Nodé K Shampooing

Nomierinošs pretniezes šampūns, kas novērš zvīņojošus iekaisuma plankumus.

Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

Blaugznas un galvas ādas zvīņošanās

D.A.F. Patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Attīra galvas ādu: 88%.*

 • Maigi attīra
 • Aktivizē zvīņošanās novēršanu
 • Novērš atkārtošanos
 • Nomierina un ierobežo niezi
 • Pārklāj matus
 • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Pateicoties salicilskābes un kadiķa ekstrakta, spēcīgu keratolītisku un keratoreducējošu vielu sinerģiskajai bioloģiskajai iedarbībai, Nodé K šampūns likvidē zvīņojošos plankumus, kā arī novērš to atkārtotu parādīšanos. Nodé K šampūns ir bagātināts ar intensīvu nomierinošu vielu forskolīnu (Coleus barbatus). Tas samazina tieksmi kasīties, pateicoties zantoksila ekstrakta klātbūtnei. Maigā, attīrošā bāze saudzē galvas matainās daļas ādu un matus. Nedetergences princips: līdzīgi kā visi Nodé šampūni, arī Nodé K ir veidots no maigām attīrošām vielām, lai saudzētu matu un galvas matainās daļas ādas bioloģisko līdzsvaru un nodrošinātu optimālu panesību.

Hair and scalp Mati un galvas matainās daļas āda
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Intensīva kopšana pret galvas ādas niezi (3 nedēļas): 3 šampūna lietošanas reizes nedēļā. Uzturoša kopšana, lai pagarinātu efektivitāti: 1 vai 2 šampūna lietošanas reizes nedēļā

 • Solis 1 Lai iegūtu vislabākos rezultātus: Vispirms izmantojiet Nodé K Concentré kératoréducteur (keratoreducējošo koncentrātu).
 • Solis 2 Saputojiet Nodé K šampūnu, viegli masējot galvas ādu.
 • Solis 3 Noskalojiet.
 • Solis 4 Uzklājiet atkārtoti.
 • Solis 5 Atstājiet iedarboties 5 minūtes.
 • Step 6 Pēc tam kārtīgi noskalojiet.

Produkts paredzēts tikai pieaugušajiem. Izvairieties no saskares ar acīm. Piemērots atkārtotu blaugznu gadījumā. Citos gadījumos pirms lietošanas konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu. Mēs iesakām izmantot Nodé Shampooing fluide (šķidro šampūnu) turpmākai un/vai alternatīvai lietošanai.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Galvas matainās daļas psoriāzi raksturo zvīņošanās un hronisks ādas iekaisums. Zvīņas ir bālganas, sausas, kompaktas un īpaši lipīgas. Tas var vai nu nosegt visu pamatā esošo apsārtumu, vai arī apsārtums var būt redzams. Parasti to papildina intensīva nieze.

 Maigi attīra: 100%*

Mati ir viegli ķemmējami: 88%*

Skatīt avotus

 Attīra galvas ādu: 88%*

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu