attīra, saudzē un aizsargā galvas ādu.

Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

Visi matu tipi

NOn-DEtergence patents

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Nodé Fluide saglabā būtisko hidrolipīdu slāni pēc mazgāšanas.

  • Maigi attīra
  • Atjauno matu spīdumu un mirdzumu
  • Var izmantot arī kā ārstniecisko šampūnu turpinājumu 
  • Aromātiska formula

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

BIODERMA laboratorijas pirmais bioloģiskais jaunievedums Nodé ir maigs šampūns, kas saudzē trauslo matu un galvas matainās daļas ādas bioloģisko līdzsvaru. Pateicoties maigajai attīrošajai bāzei, kas izgatavota no unikālas virsmaktīvo vielu kombinācijas un izstrādāta saskaņā ar nedetergences koncepciju, Nodé nedetergentu šķidrais šampūns efektīvi attīra, vienlaikus saudzējot matu un galvas ādas hidrolipīdu slāni.

Hair and scalp Mati un galvas matainās daļas āda
Bioderma’s product how to use the product step by step
Bioderma’s product how to use the product step by step

No rīta un/vai vakarā - 7 dienas nedēļā

  • Solis 1 Saputojiet, viegli iemasējot galvas ādu.
  • Solis 2 Kārtīgi noskalojiet.
  • Solis 3 Ja nepieciešams, atkārtojiet darbību.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Atsevišķu attīrošu vielu izmantošana var mainīt galvas ādas aizsargslāni un radīt nelīdzsvarotību. NAOS veiktās izpētes rezultātā izveidotais Nodé ir pirmā galvas matainās daļas ādas un matu nedetergentu attīrīšana. Šī maigā, nelobošā attīrošā bāze efektīvi attīra, vienlaikus saglabājot hidrolipīdu slāni uz ādas virsmas. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu