Nodé DS+ Shampooing

Šampūns, kas iedarbojas uz noturīgu blaugznu cēloņiem.

Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

Blaugznas un galvas ādas zvīņošanās

DSactiv™ patents

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniski pierādīta efektivitāte

Pēc 2 mēnešiem brīvprātīgie pamanīja -83% attiecībā uz eritēmu, -78% attiecībā uz zvīņošanos un -77% attiecībā uz niezi.*

  • Ilgstoši attīra
  • Novērš pastāvīgas blaugznas un aizkavē to atkārtošanos
  • Nekavējoties nomierina
  • Plūstoša krēmīga tekstūra 
  • Svaigs un viegls aromāts
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Ekskluzīvā Nodé DS+ formula piedāvā paaugstinātu efektivitāti pret spēcīgām blaugznām. DSactiv™ patentētais komplekss garantē dubultu efektivitāti, pateicoties tā bioloģiskajai iedarbībai uz ādas zvīņošanos: Tas ierobežo par blaugznām atbildīgo Malassezia rauga sēnīšu vairošanos. Tas novērš atkārtošanos, samazinot sebuma sekrēciju, kas izraisa Malassezia vairošanos. Spēcīgas keratoregulējošas vielas noņem zvīņas un atvieglo to likvidēšanu. Bagātināts ar nomierinošām vielām, Nodé DS+ tūlītēji un ilgstoši remdē galvas ādas niezi. D.A.F. patentēts dabiskais komplekss paaugstina jutīgās galvas ādas tolerances slieksni.

Hair and scalp Mati un galvas matainās daļas āda

Kā intensīva kopšana (3 nedēļas): 3 šampūna lietošanas reizes nedēļā vai kā uzturoša kopšana: 1 vai 2 šampūna lietošanas reizes nedēļā

  • Solis 1 Saputojiet Nodé DS+, viegli masējot galvas ādu.
  • Solis 2 Noskalojiet galvas ādu.
  • Solis 3 Uzklājiet atkārtoti.
  • Solis 4 Atstājiet iedarboties 5 minūtes.
  • Solis 5 Pēc tam kārtīgi noskalojiet.

Produkts paredzēts tikai pieaugušajiem. Izvairieties no saskares ar acīm. Mēs iesakām izmantot Nodé Shampooing fluide (šķidro šampūnu) turpmākai un/vai alternatīvai lietošanai.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Noturīgas blaugznas parasti ir biezas, taukainas un dzeltenīgas, tās pielīp galvas ādai, un to parasti papildina nieze.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

 Novērš noturīgas blaugznas (1)

-83% eritēmas pēc 2 mēnešiem

-78% zvīņošanās pēc 2 mēnešiem

-77% niezes pēc 2 mēnešiem


 Novērš noturīgas blaugznas (2)

-83% zvīņošanās pēc 56 dienām

-75% eritēmas pēc 56 dienām

-70% niezes pēc 56 dienām

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Malasēzija ir rauga sēnīte, kas dabiski atrodas uz ādas virsmas. Galvas ādas pārmērīga sebuma sekrēcija veicina tās pārmērīgu augšanu, kas izraisa blaugznas, ādas zvīņošanos un niezi. Šis patentētais komplekss samazina sebuma sekrēciju un ierobežo arī malasēzijas vairošanos. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu